Jump to content
cr1cke7

Уплътнения на стъклата

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам проблем който се чудя как да го реша.Уплътненията на прелюдчето не може да забърсват даже и не замазват прозорците като ги вдигам и свалям.има голямо разтояние между прозореца и уплатнението.като вали повече влиза вода направо във вратата и се изтича направо от дупчиците.Някакви съвете да ми кажете как мога да го реша проблема.

Редактирано от cr1cke7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобен проблем със Civic '99 хеч, запознатите да казват каквото и да било... :)* извинявай колега за :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би прозорците да са излезнали от водачите и за това да са се дистанцирали от упльтнеията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега прозорците си се водят нормално по водачите просто самите уплътнения или стари или са изгорели от слънцете и са се залепили.Ако може да се заменят с други или тези да се оправят по някакъв начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как да оправиш старите, ресничките им вече ги няма и затова се е овеличило разстоянието. мисли друг вариант- например некои гумено оплатнение от дограма да речем да се залепи върху твоето. те са тънки и меки, ще чистят и ще пазят от вода и винаги можеш да си ги подменяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си нови от САЩ.Има тема за поръчки и не са много скъпи:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си нови от САЩ.Има тема за поръчки и не са много скъпи:)

ако можеш да ми помогнеш със сайт или нещо друго ще съм ти много благодарен. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм така 5-та хеч но вече не ги забелязвам- или ги изтривам с нещо или малко натискам стъклото навън и го свалям и се позачиства. та колега това да ти е проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да предложи читави уплътнения или да каже от каде мога да се здобия с нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...