Jump to content
Krelion

ДРАГ РЕЙСИНГ СЛИВЕН 22.05.2011

Recommended Posts

с стрийт гуми направих време 13.6 :blink: /случайно или не, незнам / дали някои колега е снимал това време ? че го нямам на клипче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си зел 20те метра за 2.0 сек вместо 2.5 тогава може :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немисля че ще успея да подна до 2 сек. за 60 метра,възможно ли е да е било фалстарт и да ми е отчело време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето моите клипчета от Сливенhttp://www.youtube.com/watch?v=j0tiIN8AMd0http://www.youtube.com/watch?v=E6S4wmZ2Q2Uтова е с полуслика

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е от неделяhttp://www.youtube.com/watch?v=h3gI3wTPsYo

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Колеги някой да е забелязал горе долу колко см. има м/у тези 2те. да сметнем горе долу с колко роллоут е било :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер...официално 12 сек Хонда.Аудито( FWD1) като му гледам терминалната е ебати силното нагоре :blink: Поздрави на всички участници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то на c20xe главата доколкото съм запознат си е косуърт,или друга ти беше мисалта колега.

Братле пределно ми е ясно че косуърт са пректирали и произвеждали известно време глата на ХЕ .Друго имах в предвид тая въпросната глава е купена от косуърт портната с овъсаиз клапани и така на татък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А XE има и 3-ти вид глава, която за нищо не става :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има Хонда в 12-ките , това мисля е по важното.Дано от тук на сетне такива времена , а и по-добри да са чести явления ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще чакаме рибата да си оправи проблема и да се надяваме на 11ки,след като има официални 12ки ,трябва да има и официални 11ки:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз пък чакам тебе да дадеш 10-ка с тва кюфте дето си го взел и ти под мишница :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм бита карта :)Ако ме тегли широкото или нещо от сорта ще дам 10ка хахаха ама иначе през крив макарон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич а да ти е известно че има няколко атмосферни хонди в Бг с по над 200 коня на колелата с 3 пъти по-малко средства вложени отколкото в корсата ви и без спонсорства ? ;)

Абе 200 коня атмосферна аз знам само една и вярвай не е направена с по-малко пари.http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Rp1_PI7tVf4кои са другите,ако не е тайна,защото тази не можем да я свалим под 980 килограма и ще даде поне 1секунда по-слабо време от корсата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОПААААААААААААА Бобка , не си се похвалил , че сте качили още коне . Поздравления !!!!!! Бобка просто е в неправилно купе за драг , в противен случей ще даде ако не по добро поне същото време като корсата , но с 6 speed трансмисия мисля , че може и да бъде по бърза !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това не е драг автомобил ;) а ралии ако е 600-700 кг ;) ще има разлика в секунди във времената на 400 метра. :cool: Супер е.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля админите да не заключват темата..... доста интересни нища взеха да се разбират:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги я разяснете,понеже не съм много наясно първото време което отчита таблото още при потегляне първите 20м ли са или повече?Моето е 2.659 а резултата на 400м е 14,45сек.Това какво означава хубав или ужасен старт защото според мен старта ми е много зле и се надявах на по добър резултат :( За съжаление не успях да направя още няколко опита за подобряване а се накарах преди да оправят техниката :(

Редактирано от rusiq_81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зле . Всичко над 2.4 е зле ;) според мен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове сори ,че пиша от профила на Рибата ( брат ми ) , ще трябва да си създам собствен ,но това според представянето в продължението на Драга. С това е свързана и молбата към вас да помогнете в нуждата ми да окткрия максимално бързо и евтино :( бубина или комутатор или в краен случай цяло делко. На път ( самоход) към София ми изгоря :( Мерси иначе за подкрепата , ще се постарая да не посрамвам марката ,пък дай боже тва Ауди да изпусне 4 - та примерно :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове сори ,че пиша от профила на Рибата ( брат ми ) , ще трябва да си създам собствен ,но това според представянето в продължението на Драга. С това е свързана и молбата към вас да помогнете в нуждата ми да окткрия максимално бързо и евтино :( бубина или комутатор или в краен случай цяло делко. На път ( самоход) към София ми изгоря :( Мерси иначе за подкрепата , ще се постарая да не посрамвам марката ,пък дай боже тва Ауди да изпусне 4 - та примерно :))))

Пич, ако успееш да дойдеш до Сливен, вадя моето делко и караш!Просто нямам какво да карам за да ти го пратя да дойдеш до тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш ако не се намери навреме и аз съм склонен да сваля моето да караш с него на състезанието ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за ентусиазма и саможервата , оценявам го ,по лошото е че има малко време ,а ми се искаше да поуточним това онова още по колата ,да не тръгвам пак като на море :) И все пак до края на седмицата началото на другата би било хубаво да открием решение на дребния проблем без да "осакатяваме" вашите коли :) Мерси отново . ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само дати кажа че няма да си решиш проблема с ново делко ,защото пак ще се стопи.Мойта кола на диното се получи същата работа даже и по зле,защото след 60тина руна направо беше стопено цялото все едно е залято с пластмаса отвътре :) Това е слабо място на силно тунинговани хонди просто неиздържат.За да си решиш проблема си купи едно ново делко и МСД комплект с външна бубина на около 50000Волта ,ако имаш излишни пари може и цяло мсд запалване /система,не само капачка палец бубина а направо ново цялостно запалване с управление !ПП: ПОвярвай ми че ако не го направиш това редовно ще имаш проблеми след пържене на автомобила.Не веднага разбира се но то се натрупва и гориш в неподходящ момент .И аз бих ти помогнал но съм с д16ка. Успех на сливен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Иво в момента говориш пълни глупости братле на Драго хондата си е със стоковото запалване и няма ядове. Просто на хондите им горят от време на време бубини и комутатори факт е че са на по 100 години. В Щатите има безброй турбо хонди със сток запалване. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Щом казваш няма да споря,аз говоря от мой опит и на познати ,затова така написах.Мойто си беше супер,но на диното след много пържене всичко стана едно цяло и се стопи пластмаса и кабели,бубината беше здрава,след кратка дискусия с хора /не са клубът ни затова несподелям имена/ направих това което написах и съм повече от доволен.ПП:Аз никой незадължавам да прави това което съм написал,просто съветче от един ламер :)Отново успех на колегата,но и искам да го попитам с каква турбинка и на какво налягане беше колата че като я гледах доста от рано тръгваше :)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zum speed аз братле постоянно имам ядове :lol: ,но моите са предимно по -сериозни :)Да не разводняваме темата обаче :)Дай боже и мойта Хондичка да стане .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове за момента ще е хубаво да намерим моментно решение ,че сме попритиснати от времето тоест друго делко ????КОлкото до колицата 2 3 месеца се борихме с изчистване на много ненужни компоненти и поправяне на много грешки от към окабелявания и т.н. турбинката е Т3Т4 китайче ,от където тръгнаха и подигравките към колата ,НО .... :) :) :) Налягането 1,1 пик 1,2 нищо прекалено ,може би това спомогна всичко да сработи в някви нормални норми .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази неделя схте има ли продължение в Сливен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е че как, там сме ако всичко върви по план. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пич а да ти е известно че има няколко атмосферни хонди в Бг с по над 200 коня на колелата с 3 пъти по-малко средства вложени отколкото в корсата ви и без спонсорства ? ;)

Абе 200 коня атмосферна аз знам само една и вярвай не е направена с по-малко пари.http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Rp1_PI7tVf4кои са другите,ако не е тайна,защото тази не можем да я свалим под 980 килограма и ще даде поне 1секунда по-слабо време от корсата.
В момента по Евроком дават кадри от Калояново, може да видите още една 200+ коньова Хонда, която мачка без конкуренция. п.п. направена е с поне 2 пъти по-малък бюджет от корсата. Редактирано от rulemaker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 6 ген ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, Цецо Илиев и 209 коня на колелата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека си кара писта, а вие го сложихте в драг средите :lol:Има си различни дисциплини, има си различни сетъпи , има си различни времена.Факт е , че едното е 209 коня на колелата и даваше 13.6 на 400 метра , сега може и по долу, а на Ърбаните корсата е 215 на колела и дава 12.2 и не заради друго, а просто е подготвена за това. Айде точка :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням какво време е давал на драг Цецо преди, но той е от тази година в Х3, миналата и преди това беше в Х2. Тоест от тази година е при до 2.0, преди това беше до 1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравления за Стефан!!!Първо място в клас предно с време около 12,6 и над 190 терминалнална.пс:Това е най-доброто време давано от Хонда в Бг на официална мерилка!!!Още веднъж искрени поздравления и респект към Стефан!!!

Редактирано от Martin Raynov
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвах му че ще стане първи - той не вярва. Мн се радвам че най-после има резултати от толкова години хапене по форумите и дразги по вечерните гонки. 12.6 е адски силно време !!!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така,а така, най-бързата кола на предно в България е Сивик с китайски части, мъка ми е на брат му колата като се направи какво става и като донаправят Ек-то едно голямо БРАВО на Стефан

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...