Jump to content
v1k7or

Генерация д16у7

Recommended Posts

Привет колеги нуждая се от съвет от по-разбиращите лица във форума :worthy:Така значи днес ми се откачи гърнето и ходих да го оправям, та като слязах да погледна какво е положението отдолу направо ми стана лошо... една с една еднаква тръба нямаше какви кърпежи бяха правени по генерацията направо и аз не можах да схвана, та както и да е :D Значи решил съм да сменя генерацията изцяло и се чудя дали би било удачно да се постави 60 мм и със крайно гърне тип муфлър, или по-скоро да се върна към стоковия размер на тръбите ? Става дума дали тези 60 мм няма да дойдат много големи за този двигател ?Мерси предварително колеги :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към заводските не се връщай, все пак са на 35-6мм, слагай на 53-4-5, въртешно Ф и си свиркай

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ако не се сложи резонаторно гърне ще стане ли много шумна колата ? На мен не ми пречи и да е шумна, но да не отнасям редовно по някой акт или в най-добрия случей да се налага да храня често наще мили милиционери :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и сега се сетих още нещо :worthy: Иска ми се да сменя и изпускателния колектор с по-добър, та от каква друга хонда би паснал на този двигател или да си търся направо специално за тоя двг ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и сега се сетих още нещо :worthy: Иска ми се да сменя и изпускателния колектор с по-добър, та от каква друга хонда би паснал на този двигател или да си търся направо специално за тоя двг ?

за колектор най-добрия ти вариант е така наречения спортен за д-серията 4-2-1 , а като алтернатива койтое доста по евтиния вариянт ти е 4-2-1 ит малкия втек з6,7,9 и у2,8 но и ефекта ще е минимален, а за генерацията 53-55мм повече не ти трябва ,а и резонатор е желателно да има иначе си е шумничка :worthy:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ефект толкова не търся, защото не смятам да влагам суми в тази кола, просто искам да е стегната като цяло :worthy: А за колекторите от малкия в-тек сигурен ли си, че ще паснат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ефект толкова не търся, защото не смятам да влагам суми в тази кола, просто искам да е стегната като цяло :worthy: А за колекторите от малкия в-тек сигурен ли си, че ще паснат ?

да ,от тези които съм ти изброил по-горе ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен с Mom40_87 :lol:

Ако не искаш да влагаш пари - съответно и някакви резултати по-добре не се занимавай да си даваш парите за безсмислени работи :) Една генерация на 45 и си карай колицата ...

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не смятам да влагам пари колега, защото от този двг нищо кой знае колко интересно не може да излезе, просто искам да сменя генерацията, че е под всякаква критика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...