Jump to content
parola_321

Honda Jazz-разбит лагер на главина на задно колело

Recommended Posts

...:)...Привет!...Нова съм тук...,но според зора!:)....Колата ми взе да "ръмжи" преди месец...Според "мъжки" мнения имам разбит лагер на главина на задно колело...В сервиза днес ме сюрпризираха,че няма как да се сменя само лагер...,а и главинта...,а цената е към 400 лв...Колата ми е Honda Jazz 2002г...и наистина ме вкараха "в джаза" с тази цифраПубликувано изображение:)...Някой да ми пише,ако е наясно със ситуацията и е сменял подобна част???...Има ли варианти за смяна само на лагера...или да си забъркам по-силен коктейл тази вечер?:)...Предварително благодаря!...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колежке то и аз преди седмица правех подобно упражнение и се сменя цялата главина,защото е лагерглавина,поне на моята,но аз карам по-стара колица и цената е доста по надолу.Смяната е лесна,но часта е доста скъпичка :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещата са към коктейла :( доколкото ми е известно ,е лагер главина така че и двете .Но по добре консултация на още едно две места и тогава ремонт . п.п Хонда джаз ,има и скутер . Така че колежке ще те помоля ако се наложи друг път заглавието да е поне както е сега .п.п 2 сподели какъв е бил проблема след неговото разрешаване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, за съжаление това е масов проблем за модела(описан е даже в немските авто-издания)Сменял съм поне 15 главини на Джаз и лошото е ,че няма алтернатива освен оригинален Хонда на цена 382 кинта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...:)...Мммммдааааа...,добре,че вече пийнах коктейлите...преди да прочета всичко тук!...:)...И 15 броя...дано не е на една и съща кола?!?!?...:)...Благодаря за отговорите...явно ще трябва да се примиря с цифричката...:(...

 

...:)...Благодаря на всички...ще звънкам...:)....

 

...:)...Да докладвам...денят беше пълен с изненади...и слава Богу-положителни!...Вече си имам нова цяла главина за нищо пари...и пасна идеално на "японката"...нищо,че е китайска...да са живи и здрави братята китайци!:)...Вече я тествах към 100-на километра...и се държи прилично...:)...Това направо си е повод за коктейл!:)...Успех на всички...!...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да попитам при смяна на главина, необходимо ли е да се гресира или тя си е готова за монтаж? Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених преди три години на на моята хонда джаз 2003г. задна лява лагер главина 185 лв. NTN с монтажа.

 

Редактирано от mtm_str

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xrear+wheel+honda+jazz+2002.TRS0&_nkw=rear+wheel+honda+jazz+2002&_sacat=0

Не знам как цената тук е 400 лв ??? Скоро купих за приятел главини за Jeep Cherokee от там на цена 4 /четири/ пъти по-ниска от предложената му тук . 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще гресираш на капсулована главина бре, :D те хората са сложили вътре колкото е нужно .:yes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, не бях сигурен, защото старата се поразглоби малко, а и доста хора ми даваха акъл, че се гресирало...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте препоръка за МАРКА за задна(и) главина. Не питам старило, а патило !

п.п. няма значение откъде - БГ, Европа и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NTY, не съм сигурен май е китайско производство. Поставиха ми я в сервиза на "Хонда" – Ст. Загора, сруваше около 130 лв. Вече четвърта година я търкалям без ядове.119668537_332952318053841_6391260290373208780_n.thumb.jpg.4d5ea2e1dc83dea4cf530dbc76780ef4.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Може ли да ми кажете с каква сила трябва се стегне гайката на главината в Nm на задно колело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...