Jump to content
Zealot

Проблем с колан на Хонда Лого

Recommended Posts

Коланът на шофиорското място е развален . При рязко дръпване не захваща - излиза си съвсем свободно. Чудя се дали подлежи на поправка и дали може да се разглоби ?Почнах да свалям кората и гледам ,че има и проводник който отива към колана .. Ако някой е запознат със особеностите при разглабянето и поправката нека помогне .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем,моя излизаше но не се пребираше,наложи се да сложа нов,някакжа малка прожинка се беше счупела,запазих апарата ако мога да ти помогна с някоя част може да си го оправиш.Свалянето става като махнеш пластмасовата кора,има 2-3 гаики които развиващ,отка4а6 кабел4ето и така го ремонтираш,ако имаш вапрос пиши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора , колега ! Ами първото , което ме притеснява е това кабелче за въздушната възглавница , дали няма проблем като го махна . Второто е 1 лепенка под кората с надпис " опасност " " не разглобявайте може да доведе до сериозни наранявания и обгорявания". Незнам дали става въпрос за въздушната възглавница или за някакъв обтягащ патрон във механизма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключваш акумулатора и работиш наволя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасявам се ,че в механизма има пиропатрон и ако го разглобя може да прецакам още нещата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

здр до колкото знам маи имаше,може да погледна моите и да ги снимам да знаеш как изглеждат.

Редактирано от blacking

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си друг колан втора ръка за 30лв и реших проблема. Понеже забравих да сваля акумулатора ми светна SRS-а , но си изчистих грешката както пише в тази тема : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7306

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...