Jump to content
ivorpetkov

Какво правите със старите гуми?

Recommended Posts

Здравейте,Въпросът възниква, защото ми се иска да сменям зимни след 4-годишна употреба, но хич не ми се изхвърлят старите. Моля споделете опит какво правите със старите си гуми.Не става въпрос за тотално изхабените които са идеални за стълби, огради, и т.н.Въпросът е за тези които на вид са си напълно годни, а сте сменили поради факта че вече са поостарели.Има ли някой да ги изкупува - не е важно за колко - просто да не се хвърлят.Знам ли. може би пък е по-добре да се изхвълят се пак.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега има нагледен материал цъктова в кръга на шегата може да ги продадеш на някой закъсал колега за зимни гуми :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги оставих в гумаджийницата , колегата Baspower каза , че ще ги даде на някой мераклия да ги издрифти до конци.Нека поне толкова направим един за друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, те пък все едно твоите гуми стават за повторна употреба. :lol: По темата:Най-добре е да ги подариш на някой колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да ги подариш на някой влекач :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или ги подарявам на някои френд или на някоя от бигачките ,до конци и телци :):D и в боклука .Наскоро па един приятел правиха един насип и от едната страна го направиха с гуми за два дена при гумаджийте намяше нищо :D беше збрал све .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така ще направя , просто не съм ги сменил - но ще ги подаря на някой или оставя на гумаджиите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагам на закъсали приятели.Аз самия никога не съм успявал да си купя нови гуми,но винаги има някой по-зле и от мен.Така че... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ги на някой приятел или познат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гуми на 4 години се хвърлят в боклука. Това да ги дадеш на приятел е голяма грешка, ще вземе да се удари заради това че са стари и гумата клони към каучук, и после доста време ще ти лежи на съвестта тази глупост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен най-добре както казаха по горе дай ги на някой закъсал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старите гуми стават само за пилене за кеф и в коша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля споделете опит какво правите със старите си гуми.

Че то има ли такива? ;) Една гума никога не е достатъчно стара, съм се убедил от наблюдения аз. Винаги офта мофта.Това на шега, сега сериозно, може да ги разрежеш радиално (радиално ли е думата?) по периферията на две еднакви половини и да ги дадеш на баба си да пои и храни пилците. Ако са от камион или трактор - прасето. :lol:добре де, и т'ва беше на шегаДосега съм ги оставял на гумаджията. Остави ги до боклукджийската кофа (ако си от София), до гюма (ако си от Плевен или северозападна България) или до казана (ако си от Ямбол или Бургас) и циганите ги взимат да си карат каруците с тях, нали и те са ора. Редактирано от RevPower

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режеш ги на две рални части. В такъв вид са идеално средство за вода и ярма на патки, гъски и прочие пернати :) Другият вариант е да ги закопаеш на половина и да си направиш някакво въображаемо минидворче, където да засадиш цветя, марули или магданоз.Вариант три - подпалваш ги и засичаш колко бързо ще пристигнат пожарникарите. После почваш да плюеш или хвалиш във форума.Вариант четвърти - ако имаш гараж, слагаш две отпред, за да не опираш в стената, когато паркираш.Вариант пет - стават чудесни люлки с тях. Трябва просто здраво дърво, здрави въжета и деца с малки талии.Може и друго да се сетя, но сега не мога ;)

Редактирано от Otto Kluge
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...