Jump to content
Warpld

Рейка Matrix за газов инжекцион

Recommended Posts

Имам един въпрос свързан с газови уредби. Не съм сигурен, че тук му е мястото, но...Изгоряла ми е една от дюзите на рейката на газовата и трябва да я сменя цялата. Рейката е Matrix, каквито, оказа се, в България никой не внася официално. Намерих откъде да си купя сравнително изгодно online, но има само по-новия модел Matrix HD 544, 160 Nlm (до 150 kw двигатели). Моята рейка е по-стара - Matrix XJ 544, 100 Nlm (до 110 kw двигатели). Моят двигател е 98 kw.Въпросът ми е:Знаете ли откъде мога да си купя рейка Matrix XJ 544 или ако не, мога ли на нейно място да сложа Matrix HD 544, без да се налага да променям нещо друго по уредбата? Съвместими ли са? Не намерих отговор на този въпрос на site-a на производителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос свързан с газови уредби. Не съм сигурен, че тук му е мястото, но...Изгоряла ми е една от дюзите на рейката на газовата и трябва да я сменя цялата. Рейката е Matrix, каквито, оказа се, в България никой не внася официално. Намерих откъде да си купя сравнително изгодно online, но има само по-новия модел Matrix HD 544, 160 Nlm (до 150 kw двигатели). Моята рейка е по-стара - Matrix XJ 544, 100 Nlm (до 110 kw двигатели). Моят двигател е 98 kw.Въпросът ми е:Знаете ли откъде мога да си купя рейка Matrix XJ 544 или ако не, мога ли на нейно място да сложа Matrix HD 544, без да се налага да променям нещо друго по уредбата? Съвместими ли са? Не намерих отговор на този въпрос на site-a на производителя.

Здравеи колега !имам няколко вапроса :1. Как ти е изгоряла дюзата ?? бубина или ?2. Колко ома са ти бубините и със какъв инжекцион си ?3. Защо търсиш същата реика ??? след като имат хиляди аналози ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай да съвпадат съпротивленията на инжекторите и я сменяй

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бубина е май.Иначе къде мога да видя съпротивлението колко е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, оправих се.Ако някой има същия луд проблем, XJ и HD са съвместими ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Warpld и аз имах същия проблем и преди година я смених пак с XJ544, но отново изгоря бобинка . Имал ли си проблем с HDто ? Благодаря предварително. vidko82@abv.bg 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Warpld и аз имах същия проблем и преди година я смених пак с XJ544, но отново изгоря бобинка . Имал ли си проблем с HDто ? Благодаря предварително. viden82@abv.bg ми е мейла по-точно. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще ти отговори поста е от 2010.

Смени си газовото градски ти е Маркони,ще получиш качественно обслужване на Хондата и супер газово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, знам го Маркони , ще мина да го видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...