Jump to content
Two

Гуми от МЕТРО ?

За или против купуването на гуми от Метро  

84 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Колеги ,споделете мнението си за гумите от Метро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Там са най-големите боклуци ! по-принцип,но ако не ти стигат средствата си за там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам точно за какви гуми питаш. Аз в МЕТРО съм виждал само кучи марки. Корморан например (регенерат) за по 50-60 лв. Уж бяха зимни, апък като ги бутнах, те по-спечени от моите летни гуми на 3 сезона. Според мен неможе да се очаква качество в такъв вид магазини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бащата взех корморан от Метро зимен - беше супер мек ( по дот беше на 2 месеца от производство ) 185/80/14 - около 80лв бройката.Това за чисто нова гума, не регенерат.п.с. не съм виждал регенерат във Варненското метро; виж в Практикер има само регенерати ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи от Метро лятни гуми и за 2 месеца свършиха, а той кара супер спокойно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел си купи чифт Корморани. Колкото и да ги помпиш все са с "коремче", и се усещат криви на пътя. Странно ми се вижда покупка на гуми от такива магазини. Та на отсрешния щанд има котешки консерви :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре маркови гуми втора ръка от колкото нови от Метро. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре маркови гуми втора ръка от колкото нови от Метро. :)

Аз съм на същото мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре маркови гуми втора ръка от колкото нови от Метро. :)

Аз съм на същото мнение ;)
+ още един глас против гуми от Метро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че по-добре човек да посъбере малко пари и да си купи нови гуми вместо втора употреба без значение дали са по-ефтини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм си купувал Корморан за сивика зимни 155на 85 или 80 на 13" и останах супер доволен. Две зими ги карам вече сега ще им е трета но вече продадох колата с тях и за цената и качеството са си супер. Ходил съм на доста заснежени и поледени места високо в балкана и не съм имал никакви проблеми даже веригите ми седят чисно нови не се е налагало да се ползват.Даже сега ще си купя пак такива за Акорда ми и мисля че е по добре нови да са Корморан от колкото втора ръка кавито и да са маркови.Специално за зимните гуми. За лятни гуми съм сагласен че втора ръка маркови са по добри от каквито и да е по евтини марки нови, хо лятото е друго температурата е друга. А заз зимата си има голямо значение дали е нова или втора ръка заради пирвоначалното покритие на калчука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте. За гумите от метро ще кажа, че всеки се простира според джоба си. Корморана от метро е същия като корморана от най лъскавия магазин за гуми. Твърдо съм против втора употреба гуми. По-добре нов корморан от колкото втора употреба Мишелин, въпреки че зимния мишелин за мен е най - добрата гума за зимата. Тоз дето я оставил в гумаджийницата и те я продават за втора употреба, го е направил щото обича благотворителноста сигурно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от метро сиренце и мръвчица и някоя друга биричка за хладиника, но за гуми.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай стига глупости,от метро гуми.нито размери имат нито модели.малко ли има официални дистрибутори на на качествени гуми и цени правят хоратакак ги мислите незнам,чесноот метро само манджаре и ефтини маратонки за одене по язовири

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи читави гуми втора употреба поне като нацелиш някоя дупка да не те е яд :) така и така трудно ще изтъркаш едни нови гуми при нормално каране,преди да си ги спукал :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...