Jump to content
stasko0o

Някой колега би ли се хванал да направи Lambo Doors

Recommended Posts

Гледам че доста колеги са си правили ламбо доорс някои би ли се хванал да ми направи и на мене за прелюд 4г на някаква нормална цена от София съмп.п Съжалявам ако темата не е в точния раздел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте чертежи

аз нямам иначе и аз бих се опитал да спретна нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чертежи се намират няма откаде амортисьори или по точно има но за цената на амортисьорите се намират готови китове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит много ... Колегата с уникалния жълт ямболски Прелюд да каже как стоят нещата ... много ще съм благодарен ...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

http://streetstyle.snimka.bg/tuning/honda-...395359.13275939

 

УНИКАЛЕН ПРОСТО !!!!!!!!:lol:!:lol:!!

 

:o :o :o:lol::( :( :P:honda: :honda:

Редактирано от Dragomirov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Прелюда много добре му стоят ламбо вратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те стоят добре, ама се съмнявам да са от тия за 400 лв.По принцип пролета и аз мисля да слагам, но все още не съм започнал да се интересувам за повече информация, само знам че едно момче от Сливен ги е правил преди, ама сега май не ги прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря темата! Преди време един колега /B3X3M ли да беше, излъгвам ви/ започна да си прави за Сивика, всички кажи речи му се смееха ама накрая си я направи. Дано не лъжа с ника. Ако някой имащ по-големи нерви да я изрови тази тема ще ви е от полза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата с оранжевия пралюд май наистина си ги беше правил сам пак и се отварят на доста градуси ако чете да се надяваме да пише :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Даа в тази тема има доста инфо как да си го направим сами и дори колегата с този уникален Прелюд е писал доста там , но мен смециално ме интересува повече къде и за колко пари може да ми ги направят тези врати, защото нито имам времето пък и едва ли съм толкова сръчен като колегите дето имат такава воля да си ги правят ... ХВАЛА на тях :robot: Та ако някой знае къде и за колко $ да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото имаше един колега който преди време продаваше 3-4 комплекта но късно видях темата и ги беше продал аз си писах с него и каза че ако порачам 4-5 броя може да се хване да направи ама за по малко не иска защото ги правел на някаква машина и му излизало мн скапо да се занимава за 1-2 бройки ако има още 3-4 мераклии може да му пишеме пък да видим кво ще каже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако някой има червеж веднага почвам с направата имам познат стугар и той е отворен за експерименти но трябва някакав чертеж или нещо подобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де и в крайна сметка толко хонди с ламбо дорс и сички са дали по над 1000 лева ли ? странна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ето този колега си прави ламбо вратите моеж да го питаш как става ето ти линк към темата му http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=89&t=65956 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз попринцип съм много навит за един ламбо дорс.Въпроса е,кой ще се захване да го направи и да го монтира,и сумата за която ще го направи.Едни казват не повече от 200 лв ти е всичко други казват над 1000лв.Разликите са огромни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз попринцип съм много навит за един ламбо дорс.Въпроса е,кой ще се захване да го направи и да го монтира,и сумата за която ще го направи.Едни казват не повече от 200 лв ти е всичко други казват над 1000лв.Разликите са огромни.

еми аз като гледам какво пишат повечето направата на някви горе долу свесни панти излиза към 300-400 щом има хора който зимат по 600-650 за панти и монтаж обаче въпроса е че аз искам само пантите защото предпочитам сам да си усера колата или да ми падат вратите или каквото ще отколкото някой друг да го направи и после да немога да си намера място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз преди си правих такива панти ще погледна къде съм забутал чертежите който правих, но ви предопреждавам иска се фрезист главно стругара е за 2 валчета да направи :shock: и лагери ще ви трябват за рамената също да ви кажа ба мойта 6 генерация и трябваха 1700 N амортисиори да я вдигнат така, че правете си сметка. Материала за пантите е около 20-40 лв и 100 лв амортисиори това е всичко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така значи за колегите от София или на тези който им се идва до тука намерил съм едно момче на което са му донескли понти от щатите като на оранжевия прелуд оговорил съм се с него да мина и да зема размерите дава ни да ги видиме да ги разгледаме да ги мериме въпроса е някои който повече разбира да дойде с мене каза че скоро ще ги слага така че ако има желаещи да не се моткаме а да действаме ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип ако всичко накрая като се тегли чертата излезе не повече от 200 лв. съм вътре и аз !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип ако всичко накрая като се тегли чертата излезе не повече от 200 лв. съм вътре и аз !

ами принципно не мисля че ще излезнат повече обаче сам трудно ще се оправя с размери чертржи и тем подобни а пък незнам дали ще навия момчето да ми ги даде и да ги занеса на някой фрезист и направо да ги прекопира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип ако всичко накрая като се тегли чертата излезе не повече от 200 лв. съм вътре и аз !

ами принципно не мисля че ще излезнат повече обаче сам трудно ще се оправя с размери чертржи и тем подобни а пък незнам дали ще навия момчето да ми ги даде и да ги занеса на някой фрезист и направо да ги прекопира.
ako имате точни чертежи аз сам навит да пробвам все пак работим в такова предприятие дето има всичко под ръка само чертежи немам не се ангажирам за амортисиорите мога да помогна само работата да стигне до тях купужате ги слагате ги и ще имате крилати вратида се надяваме че ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мога да вляза в кюпа, ако се организира нещо ме имайте впредвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мога да вляза в кюпа, ако се организира нещо ме имайте впредвид.

за правенето ли колега да те имаме в предвид или в закупуването, маитапя се нищо лично даваите изровете чертежи и да го умуваме некак си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...