Jump to content
Т.Иванов

Диагностика-Елкон

Recommended Posts

Здравейте Колеги! Къде във Варна мога да отида за диагностика на моя Сивик? Искам някои който си разбира от работата а не да се учи на моята кола :lol: Ако някои може да ме насочи ще съм мн благодарен. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи какъв е проблема, че хондите, както и всяка една марка си има специфика и не във всеки сервиз и/или елкон ще могат да ти помогнат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи какъв е проблема, че хондите, както и всяка една марка си има специфика и не във всеки сервиз и/или елкон ще могат да ти помогнат :bow:

Да Колега това го знам и за това искам насока,а отностно проблемите след центровка на делкото колата взе мн да пуши синкав пушек след форсиране,мирише повечко на бензин значи гори богато а преди не беше така.Няма загуба на мощност даже повече се 'цепи' но този пушек който вади не мога да го преживея :wacko: в общи линии това е Карам Сивик 6 д14а4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи какъв е проблема, че хондите, както и всяка една марка си има специфика и не във всеки сервиз и/или елкон ще могат да ти помогнат :wacko:

Да Колега това го знам и за това искам насока,а отностно проблемите след центровка на делкото колата взе мн да пуши синкав пушек след форсиране,мирише повечко на бензин значи гори богато а преди не беше така.Няма загуба на мощност даже повече се 'цепи' но този пушек който вади не мога да го преживея :D в общи линии това е Карам Сивик 6 д14а4.За така описания проблем със сигурност може да ти помогне Дидо Чикирики 0889668266,а ако настояваш за Елкон може да питаш в сервиза на Honda преди Кичево Пламен 0878599725,не съм сигурен дали имат;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудел, какво е Елкон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само НЕ ходи в сервиз на Бош:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само НЕ ходи в сервиз на Бош;)

В кой сервиз на Бош по-точно и защо, ако споделиш ще съм ти благодарен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно къде, понеже и аз тези дни трябва да посещавам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само НЕ ходи в сервиз на Бош;)

В кой сервиз на Бош по-точно и защо, ако споделиш ще съм ти благодарен?
Говоря за Бош като цяло,а не конкретно за Варна,София или Пловдив...обяснението е дълго ;) Редактирано от fedayn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0888744156-Ицо,само не трябва да си с газово.Намира се в кв.Левски до обръщача на 13-и номер.Предимно при него ходех преди и съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги елконаджия става всеки които си купи оборорудване,закачат два кабела и машината си върши работата ,имал съм работа с елконаджии,за мен е по добре да отидеш при някои който мн разбира от хонди:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги елконаджия става всеки които си купи оборорудване,закачат два кабела и машината си върши работата ,имал съм работа с елконаджии,за мен е по добре да отидеш при някои който мн разбира от хонди:D

Колега"този"не е просто елконаджия :DЗа да го препоръчвам явно има защо.За да го познава половин Варна и да ходи при него,явно не е просто един от елконаджиите който си е купил кабели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Колега"този"не е просто елконаджия :DЗа да го препоръчвам явно има защо.За да го познава половин Варна и да ходи при него,явно не е просто един от елконаджиите който си е купил кабелиПодкрепям Румен,мен при него ме прати мой приятел елконаджия,който каза че за елкон на хонда този е най-добрия(и е така) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Дидо е твоя човек,за Варна друга алтернатива няма,ако искаш тел.драсни ми на лични!Човека си разбира от работата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега симптомите които си посочил "пуши сиво" нямат нищо общо с центровката и момента на запалване(на подаване на изскра).След като са ти настроили центровката и колата ти се реже повече това няма нищо общо с горенето на масло(пуши сиво).Просто си ти е дошло времето за смяна на вложки или в по-лошия случай смяна на маслени сегменти.Синдрома си си го имал но преди не си го забелязвал.Ако си изхвърлил катализатора тогава най много си личи как колата ти почва да пропушва. Ако колата ти дава някаква грешка и чрез диагностика на чека не можеш да определиш за ко иде реч.Тогава Елкона щети помогне .В противен случай отивай при Миамотото или пти Чикирики са ти дадат оферта за вложки или сегменти и така хем ще си спестиш 30лв. хем ще си наясно кое каво ти е по колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам тая тема...Аз съм със Сивик 5та ген. Д15б2, но и сложих пълна инжекция и сега гори около 12/100 градско. Предполагам е задължително да мина през елкон след като съм сменил бая чарколаци и явно трябва диагностика и центровки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте карам Хонда Акорд 2.2ictdi 2005 от скоро не иска да пали хаби акумолатора и ми свети зеления ключ . Закачих я със една джажа колкото да видим какво става и дава грешка p0602. Контрол модул праграминг фейлд . Моля помагайте ако някой се е сблъсквал. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 2/4/2011 at 7:32 AM, speed1981 said:

Колега Дидо е твоя човек,за Варна друга алтернатива няма,ако искаш тел.драсни ми на лични!Човека си разбира от работата :)

Колега имаш ли номер за връзка на Дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето темата за сервизи за Варна. Малко е стара и не съм сигурен дали са актуални номерата.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да ме насочите към читав сервиз за диагностика в или около Кърджали. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето двамата Дидовци в Варна

Screenshot_20201110-164436_Facebook.thumb.jpg.89681b30a1ca0a3b51c3d20f75abb24e.jpg

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...