Jump to content

Recommended Posts

ivo_77 или въпросния Ивайло от червен бряг така хубаво ме метна с една пратка и като му я върнах пича не отива да я освободи от еконт пиша ми ЛС не отговаря званя по телефона не вдига званя званя даде на някаква девойка да се обадя тя се чуди какво да ме лъже че го нямало че каде бил нямало как да се свържа с него и т.н Та вчера ми званят от еконт и ме питат да онищожат ли пратката или да ми я върнат защото този ходил веднъж казал че ще я вземе после отишал казал че няма пратките били две ми каза служителката от еконт (още някои колега се опарил явно) Ще ги небъдеш в селските тарикати надявам се да е забогатял с мойте 15 лв не ми е за тях просто ме е яд на такива келеши каде ми трошат нервите само

Редактирано от veselin_sevev
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме прецака същия колега - Ивайло от Червен бряг, само че с различно потребителско име ivo099 Пратих му един изпускателен колектор още преди Великден.Преди два дни ми звънят от еконт и казаха, че му звънят всеки ден да иде да си вземе пратката, той казвал че ще отиде, но пак не ходел.Обадих му се и аз - и на мен ми каза, че ще отиде, но пак дедов.В крайна сметка от еконт ми върнаха пратката и сега аз трябва да платя разходите.Ако в бъдеще някой колега ще праща нещо до някой Ивайло от Ч.бряг - по-добре да не го прави и да си спести разкарвания по еконт и дреугите излишни разходи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...