Jump to content
stanislav_stz

Подарявам

Recommended Posts

Подарявам поизносен волан от 6-та генерация с гръмнал еърбег. Ако на някой му върши някаква работа да пише едно лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пoдарявам въздушен филтър Filtron AP 104.http://img46.imageshack.us/i/filtronr.jpg/Чисто нов. За София. Може да се вземе от района на кв. Толстой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 .Имам едни излишни седалки от Civic-5 хеч. комплект предни и задни,шофьорската не е в много добро здраве,иначе другите са си OK.Смених ги щото на мойта и сложих от civic 6- 2000г.(стана много яко между другото с тея настройки нагоре-надолу,яко се кефя:D ) Ако му вършат работа на някой ще се радвам,аааа , цвета им е светло сив.

 

 

2 .Имам и един волан от 5-ца,няма го капака за клаксона,иначе е запазен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОДАРЯВАМ: 1 бр. лятна гума в отлично състояние 195/65/15 гудиар. Спортен волан с фланец за голф2 и пежо 106 може и на други да става но само на тези съм пробвал.Ляв стоп за сивик купе 6-ти ген много леко пукнат.Комплект съединител за голф2 употребяван но има хляб в него.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам части за сивик 5-та ген.-- волан с комплект ръчките за мигачи и фарове комплект с дългия прът който е до рейката и контактния ключ и самия ключ за запалване, тапицерия таван, шибидах червен цвят е работещ, и много други малки неща от таблото както и самото табло. мисля че имам и други неща но в момента не се сещам тел ми е 0876214263 званнете защото рядко влизам в форума искам да ги махна че вече 3 години стоят в гаража и ми пречат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно задно амортсьорче за ej9

Корекция, днес щях да го пращам на един колега, но се оказа че амортесьора е преден. Не знам защо бях останал с впечетлението, че ми е останал заден. Преден е амортесьора, съжалявам за грешката :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам изпускателен колектор 4-2-1 малко е спукан но може да се кара с негоако на някои му трябва 0886953361 в софия се намира

колекотора заминадано да върши работа на колегата
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък давам гуми- 2 бр 13' 165/70 и 4бр 15' 195/60 ако се не лъжа, имам и снимки , поизтъркани са, но за градско в софия ще свършат работа Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. Toyo Snowprox 185/55/15(стават да закърпиш положението) и два броя машинки/ролки за колани(не знам как се наричат там дето се навива колана) за ЦРХ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам поизносен волан от 6-та генерация с гръмнал еърбег. Ако на някой му върши някаква работа да пише едно лично.

към него добавям: въздоховод за централните отвори на парното за 6-та генерация и джобчето на барчето пред скоростния лост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам:- кабели за свещи от D серия (незнам дали са от D15Z6 или от D16Z6)- генерация от d15z6, тръбите от изпускателя до крайното гърне с един резонатор (отрязани са им куките за закачане към купето)- ролка от разпределителен вал (мисля че е от d15z6)- доста стойки за двигателя (d15z6) не знам коя от къде е била вечеВ понеделник ще видя какво друго имам за подаряване :)/горе-посочените части се намират в София/За контакт на лични :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- кабели за свещи от D серия (незнам дали са от D15Z6 или от D16Z6)- генерация от d15z6, тръбите от изпускателя до крайното гърне с един резонатор (отрязани са им куките за закачане към купето)- доста стойки за двигателя (d15z6) не знам коя от къде е била вечеЗАПАЗЕНИ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали на някой не му се намира дръжката на жабката от сивик 5ген., че преди седмица или повече, без да исках, строших на един приятел неговата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам за сега две неща които не са ми нужни, но и не са в много добро състояние. Колата е Акорд 97. 1. Гнездо от ляв мигач- стъклото е счупено. 2. Уплътнение за лява врата, но трябва МНОГО да е закъсал човека. Не се сещам за друго но със сигурност ще излезе... Сетих се Гума 1 бр. БФ Гудрич с дот някъде 05, но става САМО за дрифтване или подобно. Има грайфер около 5 мм, но е доста стара и колата е внос от Испания. Размер 205/55/15

Редактирано от junker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам заден капак от сивик купе 5г ,тъй като вече ми е излишен ,НО има две забележки !Въпросните са образуване в следсвие на изкъртено крило, виждат се на снимката Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- кабели за свещи от D серия (незнам дали са от D15Z6 или от D16Z6)- генерация от d15z6, тръбите от изпускателя до крайното гърне с един резонатор (отрязани са им куките за закачане към купето)- доста стойки за двигателя (d15z6) не знам коя от къде е била вечеПОДАРЕНИ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- кабели за свещи от D серия (незнам дали са от D15Z6 или от D16Z6)- генерация от d15z6, тръбите от изпускателя до крайното гърне с един резонатор (отрязани са им куките за закачане към купето)- доста стойки за двигателя (d15z6) не знам коя от къде е била вечеПОДАРЕНИ

Благодаря още веднъж колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. Toyo Snowprox 185/55/15(стават да закърпиш положението) и два броя машинки/ролки за колани(не знам как се наричат там дето се навива колана) за ЦРХ.

Гумите заминаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. Toyo Snowprox 185/55/15(стават да закърпиш положението) и два броя машинки/ролки за колани(не знам как се наричат там дето се навива колана) за ЦРХ.

Гумите заминаха.
Мерси за гумите колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам- компютър от D14Z2,на някой ако му трябва такова чудо да пише на л.с. ;)

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам уреси за Д13-ка.

За бензина и температурата.

Скоростомера го няма вече.

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата "NEW" за седалките за които даже и не иска да почерпя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам два задни горни носача от 7ма генерация Accord 2004 на 200 000км. Сменени защото левия е разбит и започна да тропа, но десния е здрав. Ако някой смята, че нещо може да му върши работа, добре, ако не, след няколко дни отиват в кофата.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, Подарявам две зимни гуми Gislaved Eurofrost 3. Гумите са с DOT 2006, със добър грайфер. Ако им желаещи да пишат на лични. Предложението е за колеги от София. Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, Подарявам две зимни гуми Gislaved Eurofrost 3. Гумите са с DOT 2006, със добър грайфер. Ако им желаещи да пишат на лични. Предложението е за колеги от София. Поздрави на всички.

п.с. Много се извинявам, че съм пропуснал да напиша размера на гумите, а той е : 185/60/15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Подарявам две зимни гуми Gislaved Eurofrost 3. Гумите са с DOT 2006, със добър грайфер. Ако им желаещи да пишат на лични. Предложението е за колеги от София.

Поздрави на всички.

 

Публикувано изображениеБлагодаря колега!Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам шофиорска седалка( леко прокъсана отстрани )за civic -4та генерация седан:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам от сивик 4г, задна врата с забележки с стъкло на нея, парно моторче + радиатор май има, пластмасата пред чистачките, тръбата за зареждане до резервоара. Имам и още дреболии, ако някой му трябва нещо да казва. Обявата е валидна до неделя след това всичко отива на металекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а някой дали има предна броня за сивик 5 ген. хеч

Редактирано от power
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам шофиорска седалка( леко прокъсана отстрани )за civic -4та генерация седан:)

Още ли е валидно предложението към 28.03.2012?Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам....-преден калник - десен от Сивик Англичанка. Калникът е ударен.Имам непотребни неща като ключалка от багажник, моторче от чистачките и дръжка за предна-дясна врата (всичките са от англичанка). Всичките са повредени, но ако на някой му потрябва нещо да пише преди да съм ги изхвърлил!-спирачна течност Texaco Dot4 на 2г. отваряна е, но е почти пълна. -някакво масло Prista M10D срока му на експлоатация не е изтекъл, но не знам как е високозитета, защото е отваряно.-паста за пастиране 3М 09375, с изтекъл срок е , но не е използвана и бутилката е почти пълна. Ако на някой му потрябва..-Photo CD плеър Philips CDF-190. Не е висок клас, но е сравнително запазен. -тунер Hitachi FT-3500 напълно функциониращ. Който поиска снимки на тунера или плеъра мога да му пратя на и-мейл-а.И двата уреда не са за кола, а за домашно ползване. Ако нещо от споменатите неща ви трябва, моля пишете на e-mail: lorenco_86@abv.bg Предпочитам да ме търсят хора от гр.Пловдив или района, защото не ми се занимава с куриерски служби.Имайте в предвид, че аз желая да дам тези непотребни за мен неща на някого, на когото ще потрябват, а не на някого, който има за цел да ги вземе от мен и да ги даде на трети лица сцел някаква облага!Поздрави!

здравей колега. аз се инт. от ключалката. аз имам сивик аеродек. дали ще стане??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, обявата е от преди година, дали ще е актуална? Пиши на мейла оставен за контакт и ще разбереш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам 4ката от изпускателен колектор от д16з6, има малка цепнатина на едната тръба , но може да се оправи:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...