Jump to content
jakiro

Adjustable Camber kit

Recommended Posts

Търся информация за Adjustable Camber kit Издръжливи ли са,че гледам мн лъскави ги има из нета. И ме притесняват малко.Случайно ако се скъса някой болт или тампон по тях какво ли би последвало ако сам примерно с скорост 100км.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тези тревоги ми излизат защото колега от форума си закупи въпросните артикули от известен продавач в нашият форум и след пробег около 150-170км ефекта е това,а и сега не иска да поеме никаква отговорност.И ако беше с висока скорост не ми се мисли какви щяха да са последствията.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а следкато имаш отговора на въпроса си нагледно даже в снимки каква е ползата от темата ? :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а следкато имаш отговора на въпроса си нагледно даже в снимки каква е ползата от темата ? :lol:

Отговора дойде малко след като написах темата.А само бях чувал за подобно нещо.А се оказа истина за кембъри от Ачо
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами виж кво Ачо не ги произвежда дали ще ги купиш от него или от ибей все един продукт ще получиш на тази цена ест че има риск бръкни по надълбоко за скънк2 примерно и си карай без да го мислиш :blink:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното мнение!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, добре че има някой дето ги е тествал. Явно са пълен боклук. По-добре си нарежете оригиналните (ако имате добър заварчик).

 

И както каза EGocentric : Ачо, не ги прави. Някой си купува боклук, той само му го доставя ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и сега не иска да поеме никаква отговорност.

Ти това сериозно ли го написа? :lol:п.с. Благодаря на трезвомислещите колеги за по горните отговори :) Редактирано от Founder
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтиното излиза скъпо:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми че той Ачката като ги е продавал не е казал - давам гаранция с тях. Няма как да знае дали са издръжливи или не, при положение, че не ги е тествал, а това не му е работата. Някои китайски неща стават (изпускатели, раздвижни ролки) други явно не. Докато не се направи тест, няма как да се знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти това сериозно ли го написа? :)

Напълно сериозно според разговора ти с колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои колеги много смело говорят-нали пожара не е в тяхната плевня(не се хващаите буквално за думите)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся информация .....

Информацията е: без пари фокуси не стават.За 100 лева кола самолет не става.Както виждаш получаваш отговори все от хора които са наясно що е то тунинг и има ли той почва у нас.За тези пари това се получава, не е виновен дилара, Евтиното излиза скъпо за справки: http://passwordjdm.com/JDM-Honda-Parts-C28.aspxПоразгледайте там и после се нахвърляйте върху колегите мъчещи се да задоволят вашата наивност.Поздрави на сериозните Хонда фенове, че се начетох вече на бисери.Наздраве :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде като си се начел на бисери да спреш и да сътворяваш?а?Навитак ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледайте там и после се нахвърляйте върху колегите мъчещи се да задоволят вашата наивност.

Вярно е наивни сме защото сме в България и не бачкаме всички за по 3000 евра и вярваме на някой който уж продава стойностни неща, а всъщност са голямата боза.А колкото до Ангел съм се наслушал на обещания и за намирането на други части които щеше да намери, но така и не направи нищо.За сведение за интеркулер twin pass за ауди 90 ставаше дума беше много убедителен че ще намерио на сносна цена и накрая няква велика цена.Има и други части за които обещаваше,но крайният резултат... Редактирано от jakiro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич разбери че не може да си купиш нещо на 3 пъти по ниска цена от тази на качествените марки и да очакваш същият резултат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки може да каже какво му се е случило това е нормално все пак е форум имаме право на свобода на словото.Вече знаем ,че тази част която е на снимката е.. пълен ташак щом е сдала багажа за толкова км (ама китаиска му работа . Никои не е застрахован от ебаи вече повече от 50% от нещата са ментаци (ачо е просто прекупвач).ЗА нашия стандарт на живот ...всяко такова нещо доста боли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирасепросто в случая нападат не когото трябва аз защо си карам със сток окачването ? защото нямам пари за теин или скънк в момента а ето какъв е резултата от подобни по-евтини продукти, не всички разбирасе но аз лично от такива изложени на огромни сили и напрежения не бих икономисал и предпочитал оригинала на хонда пред китайската имитация иначе разбрирасе че не е приятно това което се е случило и че колегата е останал разочарован нормално е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е наивни сме защото сме в България и не бачкаме всички за по 3000 евра и вярваме на някой който уж продава стойностни неща, а всъщност са голямата боза.А колкото до Ангел съм се наслушал на обещания и за намирането на други части които щеше да намери, но така и не направи нищо.За сведение за интеркулер twin pass за ауди 90 ставаше дума беше много убедителен че ще намерио на сносна цена и накрая няква велика цена.Има и други части за които обещаваше,но крайният резултат...

Хахах, ти ли си бе пич.Кефиш ме , определено ... дано поне си се усетил, че с пръдня боя не става и за 500лв неможе да си направиш аудито бегачка.Хората хубаво ми казваха да не се заниамвам с теб, защото само лаеш и че ти самия незнаеш какво искаш, но аз все пак реших да опитам да ти помогна, а ти накрая се насра тук във форума.А това за 3000-то евра ... ами да бачкаш за толкова ве пич, искаш да си наравно с батките ама не виждаш до къде са ти възможностите явно.Искаш неща, които струват 300лв да ги вземеш за 100 - ТОВА НЯМА КАК ДА СТАНЕ МОЙ! Когато ТИ започнеш да работиш някъде и заплатата за дадената работа е 800лв, а ти се съгласиш да я работиш за 200, тогава ми давай подобни НЕГРАМОТНИ примери като този , които описа по-горе.Хем нямал възможност, хем с претенции за нещо голямо, лъскаво и скъпо - аре, че не ми се занимава с глупавите ти приказки, г-н Адвокат.А, и ще поема отговорност след като започна да ги лея в къщата си и да ги монтирам в сервиза си , защото по твоята криволичеща логика, аз мога да кажа "ААААА майстора дето ви ги е монтирал е калпав" , но няма да го кажа.. и то не защото го познавам и знам че е пич, а защото не съм като теб д търся вината в неправилните хора.Хайде, живи и здрави! :D Редактирано от Founder
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза един френд :

И лукчета да продаваш винаги ще се намери някой да те боготвори и някой да ти яде краката :DТва е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, ти ли си бе пич.Кефиш ме , определено ... дано поне си се усетил, че с пръдня боя не става и за 500лв неможе да си направиш аудито бегачка.Хората хубаво ми казваха да не се заниамвам с теб, защото само лаеш и че ти самия незнаеш какво искаш, но аз все пак реших да опитам да ти помогна, а ти накрая се насра тук във форума.А това за 3000-то евра ... ами да бачкаш за толкова ве пич, искаш да си наравно с батките ама не виждаш до къде са ти възможностите явно.Искаш неща, които струват 300лв да ги вземеш за 100 - ТОВА НЯМА КАК ДА СТАНЕ МОЙ! Когато ТИ започнеш да работиш някъде и заплатата за дадената работа е 800лв, а ти се съгласиш да я работиш за 200, тогава ми давай подобни НЕГРАМОТНИ примери като този , които описа по-горе.

За сведение не съм аз човека с аудито :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на ясно как и къде точно стоят тези неща но има ли вероятност да са монтирани и регулирани неправилно? Мнението на @EGocentric съвпада с моето и може би на голяма част от участниците във форума. Като нямаш пари за окачване караш със стоковото!От друга страна да предположим че тези "шукарийки" са качествени, и ги съчетаеш с 20 годишните ти амортесьори, пружини, тампони и тропащи шарнири какво се очаква, може би стабилна кола залепена за пътя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се знае дали Ачо трябва да поеме отговорност, трябва да се знае дали той: -е изтъргувал частите и ги е продал като прекупвач. -е доставил частите чисто и просто с някаква тарифа за услугата. Това са 2 много различни неща. В първия случай много ясно, че трябва да поеме гаранционно смяната, защото какъвто и боклук да продаваш трябва да имаш някаква гаранция. Най-малкото закона в България го задължава. ВЪв втория случай, купувача си е избрал частите и Ачо не носи никаква отговорност. п.п. В търговията е нормално да се случват такива неща и това са моменти, в които се гради доверие ДВУПОСОЧНО, а не когато трябва да си поръчаш нещо и да ти го изпратят бързо по ЕКОНТ. п.п.2.Нищо "против" и нищо "за" Ачо нямам. Просто е такава действителността според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

]За сведение не съм аз човека с аудито :D :D

Не си и човека с камбърите :thumbs1: за това мисля, че темата приключи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся имаше една кафява тема , помните я повечето, един се оплаква от друг, а самия човек който е купил еди квао си нищо не казва, че и накрая се извинява в темата, та тука е същатата работа.1 почва да реве , защото 2 има бил проблем, 1 напада 3 заради 2, а 2 си седи и нищо не казва и пише, което води до мисълта че или е злетак който дв думи на кръст не може да каже или не го е трогнало толкова, което води на мисълта за 1 - що се напъва толкова, приятели , любовници, не знам какво с те ама 2 като не му е проблем и нищо не казва 1 какво се наема като симсон на баир. Колегите вече са обяснили цена - качество, много хора искате да ебете дявола във въздуха, ама няма, безплатен обяд няма момчета.Не можеш да виниш Ангел , ами ако нарочно сте ги изкъртили с чука и правите лоша реклама? Той е продал, предполага, часта здрава и поне в 20 -30% по -ефтино от другите търговци, ама няма как на 50% , нали и той яде хляб, нали и той нещо трябва да сложи в джоба.Тези работи се оправят по телефона и то ЛИЧНО. За Ачо мога да кажа една лоша черта - прекалено е добър той, това може да му изиграе лоша шега, все пак сме в България да не забравяме за нашия манталитет.Поздрави колеги и нека да мира и приятелсвото да е преди всичко, хора сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че основателно може да бъде обвиняван даден търговец,за това че цената която предлага не е изгодна за някой си:thumbs1:Ангел е коректен тип подкрепям го!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се знае дали Ачо трябва да поеме отговорност, трябва да се знае дали той: -е изтъргувал частите и ги е продал като прекупвач. -е доставил частите чисто и просто с някаква тарифа за услугата. Това са 2 много различни неща. В първия случай много ясно, че трябва да поеме гаранционно смяната, защото какъвто и боклук да продаваш трябва да имаш някаква гаранция. Най-малкото закона в България го задължава. ВЪв втория случай, купувача си е избрал частите и Ачо не носи никаква отговорност. п.п. В търговията е нормално да се случват такива неща и това са моменти, в които се гради доверие ДВУПОСОЧНО, а не когато трябва да си поръчаш нещо и да ти го изпратят бързо по ЕКОНТ. п.п.2.Нищо "против" и нищо "за" Ачо нямам. Просто е такава действителността според мен.

Ето това е мнението, което решава случая!
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този пеасмеикар ме накефи -Доминико ли е Дон ли е?Първо изяжда едни работи после умиротворител....няма лошо щом мисълта така тече ..така да е...Пеас!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойче, аз пак да попитам по какъв начин да поема отговорност и как желаеш да те компенсирам за загубата на задните ти раздвижни носачи?Въпреки, че не ми хареса как твоя познат изяде лайната тук по форума, но аз вземане даване с него не съм имал, а и не желая - с теб явно имам "проблем" , сподели тук :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да кажем и за предните раздвижни носачи !днес установих че шарнира се върти от вятъра!От тебе нищо неискам Мойче!Жив и здрав да си!Аз каквото искам....! ...И проблеми не ме плашат -решавам си ги лично...не ми се говори ......Здраве да е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци за мен Ачо е свестен и коректен пич до сега това което съм му поръчвал винаги е идвало. Сега ако имате проблеми с носачите явно таклива сте му поръчали той взема това което му поръчаме, не го произвежда той че да му се сърдим! всички знаем че от Ибей евтините неща са боклуци! ако искате хубави части трябва лев за тях това е.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм доволен от Ачката, все ще се намери някой мишмурок да мрънка.Българи сме все пак :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десислав -хаиде да те помоля и ти да се въздържаш с коментарите...нито те пита някои какво мислиш за някого нито нищо-това не е темата кои какъв е и т.н...мишмурок!

Редактирано от catalepsy
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че продава боклуци ебай=ски защо не го казва това...Не всички сме информирани кое какво е в ебей.И с какво качество са,не винаги всичко скъпо е качествено.Пък и ти как разбираш дали е качествено по снимката ли??? Или по някакъв надпис Скънк2 щампован в някой гараж примерно и пак менте на пазара,но ти си мислиш че купуваш скънк2.Примера е образен нямам си на идея дали са добри по принцип въпросната марка.

Данчо, on 12 April 2011 - 09:34, said:

Той е точно от първият вариант,щом ги има в сайта си качени като артикул значи ги има в наличност.И не е предупредил и не е дал тази гаранция за която вие говорите.Вие казахте че закона го задължава.От друга страна ако е всички амортисьори и пружини и тампони и шарнири са перфектни защоото колкото познавам собственика щом тропне нещо и се сменя на момента. И след тази манипулация с тия боклуци е щял да катострофира дали как искате да реагираме и да оставим нещата без ангел да си поеме вината. Редактирано от atoma
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.
  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се коментира повече. Много хора са пазарували от Ачо, много хора са доволни от качеството на услугата и отзивчивостта, това никой не може да го отрече. Но трябва да се приеме, че се случват и такива неща в бизнеса. И пак ще повторим: Това са моменти, в които се гради доверие! Ни най-малко не искаме да наричаме Ачо некоректен търговец, защото не смятаме, че е такъв, НО в ситуацията за нас постъпва 100% некоректно. Той трябва да си поеме отговорността. Щом е изтъргувал частите и не е извършил комисионерска услуга, той трябва да поеме отговорността за частите, които е продал. Това, че са боклуци, колкото е проблема на купувача, толкова е и проблем на продавача в гаранционния срок, който по закон го има.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде много хора се занимават с търговия напоследък, за съжаление качеството на стоката и на самата услуга е много ниско... липсата на информация подвежда хората да се хвърлят на ефтиното без да знаят какъв му е произхода... балъци винаги ще се намерят, но за един истински търговец клиента е на първо място... важно е клента да е доволен, защото именно той пълни джоба на търговеца ... повече няма да пиша, защото и без това е извън темата, но си има бая поле за размисъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ми клиенти знаят, че има евтин вариант има и качествен вариант .Знаят цената на едното, знаят цената и на другото.От там на сетне какво ще пожелае да му доставя от англия,сащ,германия,япония ... това си е негова грижа.Ако прецени , че иска нещо евтино ... еми там проблема си е негов, ниска цена, без качество, без гаранция.Но да иска да си взема качествена стока не за 300лв, а за 70-80 и да дори да се опитва да ги вземе ако е възможно и под тази цена посредством магия - е , няма как да стане."Евтиното излиза скъпо" и "С пръдня боя не става" не сме ги мислили ние преди 3 дни ... Но когато пожелаеш да ти закупя и доставя възможно най евтините китайски носачи на колкото се може по ниска цена ... какво трябва да последва от това?1) да доставя к-спорт/д2/скънк2 на цени на китайски 2) да ти доставя това което си пожелал3) да ти откажа поръчкатакое от трите ?

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Просто може да дадеш информация по подробна защото не всички знаят че това са боклуци и когато се поръчва може да предложиш по доброото и ако ти откаже човек по скъпото и по добро тогава да даваш това.Просто може да дадеш информация по подробна защото не всички знаят че това са боклуци и когато се поръчва може да предложиш по доброото и ако ти откаже човек по скъпото и по добро тогава да даваш това.цък в твоя сайт няма дадена и по скъпа оферта за да ми спориш с това

Всичките ми клиенти знаят, че има евтин вариант има и качествен вариант .Знаят цената на едното, знаят цената и на другото.

Редактирано от atoma
При �ледващото цитиране на �то�щи� над тебе ще има почивка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, на теб не смятам да ти отговарям повече, защото в ситуацията ти си никой.Нито си поръчал нещо, нито си комуникирал с продавач, нито си давал пари, нито си получил стока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по добре то с такъв търговец незнам как може да се пазари изобщо...

Редактирано от kytila
Цитиране на предходни� по�т

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...