Jump to content
TrAdIuLi

Спрелия Хюндай Vs Всички Хонди

Recommended Posts

Заставайте всички от София на летящ ..... от място както кажете ....Вадете всякакъв вид хонди от по-сериозните ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много почна да летиш ти! /само да беше малко по-сериозен/ :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка какво стана с хондата бре да не би да стана неуспешен проекта ? :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата си се прави ..... даже май ще я възпламенявам събота / неделя ....Обаче много го подцениха и му се смяха на Хюндая и на Бояна и тука ..... та реших да ги попребия момчетата да се осъзнаят :thumbs2:Боянските вече плакаха ...... сега са тези наред :thumbs2::thumbs2::censored::ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай на гости :angry: ще се радваме да прибиеш и нас;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата си се прави ..... даже май ще я възпламенявам събота / неделя ....Обаче много го подцениха и му се смяха на Хюндая и на Бояна и тука ..... та реших да ги попребия момчетата да се осъзнаят :)Боянските вече плакаха ...... сега са тези наред :angry:;);):lol:

Надявам се да е така, че тука едни мои познати казаха сега незнам колко е вярно, че си се бягал с хондата и те е било някакво атмосферно пежо 106 рали има ли истина в тия думи фен ? :) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата си се прави ..... даже май ще я възпламенявам събота / неделя ....Обаче много го подцениха и му се смяха на Хюндая и на Бояна и тука ..... та реших да ги попребия момчетата да се осъзнаят :)Боянските вече плакаха ...... сега са тези наред :angry:;);):lol:

Надявам се да е така, че тука едни мои познати казаха сега незнам колко е вярно, че си се бягал с хондата и те е било някакво атмосферно пежо 106 рали има ли истина в тия думи фен ? :)
Хондата не съм я карал от 4 месеца ;) Пежо рали даже докато беше атмосверна не ме е било .... само с едно се кантарехме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай на гости :angry: ще се радваме да прибиеш и нас;)

Ще караш ли с мен на летящ , защото сликове нямам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай на гости :angry: ще се радваме да прибиеш и нас;)

Ще караш ли с мен на летящ , защото сликове нямам ?
Много се извинявам че се меся във разговора ви, но най-спортсменски ще бъде ако се пуснете и от летящ и от място на 400 метра.... така ще се види кой къде как.... вместо всеки да иска да се възползва от силната си страна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към тебе, ама с какъв мотор е тоя Хюндай???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става така първо искам офф роуд и после на писта ако оцелееш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ,аз не искам да се заяждам с никои ,но човека ясно е пуснал темата си.Защо пак нападате -които иска отива и си правите кефа.Винаги ли трябва да се караме и обиждаме ,когато си мерим пишките :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи му сликове риба и ще хвърчат полуоски . :angry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи му сликове риба и ще хвърчат полуоски . :angry::lol:

и ако има шпер + сликовете не само полуоски ами и забчатки ;) спомням си преди рибата мн ги биеше на Божурище ... хаха тогава хората караха най-бързата кола Astra c20xe..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм давал газ като карах хондата в София ? Някоя турбо Д16-ка няма ли ? Някоя силна B-серия ? Някое K20 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАСА продаваха совалки на народни цени, може с тях да се замериш :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за ония хюндай който пребих с 4 5 коли на летящ от 2ра от 60 и летящ от 3-та от 100 ли става дума :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие се ебавате ама на мен Рибока ми се види пич...ясно и точно каза ,вадете кой каквото иска...но май са доста малко хората на ,които им стиска...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие се ебавате ама на мен Рибока ми се види пич...ясно и точно каза ,вадете кой каквото иска...но май са доста малко хората на ,които им стиска...

Явно си изпуснал предшестващата тема. Рибата е пич ама не се дърпа със всеки. Само с бегачки!

 

А това:"...но май са доста малко хората на ,които им стиска..." е пълна глупост.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетах постовете,но така и не прочетох някой на сериозно да се изправи срещу Рибата.Само клавиатурни рацери ли има тук???Много са ни бързи колите ама като си седим пред компютрите,така ли е???Ако Рибата ми беше наблизо с удоволствие щях да го намажа с ВТ-то,да види как баба Онда дето няма живи набори ще го остави замислен с това корейско творение !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм давал газ като карах хондата в София ? Някоя турбо Д16-ка няма ли ? Някоя силна B-серия ? Някое K20 ?

Явно няма тук бърза хонда колкото и да ми се иска в София признавам градовете с бързи хонди това са Варна, Сливен, Шумен, Ямбол там трябва да търсиш някой за сверка тука в София няма или има бързи хонди само, че не откликват на призива ти !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е !!! и всички се хвалят в темата "Сгоних се ..." колко са бързи и как тупат с Д13-ките наред ! Айде зимайте си по едно такова ,че аз вчера с Д14-ката дадох бинокъла на един koenigsegg

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма тук бърза хонда колкото и да ми се иска в София признавам градовете с бързи хонди това са Варна, Сливен, Шумен, Ямбол там трябва да търсиш някой за сверка тука в София няма или има бързи хонди само, че не откликват на призива ти !!!

Убеден съм, че всички чакаха твоето самопризнание ... вече 5 души му предложиха гонка, той иска 80-360 или колата му ще се счупи или съперника му е бавен или космоса му е крив ... трябва ли всички да се занимаваме с на чируса кенефа или просто да се съгласим, че кара най-бързия стратосферен апарат в покрайнините на Сърбия и да приключим темата ?
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставайте на всякакви дисциплини ..... от място от летящ няма значение ..... искам поне един миш да изпълзи и да застане :worthy:Само да е за София , че нямам време кога да се разхождам по провинциите..... сглобявам на хондата мотора !!!Lookcho ,а с тебе цАйсе ще си говоря на живо ..... няма да ти отговарям тука в темата ..... ако искаш може и нищо да не ти говоря ами да ти покажа "чируса" какъв повер има !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставайте на всякакви дисциплини ..... от място от летящ няма значение ..... искам поне един миш да изпълзи и да застане :worthy:

Само да е за София , че нямам време кога да се разхождам по провинциите..... сглобявам на хондата мотора !!!

 

 

Lookcho ,а с тебе цАйсе ще си говоря на живо ..... няма да ти отговарям тука в темата ..... ако искаш може и нищо да не ти говоря ами да ти покажа "чируса" какъв повер има !

Виж трябва да си поправиш темата, не срещу всички Хонди, а срещу софийските или в покрайнините щом не искаш да идваш в провинциите. Пък и какво ще дириш по провинциите, то тука бързи коли няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Особено във Варна са най-бавните Хонди. Там изобщо не ходи. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lookcho ,а с тебе цАйсе ще си говоря на живо ..... няма да ти отговарям тука в темата ..... ако искаш може и нищо да не ти говоря ами да ти покажа "чируса" какъв повер има !

Чирус, стискай ми палци да успея да дойда на месечната, но ако искаш да е сигурна работата, ела на седмичната във вторник, обещавам да съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....обещавам да съм там.

Е така се повишава интереса към седмичните срещи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде мене не ме е срам да падна от Хюндая шсе разберем нещо за летящ че предницата ми още не е годна за стартове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде мене не ме е срам да падна от Хюндая шсе разберем нещо за летящ че предницата ми още не е годна за стартове

Май вярно заради срама не излизат мишлетата ,че няма да спат ако припаднат от 1.5 Хюндайче ..... Кога ще караме с тебе ... айде тая вечер ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее тъкмо и аз се навих с моита 16 секундна кола "кораб маика" !!!(но не съм от Софето ) :worthy:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направите и видео. Много държа да видя ускорението на космическия Хюндай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде мене не ме е срам да падна от Хюндая шсе разберем нещо за летящ че предницата ми още не е годна за стартове

Май вярно заради срама не излизат мишлетата ,че няма да спат ако припаднат от 1.5 Хюндайче ..... Кога ще караме с тебе ... айде тая вечер ?
нощна съм тази вечер утре ще се чуем да се разберем нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде мене не ме е срам да падна от Хюндая шсе разберем нещо за летящ че предницата ми още не е годна за стартове

Май вярно заради срама не излизат мишлетата ,че няма да спат ако припаднат от 1.5 Хюндайче ..... Кога ще караме с тебе ... айде тая вечер ?
нощна съм тази вечер утре ще се чуем да се разберем нещо
Добре утре ще се разберем да направим един летящ .... 60-220 да видим колко ще те дерна ;) !!! ;):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба почваш да ми мязаш на Сашо GT хахахаха :) който толко усмиваше с неговата дисциплина , а сега си същия като него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре утре ще се разберем да направим един летящ .... 60-220 да видим колко ще те дерна :):):D:D

Стиа бе... Само 220 ли дига :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба почваш да ми мязаш на Сашо GT хахахаха :) който толко усмиваше с неговата дисциплина , а сега си същия като него.

Тоя сашо гт кой беше ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба признал съм те ,тема да създадеш си номер едно :) .Тука да те питам старт с дизел ама от 100 до 260 навит ли си ,че тука имам нещо из пред вид да се пробваме за спорта ,ако зема колата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...