Jump to content
kytila

Месечна среща Пловдив - 01.05.2011

Recommended Posts

Здравейте колеги,Наближава поредната месечна среща! Предлагам да се съберем на познатото място(паркинга до стадиона). Ако решим, можем да си направим и разходка някъде(примерно 40-те извора).Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заформя се сбирка на Леново с Хасково, Първомай, Асеновград и Пловдив. Там ще е купона няма да е лошо всеки да се ориентира и да се сабереме повече фенове да си изкараме подобаващо мирис на гуми и на скара защо не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Ама за разходката трябва някой да ме приюти,защото съм без винетка хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заформя се сбирка на Леново с Хасково, Първомай, Асеновград и Пловдив. Там ще е купона няма да е лошо всеки да се ориентира и да се сабереме повече фенове да си изкараме подобаващо мирис на гуми и на скара защо не.

Боре,предложението е много яко,но мисля че датата не е много подходяща!Знам че всички сме се затъжили за една среща на сефалък със скара бира и мирис на гуми,но ще е по-разумно да е на друга дата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датата е 1-ви май :dry: Разбрахме се с Хасковлий и ще дойдат а Асеновград и Пловдив мисля че по-лесно ще се навият :lol: :lol: :lol: Относно датата тази неделя е великден всички сме със семействата си... следващата неделя е удобна, а по-следващата половината ще сме на Сливен... не е далеч за никой мисля 30-40 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна на Леново, това е много добра оферта :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям офертата с две ръце :o

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. При �ледващо нарушение �ледва наказание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм За ... :) хем писта , хем Цър Пър !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааайде колеги и аз съм "ЗА"Надявам се че ще съм при вас тогава :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 1 маи в ПЪРВОМАЙТОВА Е ТОЛКОЗ ПРОСТО И ЛОГИЮНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:starwars:П.С. И АЗ СЪМ ЗА ЛЕНОВО.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, има си традиции. Лятото е пред Вас. Ще има Сливен, ще има НС, ще има Калояново и още много уикенди, през които може да отидем на Леново. Предлагам сега да спазим традицията и да се видим в Пловдив. Все пак ще е първата среща с хубаво време, а след срещата вече може да отидем някъде. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не взимам ничия стана,но мисля че на пичовете вече им е писнало да се тъпчат по кафенетата цяла зима и сефалъка е много по-примамлив от среща на стадиона! Маи тази месечна ще е на две групи,което не е хич добре,но маи така стоят нещата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е,че би било добре да се съберем на обичайното място в 2,да постоим 30-40 минути и после към пистата.Но най-добре утре да се разберем на място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата трябва да се ходи към 13.00 часа. Това означава че в 12-12 и нещо трябва да се тръгне от Пловдив!............................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако разбера с точност къде и кога бих дошъл и аз , да се запозная с вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги когато се е ходело някъде е било след кратка среща на познатото място ;) Дали ще се ходи в Калояново , София или Първенец няма значение :) Смисъла е , че не всеки ще разбере , че ще се събирате някъде другаде , някой който не е разбрал за идеята ще тръгне с вас , ще има сравнително приятна колона от Хонди , която разбира се трябва да е примерна и дисциплинирана , и най-якото е когато всички се изтърсим заедно ;) Помислете върху това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, мойте адмирации за това, че се прави организация да се събираме и другаде. Това е страхотно, но разберете, че това е традиция да се събираме в Пловдив и от там да се ходи някъде. Цялото лято е пред нас. Какво ще обесним на хората, които не влизат във форума? Естествено никой не може да спре никого да ходи където и да е било. Просто си казвам мнението. ПОздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно предложение: Като се има в предвид разногласията за месечната,може да направим на всички да е гот и да няма разногласия повече!!! Просто ще преместим часът на срещата и всички ще са доволни. Примерно нека часът да стане 11.30 ,за да може към 12 и нещо да се тръгне към Леново на пистата. И които е заинтересован от разходката може да присъства и на двете места,тъкмо колоната ще е по-организирана и всичко ще е ток!!! Ако сте съгласни с мен пишете за да се смени часът на срещете.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен ;) 11:30 на паркинга който си правим срещите до към 12 се събираме , който иска остава на мивката , който му е гот газ към пистата и няма да има разсърдени ;) Пак ще се съберем всички и пак ще се видим. Идеята ми се вижда добра, нз какво мислят останалите. Пишете ! Но утре така или иначе ще се съберем , допълнително ще се уговорим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетана пистата ще ходим към 13:00часа така че може да се организирате и да идвате 13-13:30 предполагам :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати Рико отново обади най-доброто мнение!11:30 е супер!Отиваме на гребната,само после за пистата някой,който има винетка,трябва да ме последва до нас да оставя моят звяр :P На седмичната днес ще се уговорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добреееееееееее,като гледам никои не поправя часът на срещата........ За тези които не са разбрали.....неделя в 11.30 часът,на старото място и към 12.30 тръгване за пистата! Които не чете...да е чел!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11:30 е идеално, ще имаме време за по кафенце и да се изтреляме към пистата, тъкмо някой недоразбрал може да се появи и да дойде с нас, а който не му се разхожда да си остане на паркинга. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя месец няма да мога да дойда. Натиснаха ме много разходи по празниците :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех че ще разкършиш бегачката за която толкова много спорихте преди време и ти няма да идваш...........жалко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали миналия месец я разкърших. Само един кандидат имаше.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае майниии, да не заспахте бре, общо в темата са писали 3-4 човека и пълно мъртвило... каде отиде ентусиазма, преди пишеха по 20-30 човека. Кво стана, кризата ли ви одари или мързела :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма мързел, или много работят или са по градинки и полянки - да се радват на хубавото време :lol:Относно събирането, отново няма да мога да присъствам - целия уикенд съм на плейофен турнир извън Пловдив. Приятно изкарване в неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма за какво да пишем идеята за леново е готина в 11 и 30 сме на гребната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде време е да се включа и аз по сериозно в срещите.. с нова хонда едно малко в-тече 6 генерация :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ти е честита тогава новата придобивка и със здраве да си я караш. :cool: И като не беше толкова хубаво времето пак беше толкова заспала работата с тея месечни. Както и да е, утре сме на линия 11:30 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислете се защо е така със срещите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия месец и аз ще съм на линия да се запознем най-края не само да си бипкаме из града ама да взема новата придобивка :plane:

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееееееееееееееее Машиинииииииииииииииииииии ;) Утреее 11 и 30 на ПАркинга на мивката :) да ви видим колко са ви бързи колите!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако случайно вали,срещата пак ли остава в 11:30 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се много на време взе да задаваш тези въпроси???? Що не изчака да стане 00.00часа,може и някои да отговори! ха ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...