Jump to content
Havaika

Проблем със стартер

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам един проблем с моята "Хонделка"-Д14А8 на два три пъти ми прави тоя проблем като днес сутринта не запали.Значи давам контакт всички лампи си светват,изгасват но стартера не върти добре,че бях на едно баирче и я запалих на скорост.Според вас какъв е проблема,аз си мисля за смяна на четки като за начало.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и втулките да са заминали и за това да вьрти трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо с акумулатора.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така едната сутрин нещо беше ми заминал стартера. Едвам запалих. После като смених акумулатора и се оправиха четките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невярвам да е от акумулатора нов е (почти на 1 година) AcDelco,значи стартера въобще не завърта иначе токец си има като замерих навсякаде има ток само стартера нещо се цака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невярвам да е от акумулатора нов е (почти на 1 година) AcDelco,значи стартера въобще не завърта иначе токец си има като замерих навсякаде има ток само стартера нещо се цака.

Колега, чукаш стартера с ключ - ако след това запали - купуваш 2ра употреба или ремонтираш твоя си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чукнах го с един 5 килограмов чук като подложих едно трупче и сега пали безотказно.Но мисля да го сваля и сменя четки,втулки и друго квото излезе:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме ,може ли стартер от Сивик 1.6 16v 125k.c. 1995год. да се монтира на Сивик 1.5 16v 94 k.c. 1994 год.?

Редактирано от mx rider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...