Jump to content
difcho

1-ви кръг Тайм Атак 2011 (09-10 април)

Recommended Posts

In memory of landikar

 

След дългата зимна пауза, всичко вече е уточнено и дойде момента за откриване на 3-тия сезон от шампионата „Тайм Атак”. 1-ви кръг ще се проведе по традиция на писта „Дракон” край с. Калояново в памет на Лъчезар Койчев – landikar, който почина при пътен инциден преди 3 години.

 

След края на сезон 2010, бяха направени някой промени в регламента, като бе върнат клас до 1600 куб. см и бе създадена група „ No Limit” в който няма абсолютно никакви ограничения. Поради невъзможността, гумите „Федерал” да пристигнат преди 1-ви кръг, то мероприятието на 09-10 април ще се проведе само за групите „ Street” и „ No Limit” , като в програмата ще бъде включено и 5 часа „ Drift Taxi”. За участие в „ Drift Taxi ” ще бъде допуснат всеки един участник, без заплащане на такса за участие. Единственото условие, ще е в автомобила да има монтирана дясна (пасажерска) седалка и предпазен колан (може и заводския). Идеята на „ Drift Taxi” е всеки който желае да се повози в някой от автомобилите да се запише при организатора и да заплати такса от 20 лв. Самите записвания за возене ще стават на място на пистата.

Регламент за група “Street” -->> http://www.drifting-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5972

 

Регламент за група “No Limit” -->> http://www.drifting-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5974

 

Програма за уикенда -->> http://www.driftclubbulgaria.com/Meropr-09-10_april.htm

 

Записвания -->> http://www.driftclubbulgaria.com/Zaqvki_09-10_april.htm

 

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=187408737960869

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визията на билбордитеhttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150124058892931&set=a.157663077930.118943.98367297930&theater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
difcho , как седи въпроса ако искаме да спим на палатки на пистата ? Някакви проблеми ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Договаряш се с управата на пистата. Аз не се ангажирам с този въпрос и нямам отношение.

Редактирано от difcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някакви координати на човека ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А някакви координати на човека ?

1 Дракон ООД Офис 032/673443, 032/674583 032/674582 2 Живко Щерев Мениджър писта +359899140761 Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Звънах на Живко Щерев. На пистата няма да се допускат палатки и автомобили. Може да се спи до оградата на пистата, тревата е окосена и има усигурено място. Тои гарантира че ще усигори достъп за вода и тоалетна. Това се прави с цел сигурност, тъй като до сега винаги някой е излизал на пистата пиян през ноща, орал е в тревата и мн. други ексцесий и неприятности след употреба на алкохол.Аз лично тръгвам с 2 палатки, газов котлон и скара.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилата за реда на писта "Дракон" ще важат и за Националната Среща.Не исках да спамя,но е полезно да се запознаете с изискванията на хората,които стопанисват съоръжението.Желая успех на всички,които ще защитават позициите на марката :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
TEAM 4G GABROVO ще вземе участие с 3бр. Сивик 4-ки от Габрово - най-бързата, най-красивата и най-опитната ;):P:D Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като има промяна в сайта на дрифт клуба актуална информация относно програмата за уикенда има тук: цъкза записшането тук: http://dcb.bg/Sign.htmlако вкарам новия црх в ред съм в клас стрийт :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма "ако" , чакаме те там :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хаха,аз си платих таксата ама сега греда-тоя уикенд няма да мога да си събирам колата,та ще видим дали ще успея през следващата седмица.Би трябвало да се справя де.В клас "S3" ще давам газ аз.Успех на всички други от нашата марка.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкуренцията тренира яко на Опън дей, ей тва 106 е в нашия клас до 1600.

Време 1:02.29 и никак не е лошо даже много добро. Хубаво успокоение е че гумите с които е карал са rally slick matador R3, а не кат моите боклуци. Явно ще наблегна на кебапите и бирата.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкуренцията тренира яко на Опън дей, ей тва 106 е в нашия клас до 1600.

Време 1:02.29 и никак не е лошо даже много добро. Хубаво успокоение е че гумите с които е карал са rally slick matador R3, а не кат моите боклуци. Явно ще наблегна на кебапите и бирата.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Това към мен ли беше?

Гумите ми на последното каране си бяха стокови Йокохами Ц.Драйв:lol:И времето което си посочил е постигнато с тях.Предишен път карах със сликове 15-ки,не им знам марката ама времената не са меродавни щото имаше шикан на правата.По спомен бях на 1:05....нещо си в тази конфигурация.

Със същите Йокохами ще се появя живот и здраве и тази година.Но колата ми преди носеше музика и изолация за музика,които са сигурно едни излишни 100кг и нагоре.

Сега изолацията седи ама махнах каси,говорители и други екстри.Добавих 4WS,по-големи спирачки,малко модификации по мотора и ще видим какво ще даде като време.Ще се радвам на под минута ама да видим дали имам топки за толкова:sayjin:А и трябва да си поопозная на ново кола.Все пак времената идват с каране,няма значение толкова с каква кола си.

Погледни в архива на писта Дракон,там има времена и виж че Цветан Илиев до скоро държеше рекорда с 1600 атмосферка.

Чак наскоро го прескочи някаква Еволюция.Вярно,колата му е изкормена ама е 1600 атмосферка.

Така че истината е в самото каране.

 

п.п.

Ти времето дето си споменал на пежото от снимката ли е?Че понеже и аз жулех някакви такива разбрах на криво:honda:

Разликата от сликове до сток гуми на Калояново са към 3 секунди.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето е на Пежото от снимката, преди 2 дена. То е в моя клас. :lol:

 

Не беше към теб а към мен. С моито каране при такива времена в неделя ще съм само до скарата, демек извън първите 8. Ти си в друг клас с които нямам нищо общо, аз съм си за 1600. Карах само веднъж на Калояново и времето ми беше ужасно 1,09. Исключвам всички оправдания и приемам че съм много зле. Ама сега съм се наточил на 1,06 пък да видим. И нещо последно вече няма да ползвам кормилото за дръжка, от днес 3 точков точно по правилник:

Публикувано изображение

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай малко,3-точков е и заводския.това на снимката да не е 4-точков?пък и за тях дават наказателни точки,но ако не надхвърляш 10т. няма страшно:lol:аз мислех да излезна с един 4-точков на мойте седалки ама не ми се занимава да преправям захватите.иначе колана ще помогне много,щото и аз яко се подпирам за волана,с крака в барчето-чак синини ми излизат:sayjin:а ако не ти се налага да го правиш това може да даваш много по-хубави времена.иначе евала на пича с пежото,времето е добро макар че зависи кво е правено по колата.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този колан си е 3-точков и не се дават наказателни точки за него. И аз съм с такъв.Просто дизайна му е много различен от фабричния, но пак си остава 3-точков. :lol:Времето на Пежото е прилично, но като се има предвид че е дадено на слик смятам че имаме шансове :sayjin:.Борис Масларски с Пежото е много точен пич и си подобрява времената всеки път и тази година ще е от сериозните участници в стрийт класа до 1600.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-точков е защото горните за рамената се обединяват в 1 зад седалката ли?някой знае ли колко участници са платили и записани до момента в различните класове?и ако сме по-малко дали ще може да се кара на тренировка и квалификация в събота,но и в неделя поради по-малкото участници?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"1.10.4 Наличието на многоточков (спортен) колан (повече от три точки на

контакт с тялото на шофьора) – 4 т"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Това си е чисто 3 точков колан. Друг е въпроса че Искрен го тълкува за 4-точков в горния пост, ще си понеса 4т. глоба, само ми докривя че имаше 4-тоякови колани на по 30лв на старо а аз се набутах двойно за няма нищо. Абе тоя правилник що не го напише някои по ясно а все чакаме някои да го тълкува, е стоковия на колко места се допира? Няма нищо, важно е че събота идва и сме на линия, да си покараме, вечерта ще се кефим а после през седмицата ще се оплаквам кои с какво и за кво е виновен за лошото ми класиране ;):lol: :lol: .

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с новите конфигурации на пистата ли сте карали на свободното или стандартната? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с новите конфигурации на пистата ли сте карали на свободното или стандартната? ;)

Ади,я кажи коя каква е,че дори аз се обърках на какво съм карал:lol:?Какви са новите конфигурации на свободното?Стандартната имаш предвид без шикан на правата , нали? Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Това си е чисто 3 точков колан. Друг е въпроса че Искрен го тълкува за 4-точков в горния пост, ще си понеса 4т. глоба, само ми докривя че имаше 4-тоякови колани на по 30лв на старо а аз се набутах двойно за няма нищо. Абе тоя правилник що не го напише някои по ясно а все чакаме някои да го тълкува, е стоковия на колко места се допира? Няма нищо, важно е че събота идва и сме на линия, да си покараме, вечерта ще се кефим а после през седмицата ще се оплаквам кои с какво и за кво е виновен за лошото ми класиране :lol: :lol: :lol: .

 

Колега в момента аз просто ти копирах точката от регламента. Не съм разтълкувал нищо. От тък следва, че регламента е написан достатъчно ясно, просто масово се чете отгоре отгоре, а всяка запетая в него е важна, затова е РЕГЛАМЕНТ ;)

 

 

 

1 Свилен Радославов Бакалов РЕНО КЛИО 1998 бензин S2 Пловдив

2 Росен Славов Костов Пежо 106 1600 Бензин No Limit Плевен

3 Явор Красимиров Тишков Опел Корса 2000 Бензин No Limit Плевен

4 Цветан Константинов Цеков BMW 330 3000Т Дизел S3 Враца

5 Иван Ламбрев Иванов Пежо 106 1360 Бензин S1 Асеновград

6 Светослав Ив. Зангаров Рено 19 1400 Бензин S1 Пловдив

7 Евгени Тотев Драгнев Лада Самара 1600 Бензин No Limit София

8 Ивайло Пламенов Георгиев Хонда Прелюд 2200 бензин S3 София

9 Георги Йовчев Йовчев Пежо 306 gti-6 1998 бензин S2 София

10 Дилян Митев Иванов BMW 318 I 1800 бензин S2 София

11 Георги Петров Марински Хонда CRX 1800 бензин S2 София

12 Павел Петров Марински Хонда CRX 1800 бензин S2 София

13 Георги Узунов БМВ е30 2500 бензин S3 Пловдив

14 Георги Николов Хонда Сивик 1500 бензин S1 Габрово

15 Георги Пеев Георгиев Хонда Сивик 1600 бензин S1 Габрово

16 Павел Дамянов Пежо 306 2000 бензин S2 София

17 Венцеслав Величков Хонда Сивик 1500 бензин S1 Габрово

18 Симеон Симеонов Хонда Сивик 1600 бензин S2 Пловдив

19 Димитър Петков Хаджийски Митсубиши Еклипс 2000 бензин S2 Пловдив

20 Ваньо Милчев Цвятков Опел Тигра 1600 бензин No Limit Плевен

21 Огнян Юлиянов Рамисов БМВ 316 2000 бензин S2 София

22 Ангел Mетодиев Григорчев Рено Клио 1998 бензин S3 София

23 Виктор Мариов Атанасов BMW 325 2500 бензин S3 София

24 Веселин Тодоров Renault 5 2000 бензин S2 Варна

25 Гергана Красимирова Богданова BMW 318ис 2800 бензин No Limit Плевен

26 Георги Иванов Караджов Хонда Сивик 2000 бензин S2 Благоевград

27 Николай Йорданов Николов Фиат 131 2000 бензин Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене,ако колите не са достатъчно ще може ли да правим обиколки и в неделя ей така за тренировка дори само?Че гледам сме 5 маймунки в С3 и то с Ангел;)Като излезнем на квалификационна сесия направо може да не ни вадите 30 минути:lol:Ангел на клиото да не е сложил интериора ,че е в Стрийт класа или е печатна грешка?:lol:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене,ако колите не са достатъчно ще може ли да правим обиколки и в неделя ей така за тренировка дори само?Че гледам сме 5 маймунки в С3 и то с Ангел;)Като излезнем на квалификационна сесия направо може да не ни вадите 30 минути:lol:Ангел на клиото да не е сложил интериора ,че е в Стрийт класа или е печатна грешка?:lol:

В момента немога да кажа нищо за неделя. По програма се вижда какво е предвидено, а дали ще има възможност за нещо повече ще се разбере на самата писта.Ангел е в С2 с евридейката си... станала е грешка с това С3 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак тоя колан си е 3 точков ....

"1.10.4 Наличието на многоточков (спортен) колан (повече от три точки на

контакт с тялото на шофьора) – 4 т"

 

Едната точка е едното рамо, 2-рата точка е другото рамо и 3-тата точка е долу кръста. В горното изречение пише "повече от 3" => този няма да се таксува !

 

Или бъркам някъде ?

 

Брей сега загледах прогнозата все по-хубава изглежда ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак тоя колан си е 3 точков ....

"1.10.4 Наличието на многоточков (спортен) колан (повече от три точки на

контакт с тялото на шофьора) – 4 т"

 

Едната точка е едното рамо, 2-рата точка е другото рамо и 3-тата точка е долу кръста. В горното изречение пише "повече от 3" => този няма да се таксува !

 

Или бъркам някъде ?

 

Брей сега загледах прогнозата все по-хубава изглежда :)

 

Долу са 2 точки - една от ляво и една от дясно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу са 2 точки - една от ляво и една от дясно :)

 

а частта с " контакт с тялото" ?? Къде "долу" има 2 контакта ?

 

Стоковите наистина ги водят "3 точкови", само с малката подробност, че там се има предвид точките на захват към купето. А тука е опоменато точки с тялото :)

 

Много странно как тея колани на всякъде се водят 3 точкови, само тука някакви пачи геометрии :

http://murah2u.com/marketplace/http:/murah2u.com/marketplace/vehicles/accessories/sabelt-tomei-schroth-racing-belt-japan/

http://www.fvd.de/us/en/Porsche-0/-/-/-/group/show/VID_23471688-VCD_24818726-gid_413-sort_4-display_50/Street.html

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Schroth-Racing-Harness-Rallye-3-ASM-14642-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2a05d3ac60QQitemZ180486384736QQptZRaceQ5fCarQ5fParts

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=101&t=199749

 

мноУУ странно :)

 

Рул, не се знае как ще сме с времето и колко коли ще счупим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу са 2 точки - една от ляво и една от дясно ;)

Като преям и ми се издуе корема и колана опира в само в една точка долу :)Симо, защо си се записал в S2 :)? Там няма да е по-лесно щом Ангел ще кара :).Ако си сгрешил в заявката пиши на Искрен да я корегира. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу са 2 точки - една от ляво и една от дясно :P

Като преям и ми се издуе корема и колана опира в само в една точка долу :)Симо, защо си се записал в S2 ;)? Там няма да е по-лесно щом Ангел ще кара :).Ако си сгрешил в заявката пиши на Искрен да я корегира.
Писах се в клас S1 ама е станало някакво объркване.Преди малко им писах че е станала грешка,трябва да го променят.Няма да е много приятно в S2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Долу са 2 точки - една от ляво и една от дясно :)

 

а частта с " контакт с тялото" ?? Къде "долу" има 2 контакта ?

 

Стоковите наистина ги водят "3 точкови", само с малката подробност, че там се има предвид точките на захват към купето. А тука е опоменато точки с тялото :)

 

Много странно как тея колани на всякъде се водят 3 точкови, само тука някакви пачи геометрии :

http://murah2u.com/marketplace/http:/murah2u.com/marketplace/vehicles/accessories/sabelt-tomei-schroth-racing-belt-japan/

http://www.fvd.de/us/en/Porsche-0/-/-/-/group/show/VID_23471688-VCD_24818726-gid_413-sort_4-display_50/Street.html

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Schroth-Racing-Harness-Rallye-3-ASM-14642-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2a05d3ac60QQitemZ180486384736QQptZRaceQ5fCarQ5fParts

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=101&t=199749

 

мноУУ странно :)

 

Рул, не се знае как ще сме с времето и колко коли ще счупим ;)

 

Миналата година на 1-ви кръг имахме спор с Живко, точно по въпроса с тези колани. Идеята е, че всеки колан различен от стандартния е спортен и държи тялото много по-добре. След спора с Живко доуточнихме правилото за колана, за да няма възможност за тълкуване и затова добавихме текста с точките на тялото, защото иначе този колан от снимката също минава за 3-точков ако се гледа захващането за купето, но реално е много по-добър от стандартния. Затова правилото е в този вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги досега четох правилата, ама не можах да си отговоря на въпроса - х22а5 в сивик 6 ген хеч японка, в какъв клас влиза, защото имат условие купето да е по принцип с двигател, който се слага фабрично, гледах класовете с1,2,3, а за тея М класове нищо не видях, нещо изтървам май от това което свалих да чета. Поздрави колеги и успех на тези, които ще вземат участие , нека повера на Хонда да е с тях :lol: .Ааа и още нещо, ако колата е минала технически като д14, а там се пльсне с х22-то какво правим, какво обесняваме на хората?

Редактирано от Dominiko
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е за клас С3 (ако е стокова по отношение на другите модификации). И си има техническо лице и няма как да си 2.3 и да караш в клас до 1600 ....

 

difcho , Тогава, защо не е " всеки спортен колан" - 4 точки. Отстрани колана не ме държи долу, а ме държи седалката ....

 

По вашата логика и стоковия колан може да е 4-ри точки:

1: Горе рамото

2: Долу от ляво

3: Долу от дясно

4: Оная ми работа

.............

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е за клас С3 (ако е стокова по отношение на другите модификации). И си има техническо лице и няма как да си 2.3 и да караш в клас до 1600 ....

 

difcho , Тогава, защо не е " всеки спортен колан" - 4 точки. Отстрани колана не ме държи долу, а ме държи седалката ....

 

По вашата логика и стоковия колан може да е 4-ри точки:

1: Горе рамото

2: Долу от ляво

3: Долу от дясно

4: Оная ми работа

.............

 

Напротив, точно така е записано -->> Наличието на многоточков (спортен) колан (повече от три точки на

контакт с тялото на шофьора) – 4 т.

 

 

Умишлено сме сложили всички тези думи в правилото, за да изключим всякакви възможности за тълкуване, защото ако пишеше само "спортен", със сигурност щеше да дойде някой, който да иска пък разяснение какво значи спортен или с някакви преправки на някакъв измислен колан само и само да заобиколи правилото...

 

От твоя гледна точка е много лесно, защото ти мислиш по един начин и знаеш какво ако прочетеш как ще го разбереш, но пишейки регламент, трябва да се съобразиш с всички възможни разбирания на хората от прочетеното и да няма място за тълкуване, за да няма и проблеми с разбрали и неразбрали. В този случай, който дискутираме тук, за мен въпроса опира до чисто недоглеждане на правилото, а не до възможност за тълкуване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се намеся. По тези правила излиза, че не съществува спортен колан, който да е 3-точков? Щом 3 точковият колан на колегата се оказва 4, тогава, кой колан е "Спортен 3 точков"? Просто искам разяснения, защото и аз имам колан, като на колегата и си го оставих точно за Тайм атак(защото е 3 точков).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това точно щях да попита. Да ми дадат конкретен пример със спортен колан дето е 3-точков по тяхните изкривени представи дето явно само тука ги има .... Какво значи не може да се тълкува ... ами ето може. Тоя колан ми държи 2 броя рамене и шкембето. Проста математика - 3 точки. Явно правилото вие си го тълкувате по ваш си странен начин. Държало ми това, държало ми "онова" ... ами както ви казах значи и стоковия колан трябва да се наказва с точки защото държи много неща ... да не ги изброявам пак, че и за други места се сетих.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това точно щях да попита. Да ми дадат конкретен пример със спортен колан дето е 3-точков по тяхните изкривени представи дето явно само тука ги има .... Какво значи не може да се тълкува ... ами ето може. Тоя колан ми държи 2 броя рамене и шкембето. Проста математика - 3 точки. Явно правилото вие си го тълкувате по ваш си странен начин. Държало ми това, държало ми "онова" ... ами както ви казах значи и стоковия колан трябва да се наказва с точки защото държи много неща ... да не ги изброявам пак, че и за други места се сетих.

Не какво ти държи , а от къде започва да се допира до тялото. Спортния е горе от двете рамена и долу от двете ти страни на шкембето=4 допирни точки.Обикновенния е само от едното рамо и долу пак две. Редактирано от KRING

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоковия държи от лявото рамото до дясната страна на ребрата И от лявата част на хълбука до лявата ... Я сега, който е завършил 2-ри клас да ми каже колко точки станаха .... Няма как да изкарате вярно твърдение относно това, защото е просто измислено ейтака. Ако се каже "спортен колан - 4 т." там вече няма тълкуване и разни ограничения дето някой си ги е изсмукал от пръстите ....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...