Jump to content
bebcho

Колко пари давате за гориво

  

297 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Никога до сега не съм се замислял, но от началото на годината винаги си взимам бележки и си ги събирам и до днес съм похарчил 620 лв. при това половината са отишли в държавата като ДДС и акциз.

Редактирано от bebcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да знам колко давам ,че ми става лощо..Бтв гледайте филма "Blood Car"Точно по наща тема еГоривото толкова мн поскъпва че един пичси Прави неговото Civic Coupe 5-та генерацияДа върви с Човешка кръв:D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200-300 лв на месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да ви кажа ,че за мен живота е движение и се върнах в годините когато взех книжка 1993г 5 лв да имах бяха в резервоара на ладата ще слагам газ братя не се издържа извинете ме! Ако трябва да си карам Рекса така както аз си знам (имам впредвид пробег ) не съм ги смятал ама 6-7 минимални заплати не биха ми стигнали само за гориво на месец ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колкото съм сипал (дал) още не ми е върнала :D но около 200лв на месец си ги давам, при тия цени на горивата бая се ограничавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление харча по 300-350€ на месец,но се налага.А и бензина тук стана 1,63€

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне 250-300 гърмят а като погледнеш си минал нищо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 лв на месец с икономично каране :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 150лв, ама съм с д14 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като взема заплата пълня резервоара до горе ,ама обикновенно не ми стига до следващата и общо отива към 200 лева на месец!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно се смята но веднага се сещам за детската мечта да си намеря нефт в двора на вилата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега около 200 лв, лятото около 350-400..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ги сметна ама неми се смята знам че давам много че постоянно съм зад волана и не се спирам такава ми е работата няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото имам изкарани за мечтата си,толкова давам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега 120-150, лятото повече с колелото....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен са 100лв на месец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен толкова някъде2-3 пъти месечно сипвам за по 3-40 лева(което не включва разни разходки до Пловдив примерно или други извънредни, но те са рядкост).Карам до работа и където ми се налага, но до университета съм с метрото, което ми спестява поне още 100-150...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно пресметнато между 130лв и 150лв на месец, като всичкото е градско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 120лв на месец, като от половин година насам се ограничавам. П.П. До миналата есен около 250лв месечно :) и сега като гледам с тенденция към намаляване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 150 -200 лева на месец ,като през цялото време икономично :) (с няколко избухвания переодично) ,но като цяло лошава работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимата 120-140 сега като се затопли 180-200 проста трябва и мотора да се кара това е като се ограничавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега 40-50 евро за газ, преди около 120-150 за бензин.На работа ходя с градски транспорт (безплатно ми е), през другото време не се ограничавам и не карам икономично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 300лв. за бензин месечно, но си зависи къде се ходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 1 резервоар месечно (45 литра), цената разбира се варира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно 100 лв. на месец (95 бензин), имало е дни и с по-малко, очевидно не карам много из града, просто не искам, няма удоволствие от шофирането по софийските улици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у 200 и 300лв.Принудих се да си взема скутерче 50сс. за в града, че не се издържа.То поне харчи 3л./100км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се замисля около стотака ги изкарвам. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам бензин за по 30 паунда и 25-6 за газ, май за 2 месеца ми се събират около 60 лири.През другото време съм с колело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно 25лв. на седмица и нито стотинка повече.Когато стрелката падне много ползвам метрото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че и двете ни коли са газови, иначе... Сега около 350 кинта си ги пукаме отмах, но возиме и колеги та "вадиме" от джобовете около 100 :) отделно амортизацията...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро давах по средно 180лв на месец,ако разбира се не пътувам някаде изван града,но от скоро се газифицирах и сега разходите ми значително намаляха.Много съм доволен и с кеф си карам акордиончето.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 120-150 лв.Все пак е дизел, макар 98-те % градско, въпреки цената на скъпата нафта на ОMV...:) Когато съм извън града, радвам се - на разход, скорост и природа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко карам извън градско, редовен гражданин! :) и на седмица отиват към 20-на лв. дефакто за 10 лева минам около 35км !!! градско, 20лв минавам 100кл извънградско, добре е а? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седмица имам около 120-30 км, като през зимата с 20 лв газ ги минавах, сега се надявам като се постопли да паднат ама грубо сметнато около 100лв на месец за газ. Колата не я спирам и си я ръчкам. Това е само градско и рядко 20 км извънградско до село в гаража да почовъркаме 2-3 коли и това е. Днеска даже и сипах за 15 лв бензин, че беше почнала едвам да пали !!! На тея времена газ/метан е истината. Мисля ако почне да се кача много газта да слагам метан. Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много повече отколкото може да ми понесе психиката...затова не си го записвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От август до сега около 600 лв за бензин само градско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата около 150лв за газ и 5-60лв за бензин, сега около 100-120лв газ 20-ина лева бензин. Малко да се затопли и почвам да хабим само килокалории с колелото :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...