Jump to content
BOSS`HOGG

Nsx _ Honda The Power Of Dreams

Recommended Posts

Честито, колега! Желая ти много здраве и много безаварийни километри зад волана на тази уникална кола. Винаги като честитя нова придобивка пожелавам догодина нещо по-добро, но на теб наистина не знам какво да ти кажа:)Поздравявам те с един клип, който се въртя в една друга тема -

и цитата на Сена, лека му пръст, от там:

By being a racing driver you are under risk all the time. By being a racing driver means you are racing with other people. And if you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver because we are competing, competing to win. And the main motivation is to compete for victory, it's not to come 3rd, 4th, 5th or 6th. I race to win as long as I feel it's possible. Sometimes you get it wrong? Sure, it's impossible to get it right all the time. But I race designed to win, as long as I feel I'm doing it right.

Тази мисъл важи както за състезателни шофьори, така и за спортисти и дори за обикновени хора. Продължавай да преследваш всяка празнина по пътя към мечтите ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамбе караш ме да завиждам :) Понамачкай педала на газта и за мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, човек! :) Пожелавам ти тази кола никога да не спира да те радва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелелелелеее ,радвам се все едно аз съм си я купил!!!:) Честито и да я пазиш като очите си!!! И да си жив и здрав за да можеш да и се радваш всеки ден ,колата е страхоооотна !!!:) Искам да я чуя ,ако имаш нещо под ръка което снима с хубаво качество... бих се радвал (и не само аз) да споделиш малко видео материал! ;)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд си фен ейй луд си колата е мания ЕВАЛА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без коментар правилния цвят правилната година с type r външен спойлер!жалко че колата е била блъскана...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блъскана или не , жълта , бяла розова... не е от значение поне за мен ...Стамене, да ти е честита и много безаварийни !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене нещо визията не ме кефи,инак има здрав мотор,а и малко работи като зил ;););) п.с.Имах честта да видя тази реликва на живо и да се кача в нея,е няма такава кола!!!А и как пали само,взривява се еб:) ти и трактора ;);):) Просто на снимки не може да се придобие представа за тази кола.п.с.2 Абе решил съм вече,от утре ще ровя в Карс Бг,за да търся за малката една такава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене,влизам с малко закъснение,но гледам само хубави неща покрай теб до момента:hondarulez:Искрено се радвам за теб,колата е чудесна.Дано ти донесе много повече щастие отколкото си предполагал че е възможно,когато си я купувал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само приятни моменти. Жълтото мн добре и стои :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене, честито... много-много честито:hondarulez:! Колата е невероятна да ти е честита!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПУ ПУ ПУ да я поплюя да не я уручасам таз убавица :huh: Стамка да те радва много този автомобил пожелавам ти само приятни мигове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се извинявам за оф-а,но ми стана интересно когато видях че по вин колата е произведена 1998г. а в същото време е фейслифт а доколкото знам тои излиза 2002г,или съм в грешка ? Още веднъж поздравления ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правена е след фейса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега безаварийно шофиране и само да те радва тази красавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малееееееее,Стамба,честито.Умирам от кеф... Браво на теб.Все повече и повече ме изумяваш брат.Най-яката колица в най-якия форум.Това е една жълта лудост.Много безварийни ти пожелавам и дано по-скоро я видя !!! :);):);):worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ПИЧ :D Утре ще се чуем,извинявай сега разбрах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООххххх...... ;) Нема кво да кажа освен - ЧЕСТИТО Баце! ;) Всичко най-хубаво ви пожелавам! :) Ама нещо си се прее*ал май, щото гледам, че тия хич не ги карат - сигурно има неква причина?!? :);) П.П. ;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.... аз такова..... стига бе човек.... ти не си човек ти си машина и сега си намери мястото... Жив и здрав а положителните емоции с тази икона са неминуеми :huh:п.п. Защо не си я регистрирал? В събота цял ден обикалях по улиците във Варна и повярвай ми, МНОГО щях да се радвам да я видя наживо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човееек , ти как си се преебаааал.Не си купи една алфа , ами няква дърта оризова чиния :huh:Поздрави за избора и със здраве да си я караш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, кво да кажа.. сълзи ми тръгнаха из очите :( Честито за сбъднатата мечта на всеки фен :huh::) Дано и аз да се сдобия такава, но черна винаги съм искал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имам рожден ден, това направо ми изпълни душата, прекрасна кола. Може да съм на 18 но определено съм фен на марката, малко офф тук днес пускат CRZ и излизам да го видя пък ако ми дадът и да до го пробвам. Извинявам се за офф-а ама направо не знам какво да кажа, невероятна кола. Отивам да си покарам Aкорда, че ми домъчня за него (от 3 дни не съм сядал в него). Още веднъж честито и много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, честито човеко! Ти наистина събра очите на целия форум. Сега вече ще си човек от класа - като спираш някъде няма да си поредния чекиджия, а човек с вкус! Това е истината, така трябва!!! Един милион километри да навъртиш, всички писти да обходиш, жив и здрав да си я караш! :D Къде казваш се намираш, че аз съм в Балчик на почивка, та да дойда eй така случайно... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=1Мисля, че това е обявата :thumbs1: Колата има неща за оправяне - аз лично бих си я направил както е била т.е. преди фейса и бих махнал тези надписи по нея! Безаварийни километри :D Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безмълвно свалям шапка, честито колега, абе нямам думи :thumbs1::D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен и аз да кажа едно честито,какво друго остава!? Аааааа, да! Безаварийно да е винаги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито братле! С две думи НАЙ-ГОЛЕМИЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E сега виждам темата.Само мога да те поздравя и нищо друго нямам думи и мога да се подсетя как се чувстваш. Дай боже всеки му такива моменти да изживява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зверска е! Пожелавам ти да си я караш дълго време и най-вече - безаварийно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :dry: Жив и здрав да си да им се радваш на всичките Хонди :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е новата придобивка много безавариини км. надявамесе догодина да я видиме на националната :dry:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво става,ще видим ли колата на национала?Публикувано изображениеПубликувано изображение

п.с.Малко да разлая кучетатаПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става,ще видим ли колата на национала?Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

без нея изобщо да не се появява :rolleyes: Колко хора чакаме да я докоснем само.... :gangstah:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си забравя телефона вътре :rolleyes: п.п. Всички прилики с лица и обстоятелства не са случайни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак немога да повярвам че чак сега я виждам тази тема.Човече колата е ненормална направо,мечтата на всеки във този форум а и не само.Благородно ти завиждам.Само безаварийни километри и много адреналин ти пожелавам.Айде и със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Напълно съм съгласен с колегата ... къде ли съм спал и аз :gangstah: Честито много безаварийни километри и задължително с нея на НС :rolleyes:;) Тя ще е най-голямата атракция :)

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...