Jump to content
rEsPeCtiVe

Какво направи днес по колата си?

Recommended Posts

Сложих си пръскалки от Jazz тип "мъгла" и си смених си датчика за вкл на перката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих летните маратонки 

Публикувано изображение

Редактирано от rumenbo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес поразхвърлих малко колата, че предстои кърпене и боя и поизтърках задното капаче да може работата да върби успоредно. :D :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих и сутиен днеска, само дето не остана време и за баня :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих и сутиен днеска, само дето не остана време и за баня :D

Снимките не се отварят.. В предните ти постове също.  ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

И аз да се запиша тази петилетка тук: от днес използвам модул за дневни светлини- SmartDRL, от г-н В. Кастрев от Благоевград- поздравления за продукта, който предлага.

Доволен съм от модула- работи както трябва (и си върши работата)- и най- важното е, че е Българско производство :bg: .

Поздрави 

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Car wash :)

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздушен филтър, гарнитура на капака на клапаните с О пръстените и свещи.  :matrix:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вчера и днесСмених си хидравличната рейка :-) и масълцетоИ и качих чисто нови летни маратонки :-)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепнах и пое една лепенка от всяка страна.

 

Публикувано изображение

 

Благодаря на момчетата от Progas за това че много ми помогнаха и продължават да ми помагат с проекта!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

нови лагери на пистака koyo , нова задна чистачка,че липставаше,и нови задни гуми Toyo T1R 215/45/17 :))
Смених антифриза,свички крушки по таблото,сглобих си най-накрая правилно всички под калници и предната броня :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска не направих много ама е от сърце :) разглобих половината кола че да си направя лампичката като оригинална да се пуска  от датчика  е с много мерак стана, след дългата борба остана време за разходка и баня даже :D:)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от justqk
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих на б18ката тзи дни новите гуми тойо проксис. Изглежда чудесно, върви чудесно и вози чудесно. :) малко по-ниски на 50https://www.dropbox.com/s/f8xizx0s0t903eb/2014-03-19%2019.44.21.jpgПочнах след това да ръчкам по 5тата генерация:Оправих алармата, че имаше една функция, при която яко не запалиш до 15 сек след оключване и се заключваше - много дразнещоОтлепих всички видове винетки и лепенката на задното стъкло ГАЗ - няма да се кара на газ. :)Купих и смених дясното огледало - ел от колега от форумаСмених единия габаритДясната врата не се заключваше с алармата. Разглобих и смазах бравата. Работи перфектноПреди малко свалих предните дискове и имам здрави с накладки. Реших обаче оригиналните да ги престъргам и да си купя чисто нови магазински накладки. Сега е на трупчета ама скоро ще я събера. :)

Редактирано от jikencio
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 5 години и аз да смена шарнири.единия горен е от 4 години за смяна  :lol:  :lol:  :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

петичките имат маркиран номер на гумения маншон шак.тва ме кара да мисла,че ще ги бъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко на анаболи манах аз

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що си лепнах якото стикер-че JDM Club Bulgaria, благодарности на колегата Димчо от Бургас :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от justqk
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх колега блазе ти! и мен ме чака същото, с същата кола, същия цвят и същия двигател   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска си пръснах и разкрасих разпънката, после я разходих малко и една баня направихме :) 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених запалката в колата, че старата не работеше. Сложих едни подложки на педалите и установих, че незнайно как два от болтовете на капака на клапаните са скъсани. Тей де само главоболия си навлякох....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се сърди сивушка :) 18' и за нея

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнително уплътних уплътненията на стоповете със силикон, вече няма два пръста вода при резервната гума :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес малко операции със силиконово спрейче - по врътките на духалките и по каналчетата на стъклата - сега се вдигат и свалят по-мазно.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-НАКРАЯ днес пастирах манекенката! Стана светулка!:))))))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам, ... дай снимчици да видим. :punk:

 

п.п. Аз излязох, видях че моето хайванче си е пред нас и спокоен се прибрах... :lol:

Малко ли е... :drunk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hunter, за да си спечелим доверието , утре минавам през автомивката и ще кача някоя снимка:)))))))),защото ако я видите колко е "чиста"  в момента....ще ме линчувате:)))))Не случи горката на собственик:)))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Колега, от къде намери тази лента за корите и на каква цена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от днес, но да се запиша :D  : суап на седалките от Прелюд 4-та, смяна на лампичките в багажника и купето с панелни лед, и осветление с подобно лед панелче на жабката с ключе, светва като се отвори: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=684501501609175&set=gm.235051113285364&type=1&theater :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 Колега, от къде намери тази лента за корите и на каква цена?

 

Ами лентата я имах от преди подарък, но ще разпитам и ще пиша направо тук за всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак нямах време да си я довърша и само сложих стъклото на багажника малко лайснии боя на капака на клапаните и на десния калник че се беше разпакал малко. :D

 

А да сложи и споилерчето и това е часта която нам много ми харесва от цялата кола. :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Утре ще накарам буквите да изпъкнат със шкурка и полир паста.

 

Публикувано изображение

 

Това е. И се надявам утре вече да мога да си я покарам че от три дена казвам утре и все не е утре :D

Редактирано от zixin
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на изгнилата от теча дъска в багажника с по-здрав шперплат, но заради газовата бутилка се наложи импровизация, а именно панти, като всичко се получи доста добре  :) 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с помоща на Хонда/фенове, освежих осветлението в салона. Сложихме диодни ленти на места, като на парното от 2 г. нямах никакво :)

post-17025-0-72128500-1398373023_thumb.jpg

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонт кормилна рейка и смяна на тампони предна стабилизираща щанга, както и цялостен преглед на колата (спирачна система, ходова част, състояние течности, проверка на софтуера за грешки-нямаше такива, реглаж, регулиране светлини-все пак наближава 100к км) и поръчах нови ОЕМ стелки комплект, че тази на шофьорското място има вече дупка и все там ми се набива погледа гато влизам в колата, а така не може :).

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...