Jump to content
kytila

Месечна среща Пловдив - 01.05.2011

Recommended Posts

Ха-ха,ми чак тогава успях да се добера до компа,но няма нищо :D Отиваме в 11:30 и това е хаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момчета,времето е малко гадно,но идеята е готина! Взривяваите моторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам как е времето в Пловдив, но тука е само облачно, не вали и се надяваме да не завали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чууудна среща беше :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добра среща..сега ако качите и снимките ще сте върха :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислете се защо е така със срещите ;)

Добре е Данчо, ти като се замисли, каква причина намери, щото сигурно си мислим за съвсем различни неща.А относно срещата всичко беше бомба и който не дойде на Леново, изтърва :cool: Ето ви линк със снимките, които направих - СнимкиКато се качат всичките клипове ще ви пусна и линкове за тях ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) на всички ! Срещата мина уникално, времето беше с нас ;) Ето снимките ;)http://james666.snimka.bg/auto-racing/mesechna-pista-lenovo-1-05-2011g.589429.0.big

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае Краси, на тебе ти се е откачила ръката да снимаш :DЕто ви линк за клиповете - клипове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Замислете се защо е така със срещите ;)

Добре е Данчо, ти като се замисли, каква причина намери, щото сигурно си мислим за съвсем различни неща.А относно срещата всичко беше бомба и който не дойде на Леново, изтърва :cool: Ето ви линк със снимките, които направих - СнимкиКато се качат всичките клипове ще ви пусна и линкове за тях ;)
Е айде стига дразни де. Сега искаш да ни е гадно на всички дето не успяхме да дойдем нали. :( Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Документиран съм с Х и загуба :newbie: :newbie: :newbie::plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[qЕ айде стига дразни де. Сега искаш да ни е гадно на всички дето не успяхме да дойдем нали. :(

Ех таман ти трябваше да дойдеш ! че сам ти дигнал мерника от давна :ph34r: да видим това прословуто купе как варви с Д15 ските !Иначе наистина останах мн доволен от срещатата! ние до 7:30 някаде останахме с пламен и правихме мохабет с адаша и компания :) езак за саединителя (отново се прееба ) ама ша го оправим.. нали тръпката е да ръчкаш нещо постоянно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво много добра среща стана :) ............ и времето беше с нас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка среща момчета, толкова хора бяха против, но според мен стана супер уникално :) Иаше лафче с готини хора имаше дръпки до откат после хапнахме и всичко 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, много добра репетиция :D Малко Снимки от сестрата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех таман ти трябваше да дойдеш ! че сам ти дигнал мерника от давна :ph34r: да видим това прословуто купе как варви с Д15 ските !Иначе наистина останах мн доволен от срещатата! ние до 7:30 някаде останахме с пламен и правихме мохабет с адаша и компания :) езак за саединителя (отново се прееба ) ама ша го оправим.. нали тръпката е да ръчкаш нещо постоянно :P

като за сток кола върви доста добре.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще я видим !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С теб може да пробваме при изравнени кила :rolleyes::lol: изкарвайте ми стоковици.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:honda: Браво завиждам ви прекарали сте си добре. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен ;)http://zlatanov365.snimka.bg/automobiles/lenovo-01-05.589521имам и клипове,но не знам къде да ги прикача,някой ако има идея,нека драсне едно лично :)Срещичката стана страхотна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абееееееееееееее,яко си беше!!! Липсваше само барбекюто и бирата........ Мен ме заковаха куките на тръгване от заведението,щото не съм спрял на стопа...ха ха ха !!!Аз даже не го видях дееба и стопа...Опраихме се!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислете се защо е така със срещите ;)

Добре е Данчо, ти като се замисли, каква причина намери, щото сигурно си мислим за съвсем различни неща.А относно срещата всичко беше бомба и който не дойде на Леново, изтърва :cool: Ето ви линк със снимките, които направих - СнимкиКато се качат всичките клипове ще ви пусна и линкове за тях ;)
Причините са комплексни. Не знам дали си мислим различни или еднакви неща. Ако имаш желание ще седна да ти обесня някой път какво си мисля. Само ще кажа, че ми е доста мъчно от цялата ситуация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала било е страхотно. Аз за мой късмет пак пропуснах цялото шоу.Ама тежка вечер и като станах качвахме двигателя на Брата звяра и нямаше как да дойда че се оправихме чак към 17:00ч.Но поне се кефа на снимките браво момчета само така времето вече се оправя и да има повече такива сбирки.Много бегачки станали тези Хонди аааааааааааааааааааааа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причините са комплексни. Не знам дали си мислим различни или еднакви неща. Ако имаш желание ще седна да ти обесня някой път какво си мисля. Само ще кажа, че ми е доста мъчно от цялата ситуация.Данчо, няма какво да ти е мъчно, форума е за развлечение и хората идват за кеф. Едни идват, други си отиват, такъв е живота. Не го взимай много насериозно, срещите са да се видим, да побъбрим и да си направим кефа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какво продължавате да дъвчете нещо ,при положение , че се намери компромисен вариант ;) Събрахме се всички на грабната , пийнахме нещо , хапнахме друго и тези които искаха отидоха на писта :) Така се е правило винаги , така е и добре да продължи . Друг е въпроса , че е едно време колите бяха поне по 3-4 повече и за това на Данчо и на мен ни е кофти , а причина винаги има . Просто трябва да се помисли и в тази насока как да се поправят нещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво си искарахме вчера колеги. Занапред все по-добре да го правим и още повече хора да се събираме!След малко и моя снимков материал... :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ето и материала от мен: СНИМКИ ЛЕНОВО 01,05,2011

Редактирано от kytila
8. Предходното мнение не �е цитира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, няма какво да ти е мъчно, форума е за развлечение и хората идват за кеф. Едни идват, други си отиват, такъв е живота. Не го взимай много насериозно, срещите са да се видим, да побъбрим и да си направим кефа ;)

Ето това е проблема, когато не ти е мъчно и оставиш нещата на произвола. Дай да не спамим тук, че ще отнесем уорн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее колеги как ме е яд, че не можах да дойда да изпана малко колата ама какво да се прави от две седмици ходя при "майстори" които и един ремак не могат да зацепят като хората! Надявам се скоро да съм на линия,че да си пешеходец е гаднооо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Споко момчета,хоикане по писти пак ще има! Лятото е пред нас!Само следете форума за да няма неразбрали !!!

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая петица с къв мотор е та всички я бият?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за коя петица по-точно става въпрос :huh:

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-то

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-то е 525 TDI 163-170 коня някъде не помня точно колко мотора е COMMON RAIL :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: :lol: и кво, гадно ли му беше на пича после и изобщо би ли някой?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
и D13-те даже го мачкаха :lol: Редактирано от Japan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,аиде стига де! И Д13-ските го мачкали,направо се уляхте!С тоя параход и то дизел и с тея 20-ски джанти,много добре се представи момчето. Ако някои сложи тея неговите джанти и с ладата ще го дръпна еи!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей не забравяйте Хсковската група ако има още такива културни мироприятия на линия сме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приглеждаите по-често Срещи Пловдив и всичко е ОК!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...