Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

най общо казано с хардуер !! и по то4но до преди 2 седмици !! сега статуса ми е : безработен !!!((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт и от нас: рекламен консултант в Exceed - пълно рекламно обслужване може да ме търсите на 0887621061 Мартина пък брадъра може да ви смени водомера - 0886888310 Деян ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправям компове хардуер софтуер кото набарам :)

и аз така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

старш сътрудник предпечат и реклама в една книжарницав общи линии правя визитки, брошури книжки....рекламни материали разни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изработвам и монтирам мебели по пръчка от пдч,кухни,слапни,секции,детски и др.Продавам авточасти втора употреба :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз в момента работя в един сервиз за ефектно (дискотечно) осветление и пия бира :) А наздраве

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в: http://www.gis-sofia.bg/.Ако някой има въпроси за кадастър, регулация, ППС и зем. земи за Столична Община.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

технически секретар във фирма за осветителни тела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт ;) Вече нямам ;) РесторантКафеАвтомивказанимавам се само с павилиона за алкохол и цигари на бул Дондуков :D и другото нещо... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачо откак зарязах кръчмарството съм много добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалист Сателитни , Конуникационни и Охранителни Системи във ВАЦ , оператор на сателитното студио и поддръжка на частната телевизионна , комуникационна, радио прослушвателна , видеонаблюдателна и т.н мрежи .Като занимания - сервизна дейност на всичко по което тече електрически ток - електроника , електротехника и съпътстващата ги механика. Магазина за цветя. риболова и музиката са ми част от хобита , като Хондата е с приоритет пред жената и дъщерята ^_^ ...

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортна стрелба. Работя като треньор, но и все още се състезавам. Завършил съм "Спорт" в НСА "В. Левски", степен бакалавър и магистър. ^_^ Не приемаме противозаконни поръчки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да се занимавам с нещо (да работя) ма няма :worthy:.Чакам предложения !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уеб мастър (ама не по пернишки хлебар)уеб дизайнер и фрилансър след кат оси зех honda hr-v съм мастър уеб дизайнер :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Управител на ресторант за бързо хранене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в автоморга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз продавам автомобилни аксесоари крушки чистачки кабели за запалване (за даване на ток)въжета за теглене и други подобни помпи компресори и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя от 13 години в операта в стара загора или с една дума съм Оперен певец-тенор;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално с метеорологични датчици, уреди и системи. Дипломиран инжинер съм, ВМЕИ - Варна. Неофициално - с хардуер - всякакъв PC, audio, video и най-вече с компютърни захранвания. Хоби: Audio - HI-FI, слушане на музика, риболов и другото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с мебели, завършил съм Инженерен дизайн в МЕИ Варна. Правя 3D визуализации на проектите за обзавеждане, отделно разкрой на детайлите, спецификации на механизми и всичко в дадената поръчка, след което става шоу с цеха ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полседен ъпдейт.Работя в фирма вносител на ламиниран паркет(таркет,класен,кронопол)-Германия,Полша,Китай. Интериорни/блиндирани врати , мокети балатуми и стр. химия и др.

Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работя в завод за асансиори и ескалатори........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в GPS контрол

Ако е "GPS Control" /преди IT soft и TLS/ - много поздрави на колегите и най-вече на Бойко Митков /той май нее там вече, но..../ Аз съм технолог водещ проекти във фирма за производство и монтаж на печатни платки /ония зелените плочки с полупроводници по тях/ - СЕТ АД-Русе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам освен всичко друго и от известно време съм проектов ръководител слаботокови инсталаций "Галерия МОЛ Пловдив"(аз съм този дето го псуват всички).:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее като гледам с какво се занимават хората от форума направо се чудя има ли място един дванадесетокласник тук :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още уча-архитектура,надявам се скоро да започна и бачкане по специалността :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизен инженер в IDS Ltd. Ремонтираме конверторите във вятърните турбини :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес отговарям за Следпродажбения сервиз в ТОЙОТА-Сливен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък в момента съм безработен домоуправител :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм акционер в банка ДСК :cool: и в Югоагент също - имаме една стена в Каварна :huh: . Иначе, за да не скучая, денонощно мога да човъркам GSMите, които ви връщат от сервизите като неремонтопригодни и аз влизам в ролята на Всемогъщия, а вие си имате телефон на поносима цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм студент 1ва година ВТУ (бившето ПЖИ) Автомобилна техника.Търся си работа че си е е**ло капаците.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм наемен убиец :) Трепем гад секаква хлебарки мишки и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт и от мен...Прекъснах следването си в СУ след 2-ри курс и...От година и нещо работя, като оператор на "геофизична стация"..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...