Jump to content
TANKISTA

продава се на части

Recommended Posts

Здравейте колеги :rolleyes: безпаричието докарва хората до тъжни моменти и такъв дойде и в моя живот, а именно, че ми се налага да си продам колата и то начасти :P , но няма как. Причината, поради която я пускам за части е издухана гарнитура на главата и съм в един такъв закъсал финансов момент, че дори и да събера пари отнякъде си да я оправя, после няма да имам пари да и правя гражданска и да и плащам бензина и трябва пак да събира прах пред блока.Колата е сивик купе 5-та ген, D15B7 двигател (за тези които незнаят 1,5 - 101 коня), автоматик, 94-та година без еарбек.Тук ще намерите снимки на колата в сегашното и състояние - снимкиза въпроси за частите и цени на 0886 374710 - Виктор(демек моя) или на 0888 657032 - Тодор (Рико червения), колата е при него в гаража му, така, че и той може да ви даде добра информация.Ще се постарая да направя най-добрите цени за колегите от форума, като отбелязвам, че има възможност да се вземе колата и цяла. За информация и цени ще отговоря с удоволствие на всеки по телефона, а ако много настоявате за нещо ми пишете ще пиша цени и тук в темата :) .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете и стоповете заминаха и да дигнем малко темата.Моля да ме извините, ако сте ми писали на лични и не съм ви отговорил, но бях в командировка и не ми е останало никакво време да погледна форума !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одавна май не съм я дигал тая тема :)Значи продадени са следните неща - Фарове, стопове, джантите, преден капак, предна броня, предно стъкло, акумулатор, кабели за свещи, генерация,правоъгълната ламаринка под десния стоп, седалки, праговете и липовете одавна са запазени за Рико, инжекцията с компа също са запазени. Доста неща си заминаха затова грабете докато е време, цените са добри и купуват.Само да отбележа, че радиатора е чисто нов, само е сложен, колата се е движила от нас до на Рико гаража и е свален и измит и няма и една драскотинка по него и цената му е повече от добра :plane: Обещавам до утре да кача при снимките, актуални такива, как изглежда колата в момента.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигнем темата малко :) Колата още е на пазара, и пълната инжекция не е купена така, че ако има мераклии да казват.Радиатора е купен вече и заден ляв калник го няма, другото е налице без написаните от предния ми пост неща, които са продадени.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да вдигнем темата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инжекцията и двигателя заминаха :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да дигнем малко тая тема ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да дигна темата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на сергията, намаляха частите, не се блъскайте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...