Jump to content
K1r1L

ПИСТА БУРГАС 2010

Recommended Posts

днес ходихме с колегата ЗАРИк и ... видяхме че има 4-ри хондички :)) които yчастват !три таип Р-а 7-ма и една сивик 4 ген на хронос. :))НЯкои ако има снимки да ги пуска тук .

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хронос Стана първи в неговия клас ! честито :rolleyes: (поне така ми се видя !)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо Илиев участваше ли?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли нищо не знае? Дайте малко повече инфо, че ми е интересно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИСКАМ само да отбележа, че за състезанието нямаше НИКАКВА ПУБЛИЧНОСТ ОРГАНИЗАЦИЯТА ПОНЕ В първия ДЕН БЕШЕ под всякакво ниво :lol:!(ПИСТата беше доста тежка ! МОКРА С ГОЛЕМИ ЛОКВИ На места ) ИМАше доста интересни автомобили от СОрта на БМВ зет 3 (С двигател от М5 новия модел 507 коня )Общо взето е трудно да се опише с думи трабваше да се види ,Уви почти никои незнаеше че има състезание и така...Единия ТАИП р се запали ... точно пред нас (на Стоян Апостолов които гонише първия в техния клас ) !

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМАше доста интересни автомобили от СОрта на БМВ зет 3 (С двигател от М5 новия модел 507 коня )

Z4 с двигател от М6 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо Илиев участваше ли?

Мисля че е в Англия в момента,или поне беше миналата Неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМАше доста интересни автомобили от СОрта на БМВ зет 3 (С двигател от М5 новия модел 507 коня )

Z4 с двигател от М6 :lol:
мерси за поправката :lol: (поне оцелих че е 507 коня) хихи Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги кой е тоя човек :"см първи в генералното класиране финишира Румен Дунав " :lol: :lol:?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на Тони, дори аз разбрах снощи от новините на bTV. Истински се изкефик като чух името Антон Тонев. В репортажа имаше кадри от това как се е запалил белият Тайп-Р.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де в крайна сметка нали има едни младежи с камери?Къде се качват тия клипове(филми,откази) или квото и да било там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че тея с уредбата казаха че по евроком ще се излъчва. В сряда от 23.05ч има предване "Евроком Мотор Спорт", сигурно по него, но дали ще дават за тази писта или за някоя минала ще се види.А какво стана с колата на Апостолов, яко бълваше пламъци. Някой разбра ли точно какво се е случило?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на Тони, дори аз разбрах снощи от новините на bTV. Истински се изкефик като чух името Антон Тонев. В репортажа имаше кадри от това как се е запалил белият Тайп-Р.

Запали се колата на Стоян Апостолов която е червена а белия сивик стана 3ти в обединения клас след двете митсубишита и 1ви в своя клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стана ли 4и белия, бяло-синьото клио май вървеше преди него!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен на Тони, дори аз разбрах снощи от новините на bTV. Истински се изкефик като чух името Антон Тонев. В репортажа имаше кадри от това как се е запалил белият Тайп-Р.

Запали се колата на Стоян Апостолов която е червена а белия сивик стана 3ти в обединения клас след двете митсубишита и 1ви в своя клас.
http://vbox7.com/play:0bb648b6
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИМАше доста интересни автомобили от СОрта на БМВ зет 3 (С двигател от М5 новия модел 507 коня )

Z4 с двигател от М6 :lol:
Z4 с двигател от М5 :lol: м6 (Е63) и м5 (Е60) са с еднакви мотори :lol: но мотора да бъдем точни е свален от М5 :lol: младежа е от Габрово :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Z3-M купе с двигател от М5 5.0л V10 507к.с. сериино. Тука в статията не знам защо пишат че е 530коня. Вече монтиран в Z3-ката мотора едва ли е останал непипан. http://auto.dir.bg/2010/08/17/news6922454.htmlИма доста снимки!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен ужасния инцидент на Сивика на Апостолов от близо....

Още веднъж,ЧЕСТИТО на Антон за победата... Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко от мойте папарашки снимки :lol:

поглед от по близо

Публикувано изображение

Публикувано изображение

това е още един шампион с Хонда Сивик Тайп Р.. Росен Русев

Публикувано изображение

а тези двамата ....не ги познавам :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да завършихме като победители Калното Бургаско Родео, за което много се радвам. Беше много добро състезание като изключим калта, но пък тя придаде допълнително чара на състезанието.Благодаря на всички фенове които ни подкрепят и заради които сме на трасето със любимата марка.Снимките са супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави Тони,Нека поздравим и специалистите :lol: , които подготвят автомобила за състезание :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Z3-M купе с двигател от М5 5.0л V10 507к.с. сериино. Тука в статията не знам защо пишат че е 530коня. Вече монтиран в Z3-ката мотора едва ли е останал непипан. http://auto.dir.bg/2010/08/17/news6922454.htmlИма доста снимки!

Z4 с двигател от М6.......аз пък познавам човека от който купиха мотора,той е от Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абре ..я млъкнете с тея БМВ-та

ето още малко папарашки :worthy:..шампионския бокс

Публикувано изображение

автомивката ...на ниво :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

шампанско аааа

Публикувано изображение

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Правилно,вярно било Z3 :) Кво ли ми разбира главата от баварки................п.п:Само това ли са снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви отговора за въпросното бмв http://www.denislavshishev.com/car/ . Все пак сме в хонда форума. Честито пак Тони. Много ме зарадва като се появи първи от завоя и влезе в бокса. Пожелавам ти все така да завършваш от тук на татък с любимата марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно състезание изпълнено с емоции, имаше доста екстремни локвички. Важното е че нямаше лоши инциденти. Честито на Тони, и целия екип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази писта от гледна точка на трасе, може и да е трудна и интересна, но от гледна точка на зрителите изобщо не ми хареса. Старт финалната права е под всякаква критика - няма такива бабуни. Отделно за публиката местата не са особено удобни и атрактивни, прекалено много дървета и храсти, които закриват по голямата част от интересните завой, бързи и бавни, като например най-бързия преди старт-финала. Да бяха подкастрили малко че да се вижда от моста и от публиката на завоя преди старта. Отделно организацията не беше на ниво - боксовете бяха пръснати из цялата промишлена зона по полянки и калища. А публичноста и медииното отразяване на събитието направо отсъстваха. В града не видях нито един плакат че ще има подобно мероприятие.

 

NB: Някои от участващите знае ли дали има планове трасето да се върне на пътен възел Сарафово, където беше преди 3 години? Там пистата беше доста по зрелищна и с повече места за публиката.

 

Честито и от мен на Хронос. То беше ясно че е по бърз. През цялото състезание си личеше. Просто дебнеше момента! :)

 

П.С. Разбра ли се какво точно е гръмнало в колата на Апостолов?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази писта от гледна точка на трасе, може и да е трудна и интересна, но от гледна точка на зрителите изобщо не ми хареса. Старт финалната права е под всякаква критика - няма такива бабуни. Отделно за публиката местата не са особено удобни и атрактивни, прекалено много дървета и храсти, които закриват по голямата част от интересните завой, бързи и бавни, като например най-бързия преди старт-финала. Да бяха подкастрили малко че да се вижда от моста и от публиката на завоя преди старта. Отделно организацията не беше на ниво - боксовете бяха пръснати из цялата промишлена зона по полянки и калища. А публичноста и медииното отразяване на събитието направо отсъстваха. В града не видях нито един плакат че ще има подобно мероприятие.

 

NB: Някои от участващите знае ли дали има планове трасето да се върне на пътен възел Сарафово, където беше преди 3 години? Там пистата беше доста по зрелищна и с повече места за публиката.

 

Честито и от мен на Хронос. То беше ясно че е по бърз. През цялото състезание си личеше. Просто дебнеше момента! :D

 

П.С. Разбра ли се какво точно е гръмнало в колата на Апостолов?

Колега, това може да е пистов шампионат но по терена по който карат хич не е писта :),

В бг единственната действаща писта е Калояново. Няма как да е удобно за зрителя при условие че този пътен възел не е пригодена за това.

Нали знаеш как е в България. И все пак трябва да сме доста доволни за това че имаше такова състезание, и за това че има състезатели които карат за да радват публиката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно и го разбирам. Коментара ми беше по скоро за организаторите и организацията. Не знам дали си гледал ралито, когато се провеждаше на детелината за Каблешково и Сарафово, но според мен беше доста по интересно и зрелищно.Другия негатив е че е "Рали Бургас" е в края на сезона и реално почти всичко е определено вече и много от пилотите не карат изобщо или не дават газ за да си пазят колите за следващия сезон (тук не визирам пилотите със стабилни спонсори). Другия недостатък че е в края на сезона е че Бургас, както и Варна (където също мисля кръга е изнесен през есента) като летни туристически дестинации губят много публика и икономически облаги за града, каквито биха имали ако състезанията се провеждаха през летния сезон. Като се има предвид че туристите са предимно немски, скандинавски, английски и руски, а при тях моторните спортове са развити доста и са от голям интерес, едно такова събитие би привлякло доста голяма посещаемост, което пък би породило и икономически интерес за организиращите общини. За съжаление градоначалниците тези неща не ги виждат (тук критиката ми е отправена предимно към тях и организаторите).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Тони и на екипа му за успеха. Дойдох от 10000км да го гледам и не беше напразно :P А и се видях с няколко Хонда фена :) Иначе за състезанието разбрах от ... американец, който също живее в Калифорния, но хобито му е да ходи по такива състезания нявсякъде по света. Досега има посетени към 1600 писти в 47 страни. Състезанието в Бургас го върна като #1 в света :) Мисля, че той прави снимки и май има видео и след 2-3 седмици ще ги публикува: Randy LewisДоколкото видях на Type-R му гръмна двигателя преди първия завой, но успя да завърши обиколката и да дойде да го изгасят в бокса. Това което ми направи впечатление е че един пич с голи ръце се опита да отвори капака за да го изгасят. А и не видях пожарна наоколо... :PИначе и аз си направих една добра разходка: Разград - Букурещ - Разград - Бургас - Варна - Букурещ. Никога вече няма да минавам през Айтос :D . Съжалих на брата Миатата след като и аз скочих няколко пъти с нея :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ясно и го разбирам. Коментара ми беше по скоро за организаторите и организацията. Не знам дали си гледал ралито, когато се провеждаше на детелината за Каблешково и Сарафово, но според мен беше доста по интересно и зрелищно.Другия негатив е че е "Рали Бургас" е в края на сезона и реално почти всичко е определено вече и много от пилотите не карат изобщо или не дават газ за да си пазят колите за следващия сезон (тук не визирам пилотите със стабилни спонсори). Другия недостатък че е в края на сезона е че Бургас, както и Варна (където също мисля кръга е изнесен през есента) като летни туристически дестинации губят много публика и икономически облаги за града, каквито биха имали ако състезанията се провеждаха през летния сезон. Като се има предвид че туристите са предимно немски, скандинавски, английски и руски, а при тях моторните спортове са развити доста и са от голям интерес, едно такова събитие би привлякло доста голяма посещаемост, което пък би породило и икономически интерес за организиращите общини. За съжаление градоначалниците тези неща не ги виждат (тук критиката ми е отправена предимно към тях и организаторите).

Не, на тази детелина не съм гледал, но явно е трудно да се отбие движението през летния сезон. И определено на скандинавците ще им стане интересно като видят къде и при какви условия се провеждат състезания от такъв тип в България. Представяш ли си с какъв интерес ще гледат ладите, :) . Да се надяваме до година за по добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те отбиват изцяло само едното платно, от сарафово за бургас, а другото става двупосочно. А и както е сега октомври месец за несебър, Съни Бич, Варна няма кой знае къв трафик. Както и да е!Наистина за догодина да си пожелаем едно по добро рали с повече хонда доминация и победи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това ти давам сайта на летището във Варна и Бургас. Те са задължени да обявят полетите, заради заемането на въздушните коридори и за това гледам на техните страници. Ако гледаш в търсачките за полети не ти дават никога директни. С една дума чартерите на фигурират. Не знам защо е така. Просто идея си нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...