Jump to content
beycito

Газ на Civic 1.4is 90hp

Recommended Posts

Здравейте.Мисля да закупя Хонда Сивик ej9 1.4is 90hp 98г.Въпроса ми е ако сложа Газов инжекцион мотора дали ще създава проблеми ако някой има такава Хонда с този мотор и ГИ нека каже дали създава проблеми, аз мисля, че няма да създава но нека чуя ваще мнения.Благодаря ви предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намериш кой да ти е постави и настрой качествено , проблеми няма да имаш.Според достата теми който изчетох , се насочи към БРЦ или фобус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам същата хонда 99г и имам газова само че обикновена, а не инжекцион. Нямам проблеми вече почти година я карам. За инжекциона предполагам, както казва колегата ако се постави и настрои качествено също няма да имаш проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Капанеца

Какъв разход ти дава на градско и извънградско с нормално каране,ако не е тайна :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега с ГИ съм на англичанка (5 врати) двигател 1,4 75hp като съм махнал гарнитурата на всмукателния колектор.Днес я засякох изжънградско като съм карал с 80/90км/ч7.0л/100км.На бензия не я карам:unsure: нема пари за тая екстра и не зная колко харчи на бензин.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с 1.4, 75 коня без гарнитурата и с обикновена газ градско ми дава 10л а извънградско до 120км/ч 8л ,но ти говоря градско без икономии в трафика

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с D14A3 вече 20 000 км. на газ /Инжекцион Фобос/ никакви проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз слагах преди няколко месеца на моята, сам си го монтирах, най-обикновенно вакуумно Lovato, върви чудесно, няма проблеми (за сега, да чукам на дърво), разход извънградско, 7,5/100, при нормално каране 100-120, а градско 9, това за d14a4, който е за сегменти и гумички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз карам Аеродек 1.4 90 коня и миналата година сложих Bi Gas при Васко гас в Люлин в София и съм много доволен.Сложихме и аванс коректор .Сега разхода на гас с климатик е около 8-8.2 /100 в града и около 7-7.2 пак с климатик извън града

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...