Jump to content
GeFi's Garage

Попитай следващия каквото и да е.

Recommended Posts

Ши тряа да побързаш, начи, ... щот меците ги изсипах и, ... нал са сещаш... мое да не остане мръвка за киФтета...  :tooth:

 

Вярвам, че сте виждали мравуняк, ... в гората... По - голям или по - малък, няма значение... 

 

Един такъв, ... издигнат от нищото, с някаква неясна цел, ... но все пак функциониращ си... Защо ли... 

 

А сега погледнете Земята, ... по - отгорце, ... а...

 

Ко ши каите...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледната отгоре......виждаме само красивото.....Не забелязваме кишата след падналия сняг, разрухата след ураганите,адът, който изгаря отвътре хората с такава сила, че нямат волята да пожелаят всичко това да спре...дори мечките на Hunter изглеждат като малки, пухкави запетайки...с една дума.....хуабаво е да си "над нещата" и е по-лесно...., но и тъжно....

 

Някога имали ли сте чувството, че в живота, когато най-после държите всички силни карти, останалите играят шах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За шах не съм сигурен, но табла - определено.

 

Радвате ли се на снега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, но ми идва в повече постоянно да слушам недоволството от хората, че пътищата не са изчистени, зима е, пътищата са проходими при зимни условия, жалко, че малко разбират какво значи това...

 

а ти готов ли беше за зимата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, нови, зимни, предни гуми, за отзад втора уптореба, но МНОГО добри...зимна течност за чистачки, акумулатор на 3-4 месеца, антифриз на -30 градуса. Пропуските които си отбелязвам са, че нямам вериги и лопата, но за момента съм само в града, за това не мисля, че са задълже.

 

Каква е/би била другата ти кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е, а каква би била другата ми, вероятно пак някаква японка без значение 2 врати или комби, но със сигурност искам да е черна, с черни джанти, черни фарове, абе всичко да е черноо post-17025-0-14258600-1452168652_thumb.jpg

 

Всеки е недоволен от цената на новата винетка "97 лв.", ОК,........ но доволни ли сте, че Петрола падна и бензина е под 2 лв. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че съм доволен от по-ниската цена на бензина, то надали има някой недоволен.

Въпрос: Как успявате да се аклиматизирате и да влезете в работен ритъм след дълга почивка?

Редактирано от valioturb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4ти ден се опитвам и още не мога да вляза, НО и колегите не помагат, 4ти ден от обяд сядаме на масата  :oops:  :drunk:

 

Ще си сваляш ли винетката от прозореца вечер като се прибираш, както си сваляш СД-то, защото тя става един доста скъп артикул :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че имам гараж, иначе трябваше да свалям и липа и ветробраните и т.н.  :punk:  :punk:

Тази вечер ще ходиш ли на Иванов-ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, но ходих до Иваново:) Някога бил ли си там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, трябва да проверя за какво иде реч.

 

Какво мислиш по въпроса относно Марешки бензиностанции и ще се радваш ли да има и в твоя град?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените явно могат да бъдат такива. Още в края на м. октомври зареждах в Монтана газ за около 86 ст. в "Петрол", докато навсякъде, дори и в родния ми град цената беше около 96 ст.

 

Защо от днес като напиша в гугъла "хонда форум" не излиза страницата на форума и ми се налага да ползвам това за да го открия?!:

 

http://forum-bg.ovo.bg/dir/avto_moto_forumi/avto_moto_forumi/khonda_bg_forum/2-1-0-265

 

 

P.S. Току що проверих и от мобилния...и същата работа....

Редактирано от 5 GTT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запиши си го като отметка в браузъра и директно от там отваряй, аз така съм го направил. Нали имаше 2-3 дни някакъв проблем с форума и не се отваряше, може да е от това.

 

Ще ходите ли в Априлци на Празника на сланината и греяната ракия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Бойко ми е забранил да пийвам сланина и да хапвам ръкийчица... така че пас...

 

Ходите ли на картинг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм ходила, а имам желание...., което ме кара да се замисля:)

 

Къде отивате, когато затворите очи? ( аз на някоя картинг писта:)))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затварям лявото ..  и вече чувам бълбукането на водата ... затвярям десното и усещам гъдела от мехурчетата по голия си гъз ... о даааа смуча леден малц у едно скапано жакузи посред нощ ... на ръба на морето ! 

 

Кой сака да ми долива чашата е въпросЪТ ръйш ли ?!?!?  :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще си направиш инсталацийка като в Ale house ;) 

 

Ладно ли ви e ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ич, ... 

 

Детска градина в Русия, ... междучасието...  :punk:

 

п.п. Затова тоя народ е непобедим!

 

 

ВинцитУ въри ли, въри ли...  :drunk:

post-29753-0-22908600-1453370495_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич, не върви. Кратка ще съм с лява ръка..

Боли ли много сваляне на хирургични шевове ?

Утре трябва да ми свалят към трийсетина и съм... Ужасена.

Нали не боли!

Весел празник!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не гледаш, почти нищо не се усеща, спокойно. Като човек минал през това, по възможност недей гледа и как са те тропосали, че е грозна картинка, :(

 

А ти кой празник празнува днес и как го отпразнува?

Редактирано от dctR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве на лозарите и винарите!! Свети Валентин и хелоин ще празнувам когато америкацтите и католиците почнат да си вързват мартеници... 

 

 

А вие подписахте ли се за някой от 2-та референдума? И мислите ли, че ще има полза от тях ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подписването е лична информация и няма да споделям :) Относно това дали ще има полза от тях... 1 приятел ми разказа 1 много хубав виц:

Събрали се ГЕРБ след изборите и Бат ви Бойко казал:

- Имам 1 лоша и 1 добра новина. Добрата е, че отново спечелихме изборите. Лошата е, че никой не е гласувал за нас.

 

Ще лепиш ли новата винетка на джама, или ще си я пазиш в жабката (много взеха да зачестяват кражбите на винетки...)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си я вардя в жабката,че сме с 2 коли и май нямаме намерение да копуваме 2 :-D

 

Какво мислиш за жените шофьори ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да го обясня така:

 

От няколко дни не бях шофирала. Днес седнах зад волана. Всички свиркат, святкат с фаровете, махат с ръце.....Явно съм им липсвала!!:))))

 

Ако държиш в ръцете си книгата с историята  на твоя живот, ще прочетеш ли края?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от значение колко е глобата, важното е да се санкционират нарушителите. И при следващо нарушение да им се конфискува колата/ да влизат в затвора. 

 

Има ли глобално затопляне ? 

 

 

 

@mad_witch Края на книгата не е ли момента в който я четеш ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че има ЛИЦЕКНИГА, та като ми извади спомени от преди 1, 2, 3 и така нататък годинки, забелязвам как е било по-студено. Наскоро четох и статия, в която ледоразбивач се оплаква, че няма лед на Северния полюс... май май ще има затопляне :)

 

Какво ще хапваш за обяд?

Редактирано от Gugoj

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам ... мИсо, ут патИшки шийки, ... с мноо лук и гъби.

 

С оризчИ, ... да си похортувЪт арно у тефлонЯ...  :punk:

 

Пуляти убилнУ със Сира, ... утглежданЪ у Брестник.

 

 

п.п.

Дали, самоубийството е акт на сила, ...или слабост.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабост. Както казва Паулу Коелю:
"Колкото повече самоубийци има, толкова по-малко самоубийци има!"

Колко мнения трябва да имам, за да мога да пусна обява в "Продавам"?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50.наспами някъде още 5 и си готов ;) 

 

Коя книга прочетохте последно ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Яж, моли се и обичай" - прекрасна:) Дадох си сметка, че имам КРЕЩЯЩА нужда да преживея същото пътуване и себеоткриване:)Между другото в нея намерих СВОЯТА дума. Нали всеки си имал дума, която най-точно изразявала същността му:)

 

А ти коя книга прочете последно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на въпроса , който ми зададе Drone :"Края на книгата не е ли момента, в който я четеш?" ....

  - Да! Ако приемаш всеки един ден като "Първи ден от края на живота си":)...и така броиш всички останали....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, ... колко нахитряло япончето...  :D

 

Убиец идва от убийство, ... умъртвяване...

 

Знам, какво питаш, ... но акта си е акт, независимо човек или животно, убиеш, ... Папата, ... ако искаш... Цвете, ако искаш.

 

Ако, ... чакаш да чуеш, че понеже убиецът на убийци е един добър човек, понеже ни лишава от тях...

 

Пък, ... после се появява един лош убиец, който убива един " добър " убиец на убийци..., " тц ", ... объркал си рейса... :punk: 

 

Кой ще е следващия, който ще пише...  :tooth:  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как кой? Аз:)

 

Замислих се за убийците.....Дали те се възприемат като такива?  Серийния убиец от Ню Йорк Кроули по прякор "Двата пищова"  , след като е заловен казва:"В гърдите ми бие добро , но много уморено сърце, което няма да стори на никого зло", а когато е осъден :"Ето какво получих, задето се защитавах"

"Прекарах най-хубавите  години от живота си, като осигурявах на хората безгрижни удоволствия, устройвах им забавления, а в отплата само ме преследват" - думи на Ал Капоне.

 

Та.....като сме на тази тема....кога за последен път ви се прииска да убиете някого? ( и във вас ли бие "добро " сърце?:)), защото на мен започна да ми се случва все по-често:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Добър вечер, Кларис.." - цитат от "Мълчанието на агнетата".

Защо таз ожесточеност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото сме твърде много, на малка площ. Искате ли да живеете на село?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си живея на село.
 

Звъня ли ли са ви телефонни измамници?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, няколко пъти, с различни схеми - като се почне от "къде са ми парите", до "обажда се братовчед ти не ме ли помниш"(и не казва кой е).

 

Имате ли предпочитан алкохол според сезона. Аз по-скоро не - биричката си ми е най-сладка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата наблягам на ракията, докато летния сезон често пия джин с тоник, бяло вино с резанчета плодове и бира.

 

Планувате ли малка екскурзия по празниците?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да скокнем до Пловдив, да пием по 1 бира и да се разходим :) 

 

А ти плануваш ли малка екскурзия по празниците?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" за Пловдив:) Така и не успях да се разделя с този град:))))) Все натам ме "влече":))))) И като се замисля....какви са цените на имотите там?:))))))))

 

 

Аз съм ЖЕНА!:) А каква е твоята супер сила?:))))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...