Jump to content
ShEfA

www.nolimit.bg

Recommended Posts

Поръчах си дюзи и термо лента всичко престигна на време :) Когато човек иска нещо на по ниска цена трябва да е готов да изчака ... когато не му пречи цената мисля, че и времето няма да е проблем. Но за всеки влак си има пътници. Другата седмица пак ще поръчвам по другата пак. Ангел се съобрази с молбите ми да ми запази някой от частите и каквото съм помолил не ми е било отказано и за напред ще пазарувам от него. П.П. само да кажа така като чета всички се оплакват, че чакат много и после казват, че са си получили частите защо оплакването се взима напредвит а това, че накрая всичко си е дошло на мястото не... помислете колеги :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще ти кажа аз не съм искал нищо да ми ИДВА "ЕВТИНО" (За 3 месеца в моя случаЙ доЙде много скъпо с ТОВа ОГРОМно закъснение!!). 15 дни ми обеща което е около 22-4 дни реално, това ми е ясно. СТАНА 3 месеца И 1000 ЛЪЖИ Сега пак да ми се включи В скаип и да каже ,че го обиждам. :rolleyes: АКо иска. КАЗВам че ме излъга и ще го кажа още 1000 пъти колкото и да ми се извинява ТОВА Няма да го преглътна .ДРУГия път като се случи на теб или някои ДРУГ ще видите за какво говоря игра на котка и мишка !

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли би се случило отново на някой, по простата причина, че сме взели необходимите мерки, специално за дилъра на XTD( след вашия случай със съединителите -твоя и на Явор), за да не се получават повече подобни забавяния и грешки. Имал съм проблеми и с други дилъри на не кой знае колко маркови стоки, та дори и от К1/Wiseco съм чакал биели ужасно много време.Но се опитваме с времето да изгладим абсолютно всички пътеки по които работим.И те така ...

Редактирано от No Limit Performance
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от Ангел. На няколко пъти наистина имаше забавяне, но нещата си дойдоха на мястото с компенсация от цената. Винаги съм харесвал че Ачо е ЧОВЕК! и влиза в положение, прави супер цени, изчаква с пари и всякакви щуротии. Занапред ще продължавам да работя с него :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много различни отзиви, да кажа и аз след 1349 телефонни разговора и съобщения във форума от почти 2 месеца чакам спортен колектор 4-2-1 ама ни вест ни кост...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Ачката пак си поръчах разни дранкулки от него и всичко си дойде на време :) Благодарско ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала и от мен, доста неща вече съм купил от него и всичко е доставено в срока който ми е казал, даже и в момента имам неща поръчани при него и са пристигнали на време. Успех Ачка и мерси. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лошо несам видял..всички чарколяци са ми от там и е нямало проблем досега..всеки си има някакви виждания ..айде поздрави.. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също останах много доволен от Ачо.Не са много нещата които съм си взимал от него,но всеки път съм получавал това което искам и в деня в който поискам ;) Дори е имало моменти в които съм нямал финансова възможност,но съм получил разбиране и стока от Ачо.За напред ще продължавам да използвам услугите на No Limit Performance :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: няколко са, но последния път беше преди 10-тина дена

Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: лек маховик

Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: доволен

Оценка за нашето отношение към Вас: доволен, всичко си дойде в договорените срокове. Няколко седмици преди да си направя поръчката го попитах дали има в наличност- имаше и цената ми допадна, а като стигнах до момента на закупуването беше вече продаден, при уговорката за поръчка на нов цената беше още по-добра! Предварително ми каза, какво представлява и то без да го питам! Държа да отбележа, че той ми се обади, за да ми обясни! Не настояваше за капаро или предварително да му давам пари. И на всичкото отгоре ми уреди доставката. В общи линии нямаше как да остана недоволен.

Препоръки към нас, ако има такива: не като препоръка, а като пожелание да няма повече такива неприятни забавяния и несъответствия с доставките и стоките на "недоволните" колеги

При нужда отново бих се обърнал към Ачо и бих използвал отново неговите услуги и авточасти!

Редактирано от atoma
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: март 2012, октомври 2012

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: липове, колектор и спортен филтър

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много доволен, всичко беше супер!

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Супер съвети и много адекватно обслужване. Казваш какво ти трябва и ти дават най-доброто за теб :)

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сам, колега и vrx tuning.

6. Препоръки към нас, ако има такива: Който иска части с добро качество на супер цени, да купува от там. Много съм доволен и от качеството и от цените!

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Каквото и да си решил да правиш по колата и да я подобряваш, първо там трябва да се търси!

Наистина препоръчвам на всички. Евала просто :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Тая годнина а и преди това!2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: разни части, не е едно.3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: доволен съм, пак ще търся вашите услуги.4. Оценка за нашето отношение към Вас: Хвана ли го в свободно време... получавам на момента внимание и информация за това което искам.5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сам съм си войн!6. Препоръки към нас, ако има такива: да вземеш да увеличиш състава на фирмата за по-бързо приемане на поръчките, това е само ) 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Има разлика...препотъчвам ви го, частите и цените, всичко което предлага Ачо и ко... са просто най-добрите, който аз съм намирал.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: вече година2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Лагери, сегменти, съединител, спирачки и много други.3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много доволен, всичко беше супер!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Винаги приятелско отношение. Старае се да е полезен с каквото може.5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сам с приятел6. Препоръки към нас, ако има такива: Само напред и нагоре7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Опитайте, няма да съжалявате.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , правата на търговеца са възстановени !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: този месецПовод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: бутала, шпилки, ролка, лагериОценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: доволенОценка за нашето отношение към Вас: Екстра цени, добро обслужванеПрепоръки към нас, ако има такива: да си намериш скоро свестен помощник :)При нужда отново бих се обърнал към Ачо и бих използвал отново неговите услуги!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал ли си капаро или платил ли си за съединителя колега ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ми писа Ачо, разбрахме се на 03.01.2013 да ги прати и на 04.01.2013 да са при мен.Това е за сега.Весели празници!

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай и аз да се оплача,понеже гледам,че които е писал тука си е получил стоката.Може и да се лъжа.Септември поръчах на известния търговец изпускателен колектор,4-2-1 и ламбда сонда за прелюд 4.Както и други неща,които вече си намерих,омръзна ми да чакам.И,ако си получа и тези части ще е супер.Та поръчах му ги септември,а октомври ми писа,че камиона бил в Австрия.До момента нищо.Молбата ми е,ако ще ги доставя да ги достави най-накрая,ако не да драсне едно писмо,че не може и да се оправям по друг начин.Да обобщим:изпускателен колектор 4-2-1 и ламда сонда за прелюд 4.Дано успее да ги достави.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти си писал за поръчка от преди 3-4 месеца :lol: :lol: ....НОва го :lol: дина нов късмет;) хахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колектори за Х22 имам от месеци при мен.Ланда сонди държа налични постоянно.Както съм ти писал и на скайп - трябва ми адрес където искаш да ти бъдат доставени.И за много години ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До даване на адрес не се стигна.Както писах,последно камиона беше в австрия и от тогава ни вест ни кост.Ще ти пратя адреса на лично.Благодаря,че задвижи нещата.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 27 януари 20132. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: лек маховик3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много доволен, всичко беше супер!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много добро, без никакви забележки 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: все още не монтиран6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам препоръки, всичко е на достатъчно добро ниво :)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Аз съм изключително доволен, частта която поръчах ми бе доставена за около 10-тина дена което е повече от добре.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 24 Февруари2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: ARP болтове за биели3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много доволен, всичко беше супер!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много добро, без никакви забележки 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: все още не монтиран (скоро ще ги сложа)6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам препоръки, всичко е на достатъчно добро ниво 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Много доволен забавянето е в рамките на нормалното около месец. Пак ще се пазарува квото се наложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го питам, тоя Ачо, тая ролка света ли обикаля ? Къде отиде тази ролка, нали уж беше пристигнала, нали уж беше пратена ? True or False ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nolimit-bg.com е офлайн към момента, в тази връзка е хубаво да се даде яснота на хората с чакащи поръчки(явно има такива) какво се случва и след това евентуално темата да се затвори...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Ангел е така,преди време чаках 3 месеца за един всмукател Скънк,даже ми връща парите,после 1 гарнитура за витек клапан чаках 1-2 месеца....Тва му е начина на работа,иначе не е лош,явно ако него го забавят,бави и нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nolimit-bg.com е офлайн към момента, в тази връзка е хубаво да се даде яснота на хората с чакащи поръчки(явно има такива) какво се случва и след това евентуално темата да се затвори...

Сайта на колегата отдавна е http://www.nolimit.bg ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, подведох се по заглавието...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е там, че и парите не ми връща. Казва ми че ги е превел по сметката ми, но така и не ги получавам. Звънях и в банката в която ми е сметката и ми казват, че изобщо нямам никакви чакащи преводи.

Редактирано от HONDA-TEAM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам развитие по въпроса до края на седмицата - след тази дата въпросния търговец приключва с рекламирането в нашия форум !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Ачо се оправихме, парите ги получих днес. Вече са по сметката ми. ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 03 октомври 20132. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: лек маховик3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много доволен, всичко беше супер!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много добро, без никакви забележки 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: все още не монтиран6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам препоръки, всичко е на достатъчно добро ниво :)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Звъннах на Ачо в Четвъртък след обяд и му казах, че ми трябва отново лек маховик(за друг мотор) и се разбрахме да се чуем в Петък и така и стана след което направо ми го донесе на писта Сливен, по доволен не мога и да бъда !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...