Jump to content
Zlatko Zlatev

Влиза ми вода в купето

Recommended Posts

Имам Хонда Сивик хечбек 1996 година.След един дъжд забелязах,че под стелката ми всичко е мокро ... все едно съм го поливал умишлено!От къде може да е влязло толкова много вода там?Надигнах мокета,пода ми е безупречен,гледах и на канал,но нищо!Казаха ми,че може и от съединенията за парното да е,но течността в охладителната ми система не е намалявала.Ао някой се е сблъсквал с подобен проблем или може да помогне със съвет ще съм много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry256316 Погледни в тази тема на първата снимка виждаш ли пластмасата с дупчиците на нея! Ако ти липсваш тапичките от там влиза доста вода в купето,при мен проблема беше точно там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес отварях там,махах чистачките.Те тези тапички са само за укрепване на пластмасата и за декорация,от там дори и да влезе вода си се оттича по улеите надолу.Другаде е причината,но ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем на Цр-в, 2000година. Капе/тече/ върху стелката в краката на пътника, без да мокри мокета. Гледах, разглеждах, обаче май ще трябва да разглобявам, за да видя какво е положението именно зад/под/ тази пластмаса от горния линк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години и при мен ставаше така, но след продължителен дъждв краката на пътника. Един ден поливахме колата с маркуч поне 20 мин. а аз гледах - нито капка! Но след продължителен дъжд - локва. Накрая свалих таблото и се оказа пукнатина в замазката точно в ъгъла - горе в дясно зад таблото. Запечатах със силикон и проблема се реши. Това беше при мен, но причината може и да е друга. Провери си дренажните отвори за оттичане на водата от сектора пред стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема след сваляне на пластмасата под чистачките.

Много да се внимава за челното стъкло!

Там поизчистих едни каналчета пълни с пясък, а дупката за засмукване на въздуха я побългарих с част от пластмасово шише 1.5l

Оттам е възможно да влиза вода (много 'тънко' са го премерили с навеса) и после според зависи - на мен ми капеше от климатика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем на Цр-в, 2000година. Капе/тече/ върху стелката в краката на пътника, без да мокри мокета. Гледах, разглеждах, обаче май ще трябва да разглобявам, за да видя какво е положението именно зад/под/ тази пластмаса от горния линк.

Наистина съм силно резервиран,че ще откриеш причината там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя проблем беше в двата горни края на предното стькло,там се е отлепило от купето и капеше между колонката и кората и почти 3 години се борих с този проблем/открих го сьвсем случайно/.От едни колеги,които слагат автостькла взех черния силикон и я подмазах направо отвьн,сега няма проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към Mischaiko. И на двете ми коли течеше оттам, двата горни ъгъла на стъклото. На CR-V-то водата се стичаше по колонката в краката а на Ровъра си стоеше горе в кората на тавана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...