Jump to content
JayR

Сервиз "Омбре"

Recommended Posts

От цялата работа ми е странно, как така леко и лесно приемаш нещата...Нещо намирисва тука...Do you think so? Направиха ми това, но както и да е, огънаха ми това, но няма проблем, смених скоростна кутия, но нищо, дадох 500лв. навятъра, но аз съм си виновен.... !!!

 

Батенце много негативни неща каза, за да си още в свежо и доволно състояние :lol: Обясни ми как става номера и къде е истината.

 

 

П.С> НЕ ЗАЩИТАВАМ никой и заемам неутрална позиция!

 

Поздрави.

  • Нагоре 4
  • Надолу 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо няма да отида никъде, ще си реша проблема с колата сам! И второ ДА, вадя кфото е необходимо и намирам кфото търся! Начини си има, на мен па точно са ми пределно ясни!П.С> И въпреки всичко, няма да търпя лошо отношение към мен или автомобила ми, при положение че си плащам за услугите! Затова пак ще повторя - изключително странна реакция на колегата...Поздрави.

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 3
  • Надолу 10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето темата отива към боклука или най-малкото друг раздел :lol: Това , което мога да кажа на "пострадалия" колега е , че след като ти разглобят скоростната кутия или свалят със сигурност биха установили , че проблем там нямаш ;) съответно да търсят причината другаде :) Реално ще си платиш , може би , само за тази интервенция и масло за скоростите , пак може би :lol: Диагностика на ухо и пътен тест е хубаво и полезно нещо , но не винаги и показателно . Според мен се считай изцяло сам за виновен , че на своя глава си решил да си купиш скоростна кутия , която може би е по-лоша от твоята и си се набутал за това . Колкото можеш да виниш човека от сервиза при Омбре , толкова можеш да виниш и майстора , който ти е помогнал да смените скоростната кутия ;) Сега се радвай , че темата ти още я има защото трябваше отдавна да е изтрита поради не спазване на правилата :zen:

  • Надолу 36

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JayR, ползвай малко търсачката и ще можеш сам да си съставиш картинка на ситуацията със сервизите.

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си направил една голяма грешка - трябвало е да си оставиш колата на мястото където са ти направили диагностиката. Така след евентуалният ремонт на скоростната кутия, щеше да се разбере че не е оттам проблема и едва ли щеше да платиш нешо затова. Всеки греши, кофти е обаче когато е за твоя сметка...

  • Нагоре 5
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги минавайте при 2-3майстора поне за разговор преди да купувате и сменяте нещо.

  • Нагоре 5
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тогава най-добре нищо да не пишащ, карай докато завали дъжд - от водата ще се разшляка и ще се оправи :cool:

Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 1
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не можах да схванаПубликувано изображениеВ сервиза на Омбре не са ти извършили ремонт,а ти си недоволен?!Защо не я остави там и като си я вземеш ако не е отстранен проблема тогава да претендирашПубликувано изображениеКакво значи грешна диагностика?Сигурен съм,че ако беше вкарал колата за ремонт,дори и да е била грешно диагностицирана щеше да бъде оправена и то не за твоя сметкаПубликувано изображение.Все пак този сервиз има добро име от много години и изграден имидж.

  • Надолу 11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето темата отива към боклука или най-малкото друг раздел Публикувано изображение Това , което мога да кажа на "пострадалия" колега е , че след като ти разглобят скоростната кутия или свалят със сигурност биха установили , че проблем там нямаш :P съответно да търсят причината другаде :lol: Реално ще си платиш , може би , само за тази интервенция и масло за скоростите , пак може би Публикувано изображение Диагностика на ухо и пътен тест е хубаво и полезно нещо , но не винаги и показателно .

Според мен се считай изцяло сам за виновен , че на своя глава си решил да си купиш скоростна кутия , която може би е по-лоша от твоята и си се набутал за това . Колкото можеш да виниш човека от сервиза при Омбре , толкова можеш да виниш и майстора , който ти е помогнал да смените скоростната кутия ;)

Сега се радвай , че темата ти още я има защото трябваше отдавна да е изтрита поради не спазване на правилата Публикувано изображение

 

а

Аз мисля , че сервиз Омбре, а и който и да е сервиз след като направят ремонт и се окаже , че не е там причината не трябва да вземат никакви пари ,а евентуално след като отстранят повредата и то само за истинската повреда да им се плати не и за ремонта за който са сгрешили той си остава за тяхна сметка като критерий за компетентност. Аз също съм майстор не по автомобили но така практикувам.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в оторизирания сервиз на ХОНДА в Горубляне са страшни пичове и цените са им по ниски от доста др.И не ЛЪЖАТ:) На стария ми сивик 5 хеч ми миришеше маслото малко на бензин, и хора ми казваха че е от бенз. помпа.В сервиза в прегледаха и казаха ЧЕ Е ЗДРАВА И НЯМА ЗА КАКВО ДА СМЕНЯМ НЕЩО ЗДРАВО . Проблема бил от това че колата я карам на близки разстояния и вкарва бенз. пари както всяка др. кола.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В др. сервиз ЩЯХА ДА МИ ВЗЕМАТ ПАРИ ЗА СМЯНА И РАБОТА И НЕ ИМ ДРЕМЕ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също ходя само в ХОНДА, "Юби-Ко" - кв.Горубляне и съм доволен. Въпреки, че са само хондаджии и то печени и от тях съм чувал невъзможни технически главоблъсканици /в БГ много са експертите по предположенията и безотговорното философстване е традиция/ . Диагностиката при виене е сложна и специфична задача и повечето майстори често гадаят и налучкват. От опит с повече от 10 автомобила мога да заявя, че и най-печените се издънват понякога в подобни ситуации, защото има много детайли и компоненти които издават подобни шумове... Ха,сега да видим това...и т.н. Желая успех на всички през годината и по-малко авто проблеми!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ко прайм са- плюем народа. Държа да подчертая, че там не ми е стъпвала кола- скъпичко ми се струва и с излишно чакане, но това си е въпрос на вкус/казало кучето и се близнало по../Колега,При виене трябва да си спал на баба Ванга в магданоза,за да уцелиш какво е от рас,ако не е в краен стадий.Самите зимни гуми например така вият на моменти,че усещам как се разпада колата направо :honda::D:rolleyes: Тая тема я заключете и я праснете като важна, за да се види как не се прави антиреклама.За калника как реши,че са те,а не комшията? :P Ако беше оставил колата ремонт на трансмисията и си останеше виенето щяха ли да ти вземат стотинките? Добри сккорости икачване е около 250 кинта,ремонта да е 300 :P

Редактирано от barsi
  • Нагоре 1
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем ти се види скъпичко и за това не ходиш там ,хем се чудиш ,че са му искали 300..ми иди другия път да се убедиш сам...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо няма да отида никъде, ще си реша проблема с колата сам! ...

Не всички можем да си ремонтираме колите сами, колега.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се струва, че много избягахте от темата. Също така мисля, че и заглавието на темата не трябва да е това, а: Сервиз "Омбре" и всеки да си напише отзивите. Не за конкретен случей. Модераторите незнам защо още не са я редактирали тази тема

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем ти се види скъпичко и за това не ходиш там ,хем се чудиш ,че са му искали 300..ми иди другия път да се убедиш сам...

Е 300 кинта за София, при липса на познати майстори и подобен ремот е добра цена. Само свалянето и качването е 100 и то в Перник, в София да е 150/по-високи заплати,наеми,ток,бира.../, Още 50-100 за отваране и смяна и другото чаркаля. Колко ли щеше да плати ако ми е направен ремонта и е без успех??? Аз лично не бих им дал и 10ст. :) Не ходя, защото за 4 години каране на хонда си имам нужните майстори и не ми се налага да ходя там и да чакам с дни за квалифицаран майстор. :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че сме хора, хора сме. Случват се грешки. Трябва да проявяваме разбиране, НО когато и от другата страна има. Аз също съм посещавал Омбре и сменях доста неща, оставих 700лв+. Тъй като не бяха предвидени тези разходи, хората бяха любезни и ми смениха нещата без да съм ги платил до край. Евала! Съответно в кратък срок аз им се доизплатих и всичко беше на шест. Само една забележка. Сменях накладки, дискове, ремонт на спирачната помпа и т.н. и т.н.. Хората не ми обезвъздушиха спирачната система както трябва. Нямам последствия (слава Богу!), всичко ток, но при положение че ми говореха колко е важно по спирачната ми система всичко да е изправно (съответно ново) и не трябва да се прави компромис, накрая те го понаправиха... А ми предстоеше много дълго пътуване и тъй като буквално тръгнах като взех колата от сервиза, просто не беше приятно да го усетя това, когато вече съм на път. Здраве да е. Ако си мислите, че само те допускат грешки, жестоко се лъжете. Просто сега те са под лупата. Все пак, аз вече съм на тема направи си сам and so far so good :)Поздрави,Станислав Иванов

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми се е случвало подобно нещо и не само в този сервиз.Най-неприятното беше че на своя глава бяха решили да подменят и ремонтират нещо което не бях ги карала а и след ремонта колата си беше пак с този проблем.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Всеки следващ, който не ползва шаблона оставен като важен, получава почивка!!!
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 2 пъти, датите няма да бъдат цитирани;

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Първоначално обслужване на автомобила при покупката и частично обслужване смяна на масло и филтри;

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Доволен;

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Доволен;

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сервиз "Омбре" - София;

6. Препоръки към нас, ако има такива: Няма;

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Няма;

- При нужда... - отново бих се обърнал към "Сервиз "Омбре" - София" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Да.

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...