Jump to content
Krelion

ДРАГ РЕЙСИНГ СЛИВЕН 22.05.2011

Recommended Posts

Тая корса Ангел я препарира с Астрата преди месец някъде.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само където има 1 сек разлика между тях :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко видео материалhttp://www.vbox7.com/play:a35bcf5ehttp://www.vbox7.com/play:03558ea3

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не дойдох :dry: пистата изглежда ужасно :( а и светофар за тръгване немаше ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rollout-a колко см. е ? Има ли някой идея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10-5 см беше едно време. (имаше два светофара и две табла )на едното табло нищо не се виждаше в събота и на светофара се тръгваше на зелено. ! А нА другия ден нов светофар на които можеше и на жълто да тръгнеш както забелязах и ново табло на което само времето се виждаше. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето доста клипове дело на някой от ауди фен клуба. Някъде към средата на страницата са линковете.http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=97103&st=60

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз обаче не видях колата , нещо липсваше шасито :D

 

този пост ме накара да се регистрирам тук и малко да попиша , извинявай приятел, но искам да те попитам нещо ти дойде ли да погледнеш колата , колата имаше дори фарове стопове и всичко си работи , незнам какъв разбирач си, но според мен ти нищо не разбираш от драг рейсинг колата има разрешително да кара в Европа, минала е техническа комисия в Унгария и е допусната да кара в Европа .

Къде точно липсва колата те питам аз ? Ако си мислиш, че колата е дала 12.2 защото е изрезка си много зле никой не коментира как е направен мотора на корсата и колко е вложено в него, за да постигне тези времена господин разбирач (форумен лъв ) следващото състезание си направи кола ( на която не липсва шасито) и застани да караш драг рейсинг, а не да седиш в публиката да къцаш семки и веднага след състезанието да пускаш тъпи коментари от този тип ,

Корсата има време 12.2 това е постигнато от 2000 кубика атмосферен мотор на предно и мисля, че досега това не е правено в нашата страна ако не е така моля някой да ме поправи Публикувано изображение

 

Тая корса Ангел я препарира с Астрата преди месец някъде.

 

Публикувано изображение ама вярно ли ? ти видя ли го това ? или го сънува ? или го чу по радиото Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от kytila
9.��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето бърка корсата с тази на Денишев ;) Поздравления за отбор Ърбан ! 12,2 ол мотор предно е нещо доста далечно за който и да е друг в Бг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Виж сега приятел, тези времена са от божура с доста различна настилкаи с приличен ролаут. Колата на Урбан тийм ще даде по-добри времена нахубава писта, пожелавам им да продължават да чупят рекорди ;-)И пак призовавам всички форумни рацери да си извадят бангиите и да карати да дават времена, а не да плюят по този и онзи и да си правят виртуални гонки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала на всички, които взеха участие в състезанието и на тези, които не успяха поради технически причини.Не се дерете единд руг, защото всички знаете колко време, нерви и пари отнема подготовката на даден автомобил.Милен си е прав, че колата му е подготвена специално за драг и специално за този клас, кое по точно не е наред в такъв случай?Има си класове стрийт и предно, нека всеки , които не иска да се състезава с подготвени коли за драг да се запише в някой от тях.п.п. МаХо , кога ще черпиш бе :lol:http://vbox7.com/play:df1e1169Ето и едно клипче от мен :D

Редактирано от kytila
9.��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...

Виж сега приятел, тези времена са от божура с доста различна настилкаи с приличен ролаут. Колата на Урбан тийм ще даде по-добри времена нахубава писта, пожелавам им да продължават да чупят рекорди ;-)И пак призовавам всички форумни рацери да си извадят бангиите и да карати да дават времена, а не да плюят по този и онзи и да си правят виртуални гонки.
Знам че са дадени на Божурище приятел, но щешеда е добре да се уточни че е рекорд на пистата в Сливен. :)Евала на корсата, да не говорим че турбо хонди са далеч от тези времена, аз пожелавам не само на тях но и на всички останали да чупят рекорди. Никой никога не съм искал да плюя, уважавам всяка минута която е хвърлена по колата. Пожелавам на всички само успехи. Редактирано от STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Живко със слик ли е бил,защото времето му е доста силно,спрямо това което даде преди седмица на гтеха.И екуто пипано ли е? :) Първите 20м има ли време или?

със адвана дадох 14.4 -14.5 като по колата нямам някакви подобрения от миналата седмицанезнам за техниката в събота но нещо се е бъгнала защото 1-вия рън ми даде 13,6 :o а после неможах да я сваля под 14 поздравявам всички участницип.с. някои да е видял или чул с каква терминална съм бил ,че нещо никво инфо не чух

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

кажете времето на рибока и на брат му, че на 2 клипчета 14, а на другото 15 :blink:

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше чел по назад щеше да знаеш :rolleyes::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Живко със слик ли е бил,защото времето му е доста силно,спрямо това което даде преди седмица на гтеха.И екуто пипано ли е? :) Първите 20м има ли време или?

със адвана дадох 14.4 -14.5 като по колата нямам някакви подобрения от миналата седмицанезнам за техниката в събота но нещо се е бъгнала защото 1-вия рън ми даде 13,6 :o а после неможах да я сваля под 14 поздравявам всички участницип.с. някои да е видял или чул с каква терминална съм бил ,че нещо никво инфо не чух
До колкото разбрах 160 ти е била терминалната,а това 14.00 със сликовете ли е било?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не, с 195-45-15 , 14.19 и като си помисля невидях по бърза атмосферна хонда от мен :P :P :P тамлошото е че имахме кофти жребий всички хонди

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи всичко е нормлано 14.2 със слик,14.4-14.5 без слик :) Екстра е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бре точно обратнотос слика е по зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мне :) със сликовете времето беше по-ниско това е с обикновени стриит гуми Фулда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали 14.4-14.5 с адвана,това 14.2 с каква гума е :) И на слик какво е времето :) Че стана едно объркване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

верно ,баси объркването,ама то като се занимаваш и с други работи..с полуслика 205 60 15 времена от 14,4 14 ,5 с фалкен зе 912 205 50 15 времена от 13,6 :huh: до 14,8 и след като затвориха пистата в събота пробвах едни 195 45 15 обикновенни фулда и реших с тях да карам че се побъркваше на 3-та ,правих си тестовете и даже ангел с астрата се пуснахме на около 200-250 метра 2 старта единия мн кантар другия 1 кола за него;)

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.3,4 даде със стриит гуми 205*50*15 наи -доброто време беше със 195*45*15-14.1 Аз лично съм доволен от представянето на колата ,все пак си е сток ,ако не броим ибеиският изпускател и интеик.Ако имаше загуби във времето на старта,то се компенсираше със силната 3-та и 4 та. Поздравявам всички хонди които се пускаха,а от рибата знам ,че тепърва предстои развитие за доста по-добре време,просто колата имаше проблем ,които неможаха да отстранят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ОК, моя грешка, може наистина да се бъркам с на Денишев корсата :blink: Иначе върви тая ваща, ама нали се сещаш, че ако не е 500кила няма да е под 13?

Редактирано от kytila
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , защо се заяждате с момчето след като официалон е най-бързата кола на предно предаване в България ? И това е доказано.Преди време може Ангел с астрата да го е победил, но преди време и рекорда на България по драг рейсинг беше 12.5 :lol:Т.е. освен да кажете по едно голямо ЕВАЛА, че момчето си развива колата , а някой от национлнална до национална слагат по една изолация на въздушен филтър и се представят за тунери ... еми извинявай, ама сега кой трябва да се смее? :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек, аз му се кефя, ама и той нещо много се превъзнася. Евала за времето дето го е дал, ама тоя сетъп в кола 1100 кила какво време щеше да даде? И тия че е минала технотест и незнам си кво, може да си ги разправя на децата от блока. Тая кола по улиците няма кой да я допусне!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де , защо се заяждате с момчето след като официалон е най-бързата кола на предно предаване в България ? И това е доказано.Преди време може Ангел с астрата да го е победил, но преди време и рекорда на България по драг рейсинг беше 12.5 :lol:Т.е. освен да кажете по едно голямо ЕВАЛА, че момчето си развива колата , а някой от национлнална до национална слагат по една изолация на въздушен филтър и се представят за тунери ... еми извинявай, ама сега кой трябва да се смее? :lol:

Фаундър-е, абе ти неразбра ли че рулмейкърчето е винаги най-информирания и един от най-бързите в бг (на клавиатурата).Аз така го оставих преди половин година в този форум и така го намирам :lol:. А и на теб ще кажа незнам какво имаш преди време за рекорд но официално нали знаеш че рекорда в клас "А" е от 2007-а:. Опел Корса ( TST-Racing )................12.165 сек. (22.09.2007г.) - вярно че е на божурленд-а но все пак това е официалната статистика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и от мен един клип http://vbox7.com/play:37469b60 , и една готина снимчица :Dhttp://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/e0a77e4eabb62d90f0946a7395dadc45/1t/

Редактирано от ivo_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

Не за технотест говори момчето, става дума за ТЕХНИЧЕСКА КОМИСИЯ , допускаща автомобили да участват в състезяни от рода на King Of Europe, примерно!

.... Опел Корса ( TST-Racing )................12.165 сек. (22.09.2007г.) - вярно че е на божурленд-а но все пак това е официалната статистика.

Като казах преди време и рекорд имах предвид, че преди 5-6 години че рекодра беше толкова, защото рулемейкъра говори, че "преди време" ангел с астрата биел тази корса :DЗа клас "А" да, рекорда е на ТСТ, за автомобил с атмосферен мотор и предно предаване е именно тази корса от онзи ден, 12.27 ( по спомен ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рулмейкърче пожелавам ти някога поне да се повозиш на толкова бърза атмосферка,ясно е че никога няма да имаш такава, няма как да се получи с твоя манталитет.А за на ТСТ корсата, тя е със задно разположен мотор, няма нищо общо като идея с тази на Урбанците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Urban team , много се извинявам ако съм ви засегнал лично , аз лично много се радвах и стисках палци за вас на шампионата в Унгария , защото съм българин и не деля нещата на "лесвки и цска" . По никакъв начин неомаловажавам вашите усмехи и успеха този уикенд. Аз лично недоволствам на самите правила , защото повярвай има много момчета които също са вложили много средства в автомобилите си и единствената разлика между вас и тях е , че не всеки би си унищожил колата за да я направи драг-рейс авотомобил а би искал да участва на равни условия. В този ред на мисли един рол бар неможе да компенсира ако влобще неговото тегло се води компенсиращо за изхвърлянето на целия интериор и не само , а и работата с флекса върху шасито. Смятам , че трябва да се направи клас за подобни автомобили и автомобили , които могат да се движат по улиците в по ниския клас. Защото сега веднага ще кажеш има стрийт клас , но как би мобъл човек да кара срещу коли по 200 000 евро+ в този клас ? пп.Поздрави и пак се извинявам ако съм ви засегнал ! Изпитвам уважение към всеки който следва мечтите си !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто драгстерите(с платформите) трябва да са в друг клас. Заради тях много хора неучастват !. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ,баси объркването,ама то като се занимаваш и с други работи..с полуслика 205 60 15 времена от 14,4 14 ,5 с фалкен зе 912 205 50 15 времена от 13,6 :huh: до 14,8 и след като затвориха пистата в събота пробвах едни 195 45 15 обикновенни фулда и реших с тях да карам че се побъркваше на 3-та ,правих си тестовете и даже ангел с астрата се пуснахме на около 200-250 метра 2 старта единия мн кантар другия 1 кола за него;)

астрата е давала 13,6 така спрямо резултатите от стартовете ви може и твоето време от 13,6 да н е било грешка ами просто добър старт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се спомена по-горе в темата, не е лошо да се спазва добрия тон и да се уважава успеха и положените усилия от всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове, все такива интересни теми пълните с ненужни постове....... :dry:дано рибата на продължението да се реваншира, че чета форуми и даста му се смеят:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто драгстерите(с платформите) трябва да са в друг клас. Заради тях много хора неучастват !. :(

 

момчета как да ви обясна сега незнам от подобни постове смятам, че има адски неуки хора Публикувано изображение

колата е нарязана била 500 кила и тн . сега колата е направена по изисквания 1 към 1 всичко е по регламент , сега на вас ако не ви изнася и не искате да се състезавате цитирам (Просто драгстерите с платформите) си седите в публиката , сега трябва да се промени регламента, че някоЙ си които давал 15 сек 400 метра неможел да кара защото бил слаб Публикувано изображение и разбирате ли бил слаб защото колата му била много тежка 1100 кила, а иначе на диното е 110 коня , но това че е 110 коня не е ппроблем, проблема е бил че конкуренцията е много лека хаххахахаах момчета правете си моторите стига сте коментирали килата Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение една кола за да даде 12 сек нетрябва да е много лека, а трябва да е силна Публикувано изображение леките коли са за слабаците които незнаят как да си направят колите по- бързи .

Корсата е 785 кила без пилота , А някой знае ли корсата колко коня и въртящ моммент има на диното ? И незабравяйте ,че половината стрийт коли пристигнаха с платформи на Сливен.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по темата... За съжаление аз успях да направя само два старта без да ми заяде трета.Нещо не е наред с жилата и като ми остане време ще ги разкостя.Карах с Тойо Р888, абсолютно свършили.По-слабото време 14.3, по-силното 14.09.Колите (и тази на Жиката) имат потнциал, само трябва да им посвикнем малко (поне аз).Тук не споменахме и на Дойчин от Ямбол Х-са който даде 13.9!Относно Рибата - колата му е тъкмо сглобена, нормално е да има проблеми.Въпреки всичко човека и даваше всичката газ пред 3000 души.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пич а да ти е известно че има няколко атмосферни хонди в Бг с по над 200 коня на колелата с 3 пъти по-малко средства вложени отколкото в корсата ви и без спонсорства ? не нали ? подхождай с уважение към хората тук както те правят към теб ;)

Редактирано от EGocentric
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...