Jump to content

Recommended Posts

Бих искал и аз да изкажа моите благодарности на Фена.
Оставих колата в сервиз за няколко ремонта - смяна тампони на окачването, реглаж на клапани... Вчера майстора ми се обажда да ми каже, че цементацията на гърбиците на изпускателния  вал е заминала. Веднага в главата ми се набива обявата на Фена.  Последва обаждане и поръчка на въпросния вал. Още не бях му изпратил адреса за доставка и той звъни. Вдигам и започна един разговор за причината да се случи това. 

Днес вала пристигна в супер състояние заедно с други части  които поръчах.

Ванка, много благодаря за вниманието и времето което ми отдели. Жив и здрав да си!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, смяна на предни амортисьори с тампони, долни предни шарнири, почистване и смазване на водачи на спирачните апарати, смяна на масло.

Всичко стана перфектно, както винаги! :thumbs1:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности към Ванката за вниманието и отделеното време!Смяна на съединител, който беше твърд като камък, смяна на кормилни накрайници, реглаж на клапани, смяна на тампон на мотора и тампони на стаб. щанга, смяна масло на скоростната кутия - от всичко съм супер доволен. Човекът е голям професионалист, а аз благодаря още един път!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нека се включа и аз в темата:

1. Дата: 15/05/2020

2. Повод: Смяна на ремъци 

3. Оценка за качеството:Отлично

4. Оценка за отношение: БЕЗУПРЕЧНО

5. Информация за сервиза: Фена Бг

6. Препоръки  Ванката да пуши по-малко!

7. Винаги бих се обърнал към колегата 

Някои уточнения: след смяната се връщам в София по живо по здраво, зареждам и след бензиностанцията колата почна да чука като дизел и угасна. Веднага се свързах по телефона с Иван и се реши да я върнем на другия ден с платформа до него. Вечерта (16/05) ми се обади с тежка диагноза - скъсан разпределителен вал, което трудно можех да си представя. Доста се стреснах предвид възможните повреди. На 18/05 късно след обяд колата беше готова и си я взех. Валът сменен, оказа се слава богу без щети надолу.  Не забелязвам никаква разлика във вървежа. Искам да изкажа благодарност за отношението и бързата реакция за ремонта!

Редактирано от Accord 1,8i LS 2001
  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен за безупречно свършената работа. Ванка продължавай все така, бъди жив и здрав. 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз оставям положителен отзив за Фена. Много внимателна и прецизна работа. Освен това изслуша всичките ми въпроси и ми отговори много детайлно и на достъпен език за неразбиращ като мен. :honda:

Надявам се скоро отново да имам възможност да поработиш по колата ми. 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бърза поръчка на масълце и филтри.

Много лесно се разбрахме кое какво 💲

На другия ден беше при мен с безплатна доставка и бонус дихтунга и ароматизатор 🌲 

 

  • Харесвам 3
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна задни накладки и семеринг делко. Всичко е 6+, както винаги! :thumbs1:

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С профила на Ванко -FENA  ,проблем ли има някакъв ,опитах се няколко пъти да му пиша на лични за да поръчам части -не излиза опция за лично съобщение ,аз ли нещо не мога да го намеря,моля модераторите да проверят да няма нещо бъг в системата ,моля .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Профилът на Фена от много време е заключен за лични съобщения. Освен това той отдавна не пише тук и не знам дали влиза. Пробвай на тел. от тази тема:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не влиза във форума.

Търсете го по тел-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg,

мога ли да поръчам 91215-PL3-003 OIL SEAL от теб ?  Семеринг за избирача на скоростната кутия за англичанка 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...