Jump to content

Recommended Posts

Вече си имаме тема за похвали и оплаквания, реших да се възползвам. Няма да ползвам шаблона просто не е подходящ за случая. Фен още веднъж искам да ти благодаря за коректността. Някой ако се съмнява дали да пазарува от него, нека не го прави! Евала, брат дано има повече хора като теб!

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно и с две ръце подкрепям казаното от колегата!

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много недоволен :( Винаги се караме, защото не иска да ми вземе парите или взима много малко :)

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм изключително доволен от отношението откровенноста и опита на Фена, наистина са изключителна рядкост хората като него :(:) :) Но има и една лоша страна, твърде малко време отделя на себе си и неговите си неща заради другите хора в тва число и азп.п. аз лично съм му задължен за дълги години напред

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много момчета не очаквах такава тема точно за мен .Радвам се че съм бил полезен на някои .Терориста ти па кво си недоволен бе един носач за дву цифрена сума :):) ти дадох ,и пак малко, другия път три цифрена :(:( .Живи и здрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, двуцифрена сума ..... 82 СТОТИНКИ ! Ще ви ушмуля с Митачето !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ви помолил да се придържате към шаблона и да намалите чата до минимум. Това не е Офтопик радела!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са хората в форума където могат да ти помогнат а фена е признат. Макар че не ми е продал още нищо :)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа само, че съм фен на fenabg :) Голям Човек, с голямо сърце !Изключително рядка порода напоследък.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: септември 2010

2. Повод: Ключодържател

3. Оценка за качеството:Отлично

4. Оценка за отношение: БЕЗУПРЕЧНО

5. Информация за сервиза: -

6. Препоръки към нас, ако има такива: Само така :) :)

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Винаги бих се обърнал към колегата :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Тази година

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Хотел 4*

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Отлично към 10000+*

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Задоволително. В хотела место часовник будят с пиратка. Заговори има винаги.

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: fenabg Дупница -всички го знаят (нещо като братя Галеви ама нагоре)

6. Препоръки към нас, ако има такива: Наденичките да не са люти и да се дава подарък не само кабели за свещи ами по една Vtec кратуна на всеки за испроведяк.

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: не го правете ще ви напълни тарбуха с ядене и постоянно ще ви подканя за още, още, още... е колко още ....щях да се пръсна

- При нужда... Само едно мога да кажа ПОКЛОН

Редактирано от doctor
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги малко уважение към правилата на форума, всяко мнение от рода на "+1" или "и аз" ще се изтрива.

Колега, извинявай, но самото естество на раздела е такова - рейтинг на търговци. Рейтинга (положителен или отрицателен) се трупа от брой доволни или недоволни клиенти. Като има доволни обикновено се казва едно и също - затова и някои казват просто +1 или "и аз". Не защото целят да нарушават правилата на форума, ами просто подкрепят гореказаното и вдигат рейтинга на търговеца без да повтарят едно към едно предишното. Но ако не се повтаря - все едно един-двама са доволни, а то не е така. Особеното точно в този случай е, че не става въпрос точно за търговец ами за колега, който е добил такава популярност, че един колега решил да го вкара в този раздел. От факта, че не е търговец произлиза и невъзможността да се спазва шаблона. Моето скромно мение е, че предвид многото положителни оценки може да се остави в този си вид - един вид изключение. Не вярвам да са много колегите, които заслужават това, за да се злоупотребява с него.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, но ако не е търговец мястото му не е в този раздел на форума, нали така? Сигурен съм, че е голям пич, но не е по-голям от правилата на форума, които за добро или за лошо са такива. Нямам предвид да се спазва шаблона (макар че, ако темата е за тук то той би могъл да бъде използван), а да не се появяват потребители трупащи постове, защото теми от този род се ползват за такива цели. Другото което е, не смятате ли от ваша страна, че ако човека е бил толкова точен към вас, му дължите поне няколко думи за да го препоръчате на колеги, които не го познават. Може ли да се опитваш да похвалиш човек, който харесваш с израза "+1"? Спама до тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Забравил съм да се отбележа, за това ще го направя сега :)/>

 

1. Дата: Края на Декември 2012

2. Повод: Алтернатор

3. Оценка за качеството: отлично

4. Оценка за отношение: Супер +. Той самия ми се обажда няколко пъти за уточнения, за да е сигурен, че има точната част за мен. Изкарах го от работните му задължения за да ми донесе частта. Обади ми се и след като го монтирах за да се поинтересува дали всичко е минало гладко и алтернатора работи правилно. Благофаря ти.

5. Информация за сервиза: Аз.

6. Препоръки към fenabg: Никога не се променяй. Остани си същия точен човек. Надявам се да срещаш същото в замяна.

7. Инфо-препоръки към останалите: Човекът е супер точен и винаги бих се обърнал към него за помощ.

Редактирано от Artanis
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново поредна добрина от страна на fenabg

Няма как да не споделя щастието си в момента.

Фена ми сглоби нова скоростна кутия, след като разруших старата с глупостта си.

Новата кутия се държи отлично за момента. Всички предавки работят безпроблемно. И предавателните числа са точно такива каквито ми се искаше да бъдат.

Няма да споменавам за подаръците и бонусите които ми направи.

ФЕН, благодаря ти отново!

 

1. Дата: 7.03.2014
2. Повод: Скоростна кутия
3. Оценка за качеството: повече от отлично
4. Оценка за отношение: Мега+++
5. Информация за сервиза: Аз.
6. Препоръки към fenabg: Никога не се променяй. Остани си същия точен човек. Надявам се да срещаш същото в замяна.
7. Инфо-препоръки към останалите: Който го познава лично, знае за какъв човек става въпрос. Друга реклама не е нужна.
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не се придържам към шаблоните - чиста загуба на индивидуалност.

Благодарности за непринудената отзивчивост!

Редактирано от pamo
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,да се похваля и аз от Fenabg по повод скоростната кутия монтирана в германия и работи безупречно !!! Оценка на работа + 10 Ако имате проблеми не се чудете ами се свържете с него.Благодарности жив и здрав :) 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен измамник,честно!

Още го чакам за по бира....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда бе братле имам аз да черпя и то много малко ли летя да ми оглеждаш колата. Не стига време но ще е скоро.
На всички благодаря за топлите думи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време се чудя дали да пиша тука. 
Ползвал съм му услугите много пъти. Правил ми е пълно боядисване на едната кола, виновен е за всички подобрения по бившия ми хеч, на който така му смени веждите, че 4г нямаше и точка ръжда около правеното. Сменявал ми е колектори, направи уникален ключодържател за съпругата / е Ванка, тогава се запознахме, ако помниш / дето още е жив и един куп неуредици из колата ми е оправял. Случвало се е за нещо да имам по някоя забележка, но нищо фатално на фона на 99% от сервизите. 

 

Последния път беше култово. Принципно си установявам повечето проблеми по колата сам, но не знам как се държи отверка. Обвиних на акорда ЕГР клапана и го фанах фелата на къс пас да го пазаря да реже и затапва нещата. Това, докато чакам друг човек да го четем на живи данни, че меша оборотите и ме дразни колата. Пак нали не е фатален дерта де. И от там се виждаме, нашия гледа, вади му буксата и нещата почти напълно се оправиха. И... нямаше време и за бира дори. 

Фен, следващия път няма да ти се размине :) 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стабилка!Истнски пич,от тези,които са на изчезване!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е и Човека и Майстора, който рядко се среща на последък! Не напразно съм написал с главни букви! Велик!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да останеш с лоши чувства от Фена,казвам го от личен опит! Вярно е че такива хора почти не се срещат вече...........

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да ти прати 2 части, да ти каже да видиш коя ти върши работа и след това да му върнеш излишната... и чак тогава да му пуснеш и пари! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека споделя и аз моите впечатления. В рамките на месец имах възможността два пъти да ги посетя момчетата в Дупница, на кратко Ванката и Миленката нямат грешка. Всичко, което трябваше да свършат го направиха перфектно, без никакви забележки от моя страна. Бъдете живи и здрави и все така услужливи и добри момчета.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, да ти благодаря още веднъж и тук... Със съветите по телефона и колата запали... Благодаря!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделя и моите впечатления от Фена( Ванката). Та значи за първи път ще ходя до Дупница, човека ме чакаше търпеливо, намерхме се с негови упътвания и като почна един разговор, няма свършване все едно се познаваме от години. Много отзивчив човек и страхотен майстор. Като взимах колата готова пак няма тръгване. Разговори, теми много -Ванка  бъди жив и здрав братле, рядко такива хора и професионалисти като теб.

Следващия път ще те чакам в Пловдив като идваш на пистата и там по бира задължително.

  • Харесвам 3
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...