Jump to content
SEZER

Откъде мога да купя такива крушки?

Recommended Posts

ЦъкТърся такива крушки. Къде в България могат да се купят, понеже не намерих нищо. Нека ако някой знае магазин или сайт да каже.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,вариант е да си ги поръчаш от Ebay.co.uk или ако не си пазарувал от този сайт да се обърнеш към колеги който могат да ти помогнат с покупката. Аз лично пазарувам често, това което открих в сайта е http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Philips-Cry...sQ5fAccessories :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчвал съм от Ибей много неща, но искам крушките да си ги взема от България. Толкова ли няма един магазин да се продават такива?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тия другари предлагат Филипси .. ама не знам дали имат точно тоя модел ! Нищо не ти пречи да ги питаш де ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тяхния магазин също не се продават такива. А да ви питам някой ползвал ли е подобни и да кажете мнение за тях:цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не държиш да е Филипс,виж ТУК

няма h10 тука колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,Опитай на някои от телефоните на сайта, ако не техният отдел поне ще ти дадът телефон или адрес на офциален партньор http://www.support.philips.com/support/contact/contact_page.jsp?userLanguage=bg&userCountry=bgот личен опит без да те отчайвам следното :Osram Night breaker +90% = нагорели рефлектори (те така и така бяха станали като банички се чупеха)дори са с 50% живот... ефект - малко по-добре от нормална крушка.PHILIPS Blue Vision = по-скъпи от Osram и то с много ефект - нулев самата светлина се опитва да е по-бяла и до там...Ксенони след като се накефиш на колко много вече се вижда - изгоря баласт изгоря крушка (по скоро спре тръгне или трепери цената е колкото на нов комплект) и след като един комшия ме качи в неговата кола да ми покаже той какво вижда(реално този срещу тебе е сляп) се наложи толкова много да ги сваля, за да не преча, че светиха 2 метра пред бронята(след като за пореден път изгоря крушка ги махнах и останах с дупки на капчките зад крушките).Реших проблема като дадох фаровете за рециклиране да оправят рефлекторите + зачистване на самото стъкло да не забравя, че ми предписаха очила :))), за жалост това е истината. Другото е хабене на нерви и средства и все пак не сме сами на пътя :) .Старата кола така си я карах близо 2 години с обикновенни Osram от Практиркер...

Редактирано от Code7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...