Jump to content
ogich

счупен километраж civic 1.4 is 1997

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

здравейте, не разбирам много и затова се обръщам към вас. Счупен ми е километража от тази зима. скоростометъра ми е здрав с него нямам проблем. някои знае ли какво се сменя точно някаква розетка ли е и колко пари струва горе долу нов и втора употреба. Другия ми въпрос е, за да не пускам нова тема, къде мога да отида примерно на тенекеджия, изкривен ми е върха на капака отпред 3-4 см е точно на ръба. съответно се бели изкам да отида някаде да се китне и боядиса, и имам 7-8 см белег на задния калник, който има лека ръжда вече и той да се китне и пръсне и кви пари ще е тва горе долу ако знаете. Мерси предварително

Редактирано от ogich

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некой ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да си занулявал дневния километраж, докато колата е в движение?Ако си, натисни няколко пъти бутона за нулиране, на място и в движение. Може и да се оправи, ако не разглобяване. Тогава, като видиш дали са разместени, или счупени, зъбните колела, търси нов.За останалите неща не съм в час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Километража ако е спрял на някоя 9-тка преди да превърти до 0, погледни тука - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39754&hl= така става ако някой хамалин е подмладявал колата.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, не разбирам много и затова се обръщам към вас. Счупен ми е километража от тази зима. скоростометъра ми е здрав с него нямам проблем. някои знае ли какво се сменя точно някаква розетка ли е и колко пари струва горе долу нов и втора употреба.

Другия ми въпрос е, за да не пускам нова тема, къде мога да отида примерно на тенекеджия, изкривен ми е върха на капака отпред 3-4 см е точно на ръба. съответно се бели изкам да отида някаде да се китне и боядиса, и имам 7-8 см белег на задния калник, който има лека ръжда вече и той да се китне и пръсне и кви пари ще е тва горе долу ако знаете. Мерси предварително

 

Ако споделиш със нас от коя точка на BG-си ще е по лесно да ти помогним.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София съм. иначе си спомням зимата беше един ден -20 и не я бях палил 2 дни колата една сутрин просто точно преди да тръгна от паркинга нулирах километража и той изпука и от тогава си стои на 0.0.0.0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Май имаше един колега в вашия регион,който си предлагаше услугите(ТЕНЕКИДЖИЯ,БОЯДЖИЯ)даже за съФорумци давашве отстъпки,но питай СТОЛИЧАНИ за повече инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража го разглобяваш и ще видиш дали неса се разместили зъбните колелца.Най вероятно някой го е бъзикъл и си е оставил ръцете ;) Относно боядисването почти на всякъде боядисват целия детайл било то калник или друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок благодаря...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...