Jump to content
rEsPeCtiVe

Какво направи днес по колата си?

Recommended Posts

 

боядисах си джантите черни

Публикувано изображение

 

Само аз ли не намирам лъскавите рамена на чистачките за симпатични :)/>

 

Прав си, несъм обърнал толкова внимание, че е паднала боята, отивам при бояджията да ги оправим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ли ... ами днес извадих велурения салон и го подмених с "нов" кожен ...

и по важното отлепих една ГРОЗНА лепенка от багажника и поставих табелка на фен клуба Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си промих водната система защото имах проблем с парното и реших първо да импровизирам преди да сменям радиаторчето на парното (много мътна зелена слуз излезна през маркуча ) но след промивката парното стана страхотно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях си замотал някъде есенно/зимния навес :D накрая го намерих и измих :P

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фиксирано захранване на компа 14.20V, оставащо заковано в рамките на входно от 8 до 40V. На стартер, на дълги, с реотани на стъклата...с пускаща се перка.... все тая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес

1: смених масалцето - 10-40 Castrol Magnetic + маслен филтър :)

2: Един скъсан маншон на карето вече е нов.

3: Термостат, че нещо се е*аваше стария.

.....

4: Short Shifter - луда работа е.. :D

5: Заден Camber kit ;) ;) Следва разкрач :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетих Юби-Ко и смениха масло и филтри, 2 габарита, направиха преглед на ходовата част и най- хубавото, смазаха скърцащия педал на съединителя.

Така, аз само платих сметката.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Юби-Ко и смениха: Хондова гарнитура глава, реглаж клапани, нови ремък, ролка, водна помпа, антифриз, масло и филтри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно хубаво почистване, нов накрайник за гърнето и тези дни очаквам да ми пратят един Tow Hook .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз ще се похваля с нова емблема на предния капак,благодарение на SVE_1986 !post-17641-0-35289000-1382512175.jpgНезнам при другите колеги как е ,но на мен ми се вижда малко големичка :huh:

post-17641-0-04330400-1382512279.jpg

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я очаква малко миене ,че много прах събира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм с нови тампони на задницата :)/>.Задницата вече е стегната и колата стана приятна за каране.post-17641-0-70857500-1382784214.jpgИскам да благодаря на колегата Mkilla за оказаното съдействие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера боядисах Tow Hookа на прахово и днес го сложиш :)

Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закупих си ново акумулаторче BOSCH,че стария умря и червени емблемки от колегата SVE _1986 . Сега остава да ги инсталирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови настройки на газовата, пуснахме я да върви малко повече :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

малко визуален тунинг направих аC

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минахме малко реглаж на предницата ,че малко трепереше волана .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на масло на мотора филтри въздушен, маслен и подмяна на предна задна броня след боя.

А да смяна на антифриза ( -72 до +120 ) и наливане на зимна течност на чистачките. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здобих се със супер чарджър за прелюда.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай снимки!Монтажа кога ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем със сайта за качване на снимки,а монтажа ще е на пролет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгадах го.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих тази джаджа throttle controller :).

 

Да кажа отсега - коне не качва, но реакцията на педала на газта става съвсем друга. Става само за автомобили с електронно управление на газта. Има три вида настройки normal, Eco и SP. Засега се кефя само на SP mode-a и естествено се отрази и на разхода, но пък е много яко като излиташ на светофара или се включваш от някое локално платно Публикувано изображение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обухме новите контешки обувки - http://www.continent...tact-ts850.htmlПрилича на хай-тек багер. Дано и да копа като такъв. И дано да не се наложи. Красота.Източих хипотетично лятната течност за чистачки. На дневен ред - наливане на зимна. И проверка на антифриза. Скоро. По някое време.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покарах я за последно... и я продадох.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених маслото на двигателя.Източих старото Мотулче 10W-40 и свалих масления филтър( Clean ).Сега си налях ново Мотулче 10W-40 и сложих нов маслен филтър( MANN ).Операцията се извърши в моя гараж със съдействието на колегата gogo_251. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих си на англичанката зимните гуми. Бяха ми на джанти и ги превъртях набързо. Наложи се заради едната да ходя до гумаджия, че беше спаднала напълно, но се оказа, че и няма нищо. Утре и на другата. Или другата седмица- както имам време. Кара се все още с летни гуми без проблем :) Поръчах си и антифриз, ама да видя кога и на каква цена ще дойде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих си зимните гуми,че с летните трудно тръгва и трудно спира вече Сивичето.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боядисах си долната част на стопа и ето как стана : Преди - http://prikachi.com/images/654/6786654S.jpgСлед - http://prikachi.com/images/658/6786658W.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се наканих и сложих лупи и ксенон на комбито.Утре следва реглаж на фаровете.Разликата е голяма,това подобрение го препоръчвам на всеки,заслужава си и не е толкова трудно за изпълнение!http://media.snimka.bg/s1/2914/032071431.jpg?r=0http://media.snimka.bg/s1/2914/032071432.jpg?r=0http://media.snimka.bg/s1/2914/032071433.jpg?r=0Нямах време да снимам как светят на колата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3G рутер и модем със захранване за 5V за USB.

 

Идеята е където и да пътувам, аз и спътниците ми да имаме достъп до интернет.

Много е яко да се слуша примерно калифорнийско радио шофирайки по прекрасните ни пътища Публикувано изображение

За съжаление 3G покритието на повечето оператори е силно преувеличено и се изразява в картинки показващи алпинисти които перят смартфони на връх Мусала.

В действителност извън цивилизацията и повечето големи населени места модемът преминава в 2G режим или пък още по-зле в режим търсене на мрежа.

Въпреки съмнителните ползи от този мод все пак може да се стори интересно на някои от вас.

post-3032-0-47371100-1385402536.jpg

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега!Идеята ти е супер, на мен също ми се иска да слушам чуждо радио, но не съм такъв табиетлия за да правя подобно нещо, но наистина го оценявам като идея :)Аз просто изчистих колата, това ще и за бая време напред и гресирах някои механизми за да не се изложат и да ме предадат някога. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...