Jump to content
Miracle-Honda

Делко

Recommended Posts

Отново дравейте. Малко след като я взех колата Сивик 6-та ген. D14A4 (1.4iS , 90hp) започна да щрака нещо из делкото :lol: мисля че е някъде точно кадето е металната част. Възможно ли е да е лагер акоима такъв, най-много се чува около 2 хил. оборота. Благодаря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лагер, сменяй го и моето така виеше и не му обръщах внимание. След има няма месец лагера запече и оста на делкото се прекърши .... та лагера струва има няма 5 лв. Сменяй го и си вземи пак японски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, но да попитам каде точно се намира да знам цялото делко ли да извадя или само частите една по една отпред които са, от капачката до всичко останало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблем... Не е от това какво ли не правих 10 пъти разглабях това делко смених и лагера, но пак така си трака. Може ли да се предава :(:confused: Помагайте колеги. Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая трака колека, но шума не е такъв силен (дебел като на нещо голямо метално) като, че ли точно от лагер, но него вече го смених и трака на определени обороти най-много 2000 rpm :blink::confused: Капака не съм го свалял. Може ли да е от там от кадето взима движение от вала делкото, но като го мърдам на ръка няма никакъв луфт дори микрометър. :ghost:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как лагер ще трака, колега? Може, ама трябва да е толкова зле, че да е събрал сачмите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нама как лагер да трака.Или имаш виене или както на мен ми се случи да превърти в леглото дето лагерува външната черубка(пръстен) на лагера.Ако е лагера,то тои ще се чува постоянно,а не на определениобороти и при по високи такива ще се чува по силно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагера го изключих, разбрах че не е от него и без това го смених :) Не знам и представа си нямам от какво може да е допитвал съм се до много хора (майстори). Един главен майстор в бургас който се занимава с Хонди и той така ми каза.че е лагера (уви не е той :) ) и ако не се сменил щял да блокира и да начупи оста и в последствие цялото делко :blink::lol::lol: май ме беше взел за калдаринка ХАхХА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато отварях делкото забелязах нещо, което мисля, че не е трябва да е така. Това беше така наречения съединител (поне така ми казаха, че се казва) не беше застопорено а играеше около оста, може ли от там да идва целия проблем. http://i41.tinypic.com/2zz8apg.jpg Ето и снимка за пояснение за кое става въпрос. ;) Намира ли се такава част за делкото !!! :sayjin::honda: Благодаря Ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За някои модели автомобили, динамата /алтернаторите/ имат така наречения-еднопосочен съединител.Не знам как изглежда но го има само в Бултрако и струва около 125лв. Наскоро се интересувах за това нещо и го споделям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...