Jump to content
rothmans101

предай нататък

Recommended Posts

Хванал я наш Пешко и така я изцедил, както се цеди лимон. Всичките и жизнени и еротични сокове изтекли, че и водите и даже изтекли. Нашият полов герой запалил блаженно цигара след невероятно проведената интервенция, а Лола :)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И си казал наум усмихвайки се ехидно сцепих и г...за на тая пача след което ....

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...си бръкнал в носа, пръднал доволно и .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. се уригнал, па после казал:"Опа човещинка е". Видял едни гащи и решил да си покрие срамотиите. Обул ги и потеглил....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на североизток, със силни болки в слабините, породени от интензивното шляпане от преди малко. Вдигнал глава да се почеше и...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..какво да види, лачен плакат на Хонда събор 2011-та залепен на стълб на 2 метра пред него! Разтъркал очи и се приближил още по-близо...почешал се по темето още веднъж от възхищение, попрочел осуканите писания по плаката и изведнъж го осенила една ....

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...страхотна идея! Да свали лъскавия плакат от стълба и да си свие с него един гигантски масур с първокласен райграс! Та...

Редактирано от ShEfA
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Пешката свил набързо масето,пусна си в хонделата малко хаусче та да влзезне в филма както си му е реда,Набуфкал се здраво и започнали да му се причуват ръмженето на турбинираните хонди от националната и наш Петърчо.....

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..загубил представа за времето,потънал в душевният оргазъм ,който получавал от рева на хондовите мотори.Между ревът на две Б16-ки чул и вой на сирена,погледнал в огледалата с блаженна усмивка и ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... замръзнал. Баба Яга мега напушена и тя, с новата си турбинирана метла право към него..... о нееееее казал Пешо и ................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пляяяяяс,пляяяяс-звучни шамари по лицето събудиха Пешко,който се озърташе като пръднал заек в люцерна и не можеше да разбере какво става АДЖЕБА тука:lol:Жена му настръхнала като булдог будеше заспалия на черджето пред входната врата Пешо.-Ставай и се прибирай,свиньоооооо пияна станахме за смях пред съседите.....-крещеше жена му истерично.Пешо не можещ да вземе решение все още....в главата му се въртяха,пачи,Батман,извънземни,Сойчиро,баб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

се появил духът на Оби-Уан и му казал:"Недей се кара със жена си,иначе ще те погълне Тъмната страна.И това което направи на Вейдър и Люк също."Оби-Уан не бил до тука и му казал за последно:"Трябва да се научиш да взимаш състезания по майсторско шофиране и то със Силата.Ще отидеш при paRADOx да те обучи,както и мене ме бе обучил". Великият Jedi Master си отишъл и.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

си отишъл но преди да тръгне му прошепнал еротично в ухото "all be back" след което ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо получил такава ерекция, че жена му се опулилал(от години не го е пипапа двърд) а баба Яга, още с влажен поглед, посегнала към .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

метлата и отлетяла някаде да търси орехи за баклавата която приготвяла за...

Редактирано от ivan_77

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да гарнира Хензел и Гретел, така за по-вкусничко. Минала петхиляди оборота и влезнала във V-tec. Развяла се косата на бабата, а...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а Бай ти Пешо из отзаде, таман влизайки в прекъсвач, подмина турбо-метлата и внезапно пред него изникна........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Дядо Турбалан с голям чувал "адидас", на гърба, качен на ролери. Човала бил голям и черен и в него имало....

Редактирано от Martinel40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълен комплект за турбиниране - турбини, кулери, уейстове, чипове, бустконтролери, но нямало...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..как да получи всичко това даром. Трябвало да изпълни едно желание на Дядо ви Торбалан. А пък дядката бил гаден, долен, извратен и перверзен старец. Та Торбалан му рекъл:....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..."Ще трябва да те прегледам с кожения ректоскоп, момче!". Вцепенил се Пешко и...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...С метален шомпол от АК бяха го обезчестявали в казармата, когато му вземаха проба, но с кожен ректоскоп - не. А много искал наш Пешон да има суперчарджер в колицата, ама как да се прежали...Мисли, мисли така около... 5 секунди и му каза:...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... "Съгласен съм, но това което ти предлагам аз е по скъпо от просто един турбо кит, ще се наложи и да го монтираш" Турбалан се съгласи и тогава ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... настъпи денят на страшния съд! Извади Турбалан инструмента, а на Пешо челюстта падна в почуда! Не бил виждал такъв бидон до сега! Чудовище! Турбалан насочи тирбушона и... Р-Я-Я-Я-З! Разцепи гъза на клетника до осми прешлен! Горкия Пешо само отрони...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. няколко горчиви сълзи, не от болката, а от срама, който трябваше да преживее заради пустата си лакомия към конските сили. Едновременно със сълзите от устата му се изтръгна едно: Ооооххх! Вдигна си гащите и с гордост се изправи пред Торбамен (с това име беше познат на децата в Америка). Каза му:....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мисля, че си струваше, но случайно да не носиш някоя нитро система. След това бай Турбалан се ухили до уши и му каза, че има. Пешо помисли, помисли и докато мислеше си изтърва ключовете за колата. В това време усети как си заработва турбината. След това ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..се изправи, почеса се загадъчно по тридневната брада и си помисли: " Брейии, хората казват, че от веднъж пе**раст не се ставало, пък на мене ми е за втори път. Аджеба дали вече не съм минал под дъгата?" И така потънал в размисли и страсти.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в своята турбинирана б16ска, слушайки Веселин Маринов, той доста упорито си чешеше главата. Запали хондата, сипна бензин и право към гонките. Там ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

осъзна, че турбото дори не е монтирано!? Какво правеше той, с номерче в клас "А", борейки се срещу Golf MK2 Quadturbo-injection-supercharger-ultra lite-super fast-1900hp? В този миг...

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешенцето се сети,нещо което отдавна бе забравил! За миналата годишнина от сватбата ,Пешето беше купил сешоар ELITE за 11,42лв на жена си от Илиенци,който така и не можа да и подари понеже я беше сгащил със комшията. Моментално го осени невероятната идея ,че е открил топлата вода! Пешенце,ми батка,ми моля те бе,щешибнеш сешоара на мястото на спортния филтър от 10лв и ,току така получаваш има няма 2бара бууустттт,и ще мачкаш на ред. Горд от гениланата си идея,Пешето извади сешоара ELITE купен за 11,42 от багаяжника,запъти се към предния капак и...................................

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С много точено и отмрено движение премахна спортния филтър марка C&N (купен оттам, откъдето е сешоарът на жена му:dry: ) с гаранция от производителя, че покачва мощността с 10 коня. На негово място забучи сешоара и се плесна по челото: "Да се е*а в главата гумена сешоарът е на 220 В, а аз съм на 12 В." Пешона пак се отчая и в тоя момент точно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... чул зверски старт - ооо мада факааааа това бил доминико, който се е пуснал с новото вейронче супер спорт, което било с доработки и било вече 1500коня+ и с онемяла физиономия видял червения сивки да прави тир и половина на 400м и три тира на миля.И тогава се плеснал по главата и си казал........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. лелееее, тоя Доминико в к'ъв филм се е вкара-а-ал! Нек'ви Вейрони, нек'ви коне?! Но пък и не му пукало особено, защото знаел, че дори и на 220V, този сешоар можел да работи, стига сърцето му да го желаело достатъчно! И точно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... тогава се сети, че в багажника беше скътал един 500 метров кабел. Набързо изчисли, че ще му стигне. Извади кабела, включи сешоара, но въпросът беше къде да го включи. Огледа се и .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво да види лимоново дърво :D замислил се и се сетил за лимоновата батерия :) навързал няколко лимона паралелно и ВОАЛА Ток има ноооооо.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригиналният сешоар изгорял още при първото му включване и Пешо го захвърлил и решил да си сложи газово, тогава .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сякаш гръм ударил Пешо...праснал се по челото и рекъл:-Абе аз съм много куха лейка...утре е срещата на Хонда-феновете на Бакаджика,да го е...Събрал си останките от сешоара,сглобил мини-вятърна турбина монтирана на тавана на Хонделата и поел към Ямбол с идеята да осигури ток на палаткаджиите.Тъкмо размишлявал дали да жертва джантата от резервната гума за барбекюто или да модифицира радиатора в ел.скара захранвана от турбината,когато......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... се сетил: то хубаво скара ама къде съм тръгнал аз без пържолките,а и бира няма..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и докато се вайкал взел че се гътнал :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...от смях защото видял футболистите на цска в един тролей....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...