Jump to content
chefo89tmt

Какво Се Случи С Форума ?

Recommended Posts

Какво стана с този сите скина му е отвратителен писмата които получавам на ЛС даже немога да ги прочета защотот са само квадратчета и питанки ?Това временно ли е или това е новия скин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз въобще немога да се ориентирам тук стария беше в пъти по готин дано този е временно само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм единствения на който новия дизайн изглежда значително по яко

Редактирано от Royal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станахме двама,който го харесват. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станахме 3-ма и ставаме все повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showannouncement=25&f=9и на мен ми харесва :-) нещо по различно, има малко бъгове но се надявам съвсем скоро да бъдат отстранени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е новата визия :lol: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва повече от преди. По разчупено и по стилно някак си изглежда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за харесваюите новия дизайн

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честито новото форумче.Харесва ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми!Браво на екипа за усилията! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми!Браво на екипа за усилията! ;)

+1 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е, вчера докато сме спали някой е работил над форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда някак по-стилно и ми харесва. Мисля че мога да свикана макар че шрифта е ужасен направо вади очи на мен засега това не ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добре свършената работа :lol: +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така аз съм за стария първо немога да видя да си сменя на фонетика друго немога да си отворя старите лични друго немога да видя в темите последния пост на някои това е лесно които са в час с компютрите но тези като мен които не са голями хакери им е трудно да се оправят тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 :lol:Kade se smenia za pfonetika

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е освен че ми е малко объркано, но ще свикваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите ми лични съобщения не се четат...Силно се надявам това да се фиксне, не можеше ли един спам да се предупредят простите юзъри?Вида е модерен, шарен, нефункционален, както обикновено напоследък се гледа визията не същината.Значително по-трудно се чете, на лаптопа в момента МАКСИМУМ виждам 2 мнения едновременно, е* ти и напредъка, е* ти и визията.Защо във всеки пост под подписа има 2 педи празно място?!?PS: да не остане някой с впечатление че критикувам колегите ъпгрейднали енджина на форума, просто няколко от редовно посещаваните форуми последните месеци минаха на този енджин и навсякъде ефектъг е същия (естествено).:lol:

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че технически има начин да се настроят всички неща, които предизвикват леко неудобство сега с новата визия. Ето, вече се чете съвсем нормално текстът.Това за многото празно място => загуба на полезна площ е друг момент, който може да се оптимизира, както каза Restless.

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а има ли начин да си върна старата визия?Аз винаги съм залагал на удобството при работа отколкото вънщния вид, мене стария си ми харесваще в пъти повече, всичко беше просто и бързо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,точно за подарък за рожденния ми ден и ново форумче. :(,но май нещо не ми харесва много много,а и как да си прочета личните ааа.

Редактирано от Crazy job

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,точно за подарък за рожденния ми дан и ново форумче. :(

Ми честит рожден ден колега да си жив и здрав.И да те радва живота .А за новата визия, аз съм очарован, много много ми харесва, а за това, че някои неща са по разли9чни и ще трябва време да се свикне то се знае.Но евала на пичовете, постаралиса се и трябва да се поощри. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия е екстра, ама защо половината е на английски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично на мен, така ми е по-удобен форума:angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз неразбрах има ли начин да си върна старата визия на форума ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече сте забелязали, форумът е ъпгрейднат.

 

Тъй като версията е много по-нова от предишната и радикално различна, няма никакъв начин новият форум дори малко да прилича на стария. Външният вид не е нещо, което съм наплескал сам в свободното време, а е комерсиална тема, правена от професионалисти и съобразена с многото изисквания на форума и всичките му подопечни модули.

 

Взех предвид предложенията по-горе, намалих иконите и махнах карето със снимки от галерията. Ако имате още (постижими) предложения, ще се радвам да им обърна внимание.

 

За съжаление проблемът с личните съобщения си остава (доколкото разбрах, при ъпгрейда генерално се била сменяла цялата система за работа с тях) и просто ще трябва да изтриете старите. Новите, които се пишат оттук нататък, ще се показват коректно.

 

Тъй като потребителските профили имат прекалено много нови полета, моля всички потребители отново да влезнат и да попълнят каквито данни искат (примерно Skype, който досега беше външен хак, а вече е част от официалния профил).

 

Форумът вече предлага и интеграция с толкова любимия на всички Facebook, като след свързване на тукашния с тамошния акаунт, може да се синхронизират снимки, статуси и т.н. Операцията се извършва еднократно през потребителския профил на форума.

 

Всеки потребител вече може да създава и личен блог в рамките на форума, като процедурата се извършва отново през потребителския профил, аналогично на галериите.

 

Надявам се форумът в новия си вид да ви харесва. Очаквайте още много новости.

 

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви не ми трийте профила след това което ще прочетете ..............................Хора К<ВО ви става бе дайте си ни хубавото форумче същото и с АВТОМОБИЛОСТРОЕНЕТО вместо да има CRX има CR-Z Вместо NSX незнам даже какво ще измислят на къде отива света или аз съм старомоден ПП тук даже немога да си вляза в личните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП тук даже немога да си вляза в личните

 

Айде ся драми! :drunk:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тое видно, че е от там, но на мен в повечето случаи като натисна върху стрелката ми се зарежда профила и не мога да избера другите опции

 

 

ПП тук даже немога да си вляза в личните

 

Айде ся драми! :drunk:

 

Публикувано изображение

 

Редактирано от iceto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия на форума е доста добре направена. Поздрави на създателите :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам друг проблем.През повечето време влизам във форума през Pocket PC(HTC Touch 2 c WM 6.5). Преди ъпгрейда на покета страницата излизаше, както на нормален комп, а сега ми изкарва някаква орязана версия (или нещо друго) за GSM, предполагам. Така и не успях да накарам покета да показва нормална страница.Някой може ли да ми помогне, pls?п.п.Иначе форумът в новия му вид е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ПП тук даже немога да си вляза в личните

 

Айде ся драми! :worthy:

 

Публикувано изображение

 

а как мога и аз да си го направя така като цъкна на стрелкичката да ми е на кирилица ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елементарно, Ватсон. :worthy:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо против новата визия! Доста изморява очите и като цяло старият му вид беше доста по-удобен за работа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...