Jump to content
wizzow

Милиардер, върл фен на Хонда

Recommended Posts

....богаташ явно е почитател на ниските разходи, защото все още продължава да кара старата си Honda Acura за 13 хил. долара, припомня изданието...

 

И това ако е фенство и тема за размисъл :unsure: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да разваля идилията ще предложа друг ъгъл:Ами ако я държи, защото вече има достатъчно пари да я поддържа? :unsure:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да я сменя като му върши работа и не му създава проблеми. Предполагам само кодове са му в главата.Според мен феновете на Хонда са две категории - едните се интересуват от коли и затова харесват Хонда, за другите колата е само средство от което искат надежност и затова харесват Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една статистика някъде "Какви хора карат Хонда". IT-тата май бяха водещи :unsure: Не виждам нищо лошо в това човек с възможности да живее като останалите хорица. Може би не се е самозабравил все още. Има време да започне с изгъзиците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто го е страх дали парите, инвестирани във Фейсбук, ще се върнат някога :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: последния пост цепи мрака ;):( :( :);)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък голямата гордост, че човекът, който продава личната информация за потребителите си на корпорации, аутист е и като цяло не е много нормално човешко същество кара хонда ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво от това,че не кара бугати или бентли? :bow: Тия хамавите имат друга представа за живота. Познавам бая програмисти и те от жени не се интересуват много много, та камо ли от коли. Аз се чуда защо не и е шибнал и газ/сигурно нямат много колонки и треа да мисли и за това :wacko: /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното си няма нищо общо с другото! Просто човека си търкаля Акурата....да не би да е и върл фен на квартирите под наем :wacko: Явно не му се дават "излишни" пари за друга кола или иска да е по незабелязван :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата вечер гледах "Social Network"... Facebook в момента ( опааа, той мина отдавна... ) е оценявана на 25 билиона... повтарям - БИЛИОНА долара... !!! Човечето е на 26 години... :lol: Горкият Марк, за к'во ти са толкова пари бе, пич... Много нули, бе...

Редактирано от hphphp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М... бильон преведено обаче, не е БИЛЬОН, а милиард. !!!Което е 25 милиарда... а това са ми джобните на ден. Слаба ракия... :lol:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М... бильон преведено обаче, не е БИЛЬОН, а милиард. !!!Което е 25 милиарда... а това са ми джобните на ден. Слаба ракия... :lol:

Хе хе, сигурно доста късно ставаш, направо на свечеряване!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен феновете на Хонда са две категории - едните се интересуват от коли и затова харесват Хонда, за другите колата е само средство от което искат надежност и затова харесват Хонда.Защо не и двете?! :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...