Jump to content
Big Blonde Wolf

Купих си комби

Recommended Posts

Почвайте плюенето, аз подходих радикално към непалещия D15B2. Не стига, че англичанка, ми и комби :D

 

Къв задника а :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, скромна VTi-айка, да си я караш със здраве, и в сервиз да влизаш само за смяна на масла и ремъци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ти остава да извадиш Б18-ската от тая катафалка и да го сложиш в сивика :D П.С : майтапа настрана много безаварийни.

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооого безаварийни и радости :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сивик ако знаеш кво му мисля... само аз не съм се учил на него още :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Предполагам си усетил разликата :D Пожелавам ти да те радва безкрайно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва FU на номера кво значи бе .... фак ю ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво плюене брееее,двама младежи съм навил за такива.Сега редовно си ме черпят. :D Честита да ти е със здраве да си я ползваш. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка, да си я караш със здраве и много безаварийни... Добре изглежда, радва окото! :Dп.п. пробва ли я вече :D?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу-пу, да я наплюя и аз :thumbs1:Много безаварийни и радости от шофирането на това "скромното":D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със здраве да си я караш красавицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз те поздравих вече, ама да земеш да махнеш тея светлоотразители от вратите, дето са "мохер стайл", че като купих моита и тя беше с такива и направо ме изядоха докат не ги махна. :D Суперсоник уагън! :thumbs1:

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш колега и да не създава никакви ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да плюем:thumbs1: ,колата изглежда много добре.Хиляди безаварийни км. и умната на пътя:D ,че само веднаж се живее:D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! С здраве и кеф да си я караш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече пусни някои снимка от вътре де да я видим и вътре аз в такова комби се влюбих бе човек особено от вътре много ме кефи едни големи хубави седалки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха снимки... той нема фото апарат, требе да извика някой познат да снима :)комби - добър избор чакаме те по язовири, горички и полянки... нали видя че ще ходим на яз. Сопот?честито агейн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@hector, ще я снимам тея дни отвътре. Продавачът ми беше пратил едни снимки... за малко да ме откаже, добре че я видях на място - като нова е. За щастие английските VTi нямат гадните дървении на таблото като другите англичанки, един много приятен цвят е вместо него - черно, тъмнолилаво и сиво.... седалките не са като на STI, ама не са за изхвърляне :)Станчо, елате вие като толкова мноо знайш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае честито!Да си джъткаш с нея нагоре-надолу.Ма си мисла-тва комби не е ли ...нещо...така лека подготовка за семеина кола... :)Да не си нагазил нещо лука...а? :)Или сигурно е за да можеш да товариш голямата палатка вътре... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито супер си е комбито товариш половината къща и вървиш много:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си е колицата, не стига че е комби ами и хонда и, не стига че е хонда ами и VTI. Честито и много безаварийни, да черпиш един сок по случая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Ако не ти харесва мотора с радост ти давам мойта Д15-ка която пали и работи пирфектно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са вече .. имаш място за за сичкото багаж .. и най-вече за неколко щайги с бира и обективи ! :offtopic: 2 места за Каварна ??! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комби комби ама VTI, честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@hector el: Вече се опомних къде съм, че последните две седмици ми се събраха повече пътувания, емоции и настинка, отколкото нормално понасям и не можах да сложа снимки. Цъкнах 1-2 отвътре - интериорът няма много общо с нормалните англичанки. Вместо махагон има лайсни с десен тъмен мрамор, а воланът е с червени конци. Ся ше ме съдят за богохулство сигурно, ама... някак по-ме кефи от jdm хечбеците. През 4 години се чудят как да направят от сивика голф и шестата генерация ми прекрачи прага на поносимост. Едни заоблени лампички, сини километражи, раздути кори, вътре си седнал като в европейска количка... Не, че в англичанката седалката е като на кокпита от 4ген, ама като ще седя изправен като ученичка по-добре да имам и багажник :shy:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Тапицерията е готин плюш, с кожа по ръбовете, колкото да не се къса лесно, а плюшът - за по-удобно. Седалките са удобни, но аз обичам да ме подпират повечко в кръста и ще си сложа възглавничка. Тея снимки ги прати предният собственик и не са особено добри...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

И моторното... Само не знам тези колектори какви се водят, дали са 4-1 или само има да си мечтая ;)

 

Публикувано изображение

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката :D ! Седалките, може и да не са от най-спортните, обаче воаят идеално :lol: ! Яд ме е малко, че си продадох моята преди време... Удобна кола е :rolleyes: , а и с този мотор, предполагам понавървява :D ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салонът се води полукожа и върви заедно с мрамора по таблото и кожения волан с червените конци. Самата кола като оборудване се е High edition.Питай бре, човек, миналия месец продадох такава, само че синя и с 1.6 мотора :)Да ти е честита!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... Нито искам синя, нито 1.6 мотор :DДнес Д15ката взе, че запали и направих едно кръгче. Като детска играчка е - много по-меки педали, а колко е мъничка да не говорим :chicken: Не знам що така са я направили англичанката, особено съединителя. Два пъти я гасих докато я завъртя след 1км с малкото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...