Jump to content
Lakomnik

Някой замервал ли се е с алфа 156 2.5 190 к.с.

Recommended Posts

Един познат си взе въпросната алфа и ще ходим някой ден като се стопли да се замерим та някой пускал ли се е с такава аз съм с б18ц4 в купе 5 ген. май ще си тръгвам тъжен :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да си тъжен :tooth:Давай смело :lol: Алфата е по тежка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе човек, с тоя мотор ще си тръгнеш усмихнат :tooth: Мощността на двигателя не е по-важна от специфичната мощност ( т.е. съотношението маса-мощност ).В сравнение с твоята лилава хубавица Алфата си е шлеп.Пиши какво е станало, чакаме с интерес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено б18-та ще е отпред, стига да е в добро състояние :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено и аз залагам на Hondeto.Ще чакаме резултата.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистрални изпълнения на доускорение алфата ще е по силна но на отсечка определено си пада,тежка е и шестака тромавее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...според мен ако е на 400м ще е поне 3/4 коли в полза на сивика най малко при стокови коли.До 200 би трябвало да го държиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат си взе въпросната алфа и ще ходим някой ден като се стопли да се замерим та някой пускал ли се е с такава аз съм с б18ц4 в купе 5 ген. май ще си тръгвам тъжен :Д

Колега не съм се дърпал с такава Алфа но съм се дърпал със 166-ца 2.0i V6 205k.с. турбо и си я бих доволно с 4коли до 160км/ч аз съм със Сивик купе 5г. Д15-ка малко правена.Като гледам двете Алфи 156-цата и 166-цата ги дават по каталог 15.8 на 400м. така,че след гонката колегата ще си продаде Алфата :):o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва е един от най-осмъртените мотори на алфа. Пада от 2.0 150 коня..... Скачай му и ще го биеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистрални изпълнения на доускорение алфата ще е по силна но на отсечка определено си пада,тежка е и шестака тромавее ;)

И аз точно от там мисля ,че идва плуса за мен от 6 те му скорости само гуми да сложа и да тръгна както трябва значи ;) ако не тебе ще викам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид 6 цилиндров двигател,доста по бавно се развърта но на магистрала набере ли си е сила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид 6 цилиндров двигател,доста по бавно се развърта но на магистрала набере ли си е сила ;)

Да и това също ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид 6 цилиндров двигател,доста по бавно се развърта но на магистрала набере ли си е сила ;)

Да и това също ;)
Колега до 200км/ч ти гарантирам,че си поне 5-коли пред Алфата.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...