Jump to content
vex

Харесва Ли Ви Новата Визия На Форума?

  

332 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Всичко на камара ... направо ужасТ . Кривоглед ставаш. Мое мнение, не критикувам никой. :angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, че не се различават много добре редовете на темите.Не са "отделени" както преди Важните теми във всеки раздел, и последното доста трудно различавам, коя тема е прочетена и коя не, 2та цвята за прочетена и не такава са почти еднавки :angry: Иначе супер браво, само трябва малко да се свикне с новия дизайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума имаше нужда от малко промяна ... но се чуствам като в не брано лозе сега .. немога да намеря нищо ... както и личните си съобщения .. но всичко е въпрос на навик и такав да остане ще свикнем :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам читаемост на нито едно лично съобщение, както и да променя енкодинга на сайта е все тая, накрая трябваше да истрия старите ЛС-та, защото маймуницата дето излизаше искрено ме нервираше. Визията на сайта не е лоша, но има забележки и то много. П.С> Ако не си оправите и бутоните да са на БГ много хора ще задават въпроси как се пуска тема, как се прави това и онова и т.н., защото на много от тях "New topic" няма да им говори нищо.П.П.С> VIN декодера е със стария изглед на сайта и седи много грозно като го отвориш, все едно сочи към друг сайт не към нашия.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е новия фейс на форума - и новите функции са приятни. Имам само две забележки засега:- мога да се рейтвам сам (да си вдигам репутацията)- не мога да си чета личнитеПоздрави!ЕДИТ: Как да не си вдигна репутацията - направо ме сърбят пръстите :angry:

Редактирано от eDaniel
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно по този начин загина най големия форум в БГ(на data.bg)....Не че този ще го сполети същата съдба, ама лично аз съм на мнение, че форума трябва да бъде удобен за четене, а не шарен :angry:Тука обменяме опит, задаваме въпроси и тн, а то още малко ще вземат и реклами да изкочат :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано станах разноглед:angry: Нещо ми идва в повече шаренийката и едвам намирам каквото търся:angry: Старият фейс беше по-опростен и по-лесен за употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да измислят нещо умно като са се сабрали само тъпанари кадето си нямат на понятие от коли и форуми

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно подчертаване на имената на разделите и важните теми в тях ще свърши чудеса с проблема с открояването на кое-какво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате да пишем на български а да четем на английски,много умно няма що това е един от най противните форуми в бг

Дали е противен, по-скоро не...но половината бутони да са на английски е доста гадно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-долния ляв ъгъл на екрана има падащо меню за смяна на езика на бутоните и другите системни надписи. Мисля че Векс го каза вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личните ми излизат с йероглифи и нищо не се разбира ?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление проблемът с личните съобщения си остава (доколкото разбрах, при ъпгрейда генерално се била сменяла цялата система за работа с тях) и просто ще трябва да изтриете старите. Новите, които се пишат оттук нататък, ще се показват коректно.

Добре де ако някой си е пазил важни съобщения - с адреси на хора, с каква-ли-не-информация счетена за важна - ДГД?просто не мога да повярвам - просто унищожавате тия данни без предупреждение ???ок, записвам си, че на форума не бива да се разчита като източник на информация ,каквото съм събрал за 4 години и изтрито :rolleyes:

Добре де ако някой си е пазил важни съобщения - с адреси на хора, с каква-ли-не-информация счетена за важна - ДГД?просто не мога да повярвам - просто унищожавате тия данни без предупреждение ???ок, записвам си, че на форума не бива да се разчита като източник на информация ,каквото съм събрал за 4 години и изтрито :angry:

Правя каквото мога, но засега шансовете ми се струват малки. Имам бекъп на стара база данни, който мисли, че може да изкара оттам каквото трябва, може да ми даде сигнал. Ако дадена информация е важна, никой не си я пази в безплатна безвъзмездно предоставяна услуга някъде в нета, каквато е този форум.
Аз моите лични ги прежалих и ги изтрих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесва ми много повече ! Един технически въпрос - Защо преминахте от Vbulletin на IPB ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме кефи, по-съвременна е спрямо старата визия и същевременно е стилна и изчистена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесва ми много повече ! Един технически въпрос - Защо преминахте от Vbulletin на IPB ?

Този форум абсолютно винаги е бил инвижън, още от 1.3 насам. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник-овете на потребителите не се забелязват при четене, може би е редно да са удебелени. Същото и за заглавията на темите. Това цялото реално е под Опера. Под IE са доста дебели и големи.Съвсем отделно, текста в мненията не е добре да е Sans Serif. Серифите подпомагат четето на текст, иначе възприемането се затруднява. Без-серифни шрифтове се слагат там, където се цели привличане на вниманието (заглавия), но за основния текст е неудачно.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиквайте ,този е доста по-удобен особенно за личните съобщения. Доста по-модерен! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си е по-красиви по-свеж от стария и на мен лично повече ми допада, поздравления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма лошо щом са решили модераторите да променят визията , но при мен след промяна на езика отдолу в ляво от менюто , а и преди това проблема е , че личните ми съобщения не се четат. Има само питанки ????????????????? Това е сериозен проблем при кореспондеция на лични съобщения , упсс :rolleyes: моя грешка сега чета че старите трябва да се изтрият. :angry::huh: :huh: Доста неприятно както казват някои колеги губи се инфо по доста неща :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен визията е много сливаща се. Демек няма голяма разделност между темите и е малко объркващо. Това според мен е минуса, иначе на мен ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече му свиквам:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разделете подписа от мнението ... някой ще помисли че, го храня с тоя подпис ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат ли бутоните за добавяне на мнение когато не си се логнал да не са неактивни, както сега, а да са като преди: да те препращат на лог-ин менщто и като влезеш да си направо пред белия лист в която тема си искал да пишеш!Също и да има две малки графи за директно логване както беше на стария вариант, а не секи път да те препраща през вход!Тая функция запомни при мен не я отразява много много. Всеки път ми иска да се логвам!П.С. Аз си давам въпросите и препоръките в тая тема, но ако е по-добре за хората които правят промените темата да е в "мнения и препоръки" да кажат - няма проблем да пише там. Просто тука така тръгна.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично според мен старата версия си беше по добра, и по лесно се разграничаваха темите.То вярна че със старата версия не можех да си сложа аватар,а тука дори не мога да намеря къде е настроиката за аватар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъкаш най-горе в дясно на ника си и след това: My Settings -> Profile (под "Your Options" го пише) -> Change Avatar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс тва има страшно много неща на английски,аз се оправям,но има колеги,които не знаят езика,А И ВСЕ ПАК СМЕ ХОНДА-ФЕН КЛУБ БЪЛГАРИЯ:)Ако ще влизат чужденци,те да се нагласят към нас,не съм шувенист,но.....:)И имам 2 важни за мен съобщения,които не мога да прочета,само питанки:zen:

Абсолютно съм съгласен с колегата,малко повече уважение към родния език от модераторите:,,Поради что се срамиш да се наречеш болгарин...''

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц, не ме кефи, старата версия си беше по-хубава :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, просто не сме свикнали това е. Има забележки, но с времето ще се изчистят. На колегата над мен не знам какво са му виновни модераторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен си ми харесва , време беше да има промяна , има си забележки но това ще се оправи с течение на времето . Всичко това се прави да ни е по хубаво и удобно на нас потребителите , мисля че просто трябва да имаме малко търпение и всичко ще си дойде на мястото. Благодарности на всички които са замесени в промяната :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много информация е събрана на много малко място. Може фона и контурите да не са само в сиво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен почна да си ме кефи новата визия на форумчето.Бързо се свиква :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за всички отговорни за промяната :) На мен ми харесва , че има промяна , а смятам , че всички рано или късно ще свикнат ;) Като всичко ново , то е непознато :zen: Наистина начина на четене и разпределяне на темите и т.н. в първия момент е по-трудно за разчитане , но ще свикнете колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свикнах с форума, ама 1 нещо не мога да разбера, и ако някой ме просветли, ще съм много благодарен! Как аджеба се вдига рейтинга на даден потребител? Цъкам аз на профила на някой приятел, и там няма какво да избера...ако въпроса ми е тъп, и аз съм единственият, ненамерил опцията, моля на ЛС.Мерси

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето аз ти вдигнах рейтинга - долу вдясно има +/-. Натискаш и си готов.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе май не е лошо макар че се стреснах като влязох за пръв път. може би ми трябва време да свикна

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички за новата визия.На мен лично стария ми допадаше, но не лошо да има нова визия. Има какво да се желае но засега още не сме свикнали и ни е малко като в небрано лозе.Незнам но много се натоварва зрението като се чете в форума, а съм свикнал да прекарвам доста време в него и обичам да чета какво са побликували колегите, а това натоварване в зрението ме дразни.С новата визия ще свикнем и няма да има проблеми.Споделям с момчетата проблемите и немисля че и аз трябва да ги повтарям.Успех на модовете и да го пооправят малко форумчето за да ни е по уютно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми все още ми е малко странно като вляза,но да се нядваме,че с течение на времето ще свикна и ще започне да ми харесва повече от предишната визия :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...