Jump to content
user

Щипки за подкалник

Recommended Posts

Онзи ден си нямах работа и се загледах се, че две от щипките на единия подкалник ми ги няма. Не съм търсил из форума, но помня, че бях виждал тема от доволни в ЕМ КОМПЛЕКТ 33. Отидох на страницата им, но там има само тези:

 

Публикувано изображение

 

Тези, които ми трябват, изглеждат по следния начин:

 

Публикувано изображение

 

Според EPC-то на Honda номерът е "91501-S04-003 CLIP, INNER FENDER". Някой знае ли откъде могат да се намерят налични; ако опре до внос е ясна работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен доста ми трябват такива щипки, ако някой може да помогне ще е много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, за Варна май има някакво магазинче. Не знам дали асортиментът им е по-богат от на ЕМ КОМПЛЕКТ 33, но нищо не пречи да провериш. Ето темата на която се натъкнах, докато търсех нещо по въпроса (Mazda форум): Офертичка за щифтове.

Във Варна има едно магазинче на ЕТ "Гарвана" и там има голямо изобилие от подобни щипки, на цена от 0.20лв/бр до 0.80лв/бр.Разни модели(включително тези от горния пост), разни диаметри и дължини. Въобще, Рая на щипките---Магазина е известен като "Гарвана" и се намира срещу бензиностанцията на ОМВ, на ул. Мир.---Който смята да пазари по на едро, примерно по цели торбички от щипките да ходи директно в склада на гарвана. Цената в склада е много по-ниска направо е наполовина в сравнение с магазина, но разбира се не може да си вземеш 5 щипки само :)

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, за Варна май има някакво магазинче. Не знам дали асортиментът им е по-богат от на ЕМ КОМПЛЕКТ 33, но нищо не пречи да провериш. Ето темата на която се натъкнах, докато търсех нещо по въпроса (Mazda форум): Офертичка за щифтове.

Във Варна има едно магазинче на ЕТ "Гарвана" и там има голямо изобилие от подобни щипки, на цена от 0.20лв/бр до 0.80лв/бр.Разни модели(включително тези от горния пост), разни диаметри и дължини. Въобще, Рая на щипките---Магазина е известен като "Гарвана" и се намира срещу бензиностанцията на ОМВ, на ул. Мир.---Който смята да пазари по на едро, примерно по цели торбички от щипките да ходи директно в склада на гарвана. Цената в склада е много по-ниска направо е наполовина в сравнение с магазина, но разбира се не може да си вземеш 5 щипки само :)

Мерси колега ;) Знам го магазина, но като цяло мнението ми за него не е много добро, но ще проверя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, то е ясно накъде отива работата, но преди да си поръчам нещата от чужбина, нека попитам за последно: От цял форум, толкова ли няма някой, който да знае откъде да се намерят тези щипки в София? :ph34r:

 

Публикувано изображение

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Точно тези щипки не знам дали ги има, но аз на твое място бих взел размерите на оригиналната щипка и бих потърсил подобна.Аз знам едно магазинче в Младост 3 (преди време случайно попаднах на него докато си търсех също щипки но за мотоциклета).Намира се на ул. Свето Преображение, м/у ул.Д-р Атанас Москов и ул. Бъднина /по-близо до ул.Бъднина/ (не знам номер, нито име на магазина).Имат доста голямо разнообразие от всякакви пластмасови щишки (клипсове). Ако отидеш на място с колата или старата щипка, или поне нужните размери, сигурно ще си намериш.Линк от bgmaps.com (не знам колко дълго ще работи):карта - Младост 3Надявам се да съм бил полезен.Успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Обаче аз смятам да изчакам малко да отминат шумотевиците по празниците и ще поръчам от дилър на Honda в чужбина. Мисля в последствие да взимам и акумулатор от тях, та да ги пробвам как са като цяло. Цената ще е безбожна (транспорта ще е по-скъп от пратката ;)), като за няколко щипки, но няма значение. Къде ли и за какво ли не съм давал грешни пари, та и за това да се притеснявам. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Обаче аз смятам да изчакам малко да отминат шумотевиците по празниците и ще поръчам от дилър на Honda в чужбина. Мисля в последствие да взимам и акумулатор от тях, та да ги пробвам как са като цяло. Цената ще е безбожна (транспорта ще е по-скъп от пратката :)), като за няколко щипки, но няма значение. Къде ли и за какво ли не съм давал грешни пари, та и за това да се притеснявам. :)

А колко ще ти излязат от там клипсовете? Питам защото и на мен ми трябват, но за бронята, за предната кора на двигателя и за мини кората под предния капак. Абе някъде към 10 клипса, различни разбира се, просто горе долу толкова, за да ми и останат няколко резервни. Та мисълта ми е да поръчаме заедно ако не ти е проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,ако мога да ви помогна с едно магазинче за щтипки /всякакви/Публикувано изображение гр.София на ъгала на бул.Г.С.Раковски и ул.Тимок ъглов магазин с външни бели метални полетни щориПубликувано изображение Преди два дни си купих точно такива каквито търсите баяха по 1,50лв. за брой.

Редактирано от astrata_696

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...