Jump to content
veselin_sevev

Проблем с часовник на Хонда Сивик 5 ген

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро имам Хонда Сивик 5 ген онзи ден на часовника нещо му стана 1во не свети като го натиснеш без да е на контакт колата като се даде на контакт светва много слабо и като обърна на фарове още повече намаля почти незабележимо е а и за капак на всичко часът се разбутва при всяко палене след като я запаля показжа 1:00.Моля някои ако се е сблъсквал с такъв проблем да сподели как да го оправя че много ме дразни. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш предния капак ,там има една бушониера в нея 7.5 ампера предпазител .Това е .,Намери си проблема за да гори тоя предпазител.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с по-слабото светене на фарове е с цел да не ти дразни периферното зрение като караш нощно време.Моя също не свети без контакт...

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без контакт по принцип не си светеше но като натиснеш капачето и светваше да видиш колко е часът а сега не ;( и знам за фаровете че намаля но просто почна да свети ненормално слабо и се разбутва при всяко палене часът отивам да погледна този предпазител който казва колегата :) а някаки идеи защо може да гори?

Редактирано от veselin_sevev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да гори от лоша връзка и оттам прегряване. Може и да е сложен по-слаб..п.с. Избягвай да цитираш последния пост, ще ти се карат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених бушона и часовника си проработи ;) благодаря за бързите отзиви колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...