Jump to content
NOOB

Монтаж на климатик

Recommended Posts

Здравейте колеги, Искам да попитам възможно ли е да се сложи климатик на автомобила ми (фабрично е без).Ако да, какви опции имам и колко ще ми излезе горе-долу? Ако някой е правил подобно нещо в София, ще съм благодарен да ме насочите към добър сервиз.Колата е Honda Civic Coupe – 2002 година - DX. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Не искам да те разочаровам с тези думи, но и аз бях пуснал една темичка относно климатиците и не получих нито един пост в отговор. А ставаше въпрос уж за най-разпространения модел - Сивик. Явно интересът тук е в купува - продава и производните ...Съветвам те да си намериш алтернативни варианти, да питаш тук-там и да намериш решение при доказани фирми за монтаж на климатици. Дано някой да ме опровергае и да получиш задоволителни отговори. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е никак трудно,стига да си намериш климатик от кола донор.Не съм 100% сигурен ,но най -вероятно ще стане и от хетчбек;) .Цената е според това за колко ще намериш самият климатик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смятате, че може, от каква точно хонда да търся? Как да разбера кои са съвместими?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...