Jump to content
patzko0

стикери(на хонда форум) и ключодържатели хонда

Recommended Posts

Искам да поръчам 6 ключодаржателя :2бр - Spezov2 бр- p0n1X1бр - METALA1бр - Krasimir KomisarovДа се изпратат по Еконт до поискване гр. Пловдив централен офис - на Красимир Комисаров - тел 0896840199

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. и за мен - HaZe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам сте испуснали ANM7-2 бр. и yanzZ-1 бр. в списака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. и за мен - HaZe

Колега, върни се няколко поста назад и прочети условията.Например оттук:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=457734

гледам сте испуснали ANM7-2 бр. и yanzZ-1 бр. в списака

Нищо не съм изпуснал. Има нов начин за записване. Днес всички, които са се записали в "старите" списъци, а не са дали заявка с лично до мен ще получат лично за да не пропуснат нещо. Писал съм го вече.

А колко ще струва ??

fenabg ще каже каква ще е цената. Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2бр. и за мен - HaZe

Колега, върни се няколко поста назад и прочети условията.Например оттук:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=457734

гледам сте испуснали ANM7-2 бр. и yanzZ-1 бр. в списака

Нищо не съм изпуснал. Има нов начин за записване. Днес всички, които са се записали в "старите" списъци, а не са дали заявка с лично до мен ще получат лично за да не пропуснат нещо. Писал съм го вече.

А колко ще струва ??

fenabg ще каже каква ще е цената.
Колега Т. Иванов прочети 1 пост нагоре и ще разбереш че ФенаБГ ще казва цени :D не пишете така безразборно защото темата само расте и когато някой иска да прочете за какво става вапрос се изправя срещу 10000 безмислени поста не искам да си мислите че се заяждам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изкате ползвайте си тая тема за списък за ключодържатели . .Ще ви ги направя но органоизацията нека я поеме някои.Не че и преди не са ми помагали колеги Минимална бройка е 85 /една форма/ а за начина е го тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=38337&hl=

 

И без това всяка седмица отказвам на някои .Ползвайте тая тема и ако се съберат ще направя .

 

Момци пуснах линк кам старата тема ама кои ли чете? Там е написано едното е гръб другото лице Няма обикновен нама необикновен ! Един сяда и прави списък ! Всички останали желаещи му пращат лично с броя и никовете Пример :

 

Фена бг -1бр.

fenabg - 3br.

Аврам босия - 2бр

 

тел. за контакти 0800 123 456

Гр. Ню йорк адр. ....

Пол. Замфир Страхилоф Скоклев

Списъка се поства през ден за пригледност ,примерно .

 

КОй ще прави списъка?

 

Silver Fox да разбирам ли че ти ще правиш списъка?

 

 

Принципно до 10 символа е добре повече се намалява щрифта за да се съберат и е кофти ,не е проблем.Power of dreams ?? Нека някой ако има питане да пита тук .На 2 страница модела е ГРЪБ и ЛИЦЕ ,К е С две страни Пак го казвам Идеята е да пише ника на собственика или името на ''съдържателя'' Без име мястото за ника ще е плътен фон ! Не е проблем

 

Намалено изображение: 34% от оригиналният размер [ 1666 x 468 ] - Чукнете за цялото изображение

 

 

........................................ГРЪБ..................... и.....................................ЛИЦЕ

 

Всички останали желаещи му пращат лично с броя и никовете Пример :

 

Фена бг -1бр.

fenabg - 3br.

Аврам босия - 2бр

 

тел. за контакти 0800 123 456

Гр. Ню йорк адр. ....

Пол. Замфир Страхилоф Скоклев

Списъка се поства през ден за пригледност ,примерно .

 

Забележка

 

Оригинала е огледален ,тоест .

Тъмните части са светли а светлите тъмни

 

 

 

За символите не е проблем !!! на кой колко му е кеф !!! казах че до 10 седи добре но пак казвам няма ядове и 20 .

За цената 3.50лв. на бройка ! Двустранни ! лакирани ! С гривничка !

 

Не ми пращайте на мен лични а на колеката Silver Fox

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
venkozs Добре де нарочно ли го правите ????? Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

venkozs Добре де нарочно ли го правите ?????

Аз засега им обяснявам на лични, но и това ще спре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей аз искам 1 с надпис LOONY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

47 дотук.

 

Чакаме колегите yanzzz, HaZe, west bam, elsama и Т.Иванов да изпратят име, телефон и адрес. На всички е изпратено лично съобщение. С тях бройката е 57.

Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци аз съм навит ако мога да помогна с нещо списъци а у свиркайте :honda: ще помагам :bg: фенабг само ми кажи какво трябва да правя :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пращайте лични на мен аз ги препращам на колегата и става голяма каша !!!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо,ама ключодържатели като на Росен май няма да има скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че нещо,ама ключодържатели като на Росен май няма да има скоро :)

Освен ако не помолим батко Шмиргел да ни направи още ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

.Публикувано изображение

 

72 дотук.

 

Чакаме west bam с име, телефон и адрес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля ,че и краен срок може вече да се определи за набиране на желаещи .А той ще е 25.09. след това няма да се записва никой и ще почне изработката на К . А уаспоредно с изработката ще уточним получатели ,бройки и всичко останало до получателя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй колеги, какво стана с ключодържателите?? Кога ще са готовии? Поздрави от свищов :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй колеги, какво стана с ключодържателите?? Кога ще са готовии? Поздрави от свищов :angry:

Колега написал съм до кога е срока за събиране на бройката и след това поне 15 дена.

Само ми е мноо интересно колко още ще се откажат от това че не са дочели или изкат да станат за вчера ???

 

Kolega da te pitam ako sa kato starite kliu4odurjateli nqma da vzimam )) 4e si imam 2

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля ,че и краен срок може вече да се определи за набиране на желаещи .А той ще е 25.09. след това няма да се записва никой и ще почне изработката на К . А уаспоредно с изработката ще уточним получатели ,бройки и всичко останало до получателя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката още си седи на 82. Припомням, че трябват най-малко 85 за да се започне изработката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката още си седи на 82. Припомням, че трябват най-малко 85 за да се започне изработката.

Край на списъка

 

Няма смисъл да чакаме повече !!! +- един два се тая ;) Ще помоля Silver Fox да пусне списъка по градове и някой ако забележи нередност до четвъртък да казва .Ако не ги пускам за правене .

 

П.п Silver Fox ще тепомоля да махнеш уест бам от списъка той се отказва имал си!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

86

 

Това е списъка по градове. Двама се включиха в последния момент, предполагам след поста на fenabg. В четвъртък изпращам целия списък.

west bam го махнах още на предния списък, след като не отговори 3 дена на съобщението, което му пратих!

Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се но ако не е късно включете ме в списъка с 2 броя 1 RIFTO2 MAGDALENA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се сетих - ако някой си е проверил името в предните списъци да не си мисли, че всичко е наред, защото списъка само се допълва. От подреждането по градове не е изключено да се допусне някоя грешка. Проверил съм всичко, но едно е един да провери 71 записа, друго е 39 потребителя да си проверят записите. Така че призовавам всички да си проверят наново имената и бройките за да няма сърдити после.

Редактирано от Silver Fox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пуснал съм поръчката .Утре ще направя списък на колегите по градове и какви парички ще струват К . идеята е завсеки град ако има желаещ да ги вземе за да не се испращат по отделно .Но това като пусна списъка :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, само да попитам какво стана с ключодържателите, пуснахте ли вече поръчката да се изработва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пуснал съм поръчката .Утре ще направя списък на колегите по градове и какви парички ще струват К . идеята е завсеки град ако има желаещ да ги вземе за да не се испращат по отделно .Но това като пусна списъка :( .

Здравейте, само да попитам какво стана с ключодържателите, пуснахте ли вече поръчката да се изработва?

Не несъм !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз това се сетих днес, какво ли стана с ключодържателите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видяхте ли че човека е написал 15 дена след крайния срок най-рано ще са готови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София -

Варна-

Добрич-

Пловдив-

 

Това са градовете с повече от един К интересуваме за тях на едно място ли ще се пращат и ако да кои ще ги получава .Пишете тук !!!

 

Бройките са повечко и на едно място доставката ще е смешна .

 

Повече не ми пишете ,дали може да добявя някои няма да добавям !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София -

Варна-

Добрич-

Пловдив-

 

Това са градовете с повече от един К интересуваме за тях на едно място ли ще се пращат и ако да кои ще ги получава .Пишете тук !!!

 

Бройките са повечко и на едно място доставката ще е смешна .

 

Повече не ми пишете ,дали може да добявя някои няма да добавям !!!

Само за добрич имам резултат :D .???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София -

Варна-

Добрич-

Пловдив-

 

Това са градовете с повече от един К интересуваме за тях на едно място ли ще се пращат и ако да кои ще ги получава .Пишете тук !!!

 

Бройките са повечко и на едно място доставката ще е смешна .

 

Повече не ми пишете ,дали може да добявя някои няма да добавям !!!

Само за Добрич имам резултат :D .??? Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...