Jump to content
difcho

The Battle 2010 - Germany Vs Japan

Recommended Posts

Имам колега мога да ги кача даже, но не ме "кълнете" за качеството и дължината на клиповете.Телефона е само с 3 MPx и печеше много слънце :lol:

 

EDIT: Ето го и линка, към грозните клипчета - ЦЪК -

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на митсубишито за драга.... ще пооправя клиповете и ще кача снимал съм основно Михо и черното митсубиши, което така ме изненада в началото сякаш изобщо не вървеше докато не ги грабна.... Скоро клипчетата ше кача

 

"Оранжевото Ауди направо ги скапа на драга, а на "Широкото", някой знае ли к'во му се случи ?"

Широкото си го получи ама много качествено от черното митсу...

 

 

П.С. чухте ли стененето на онова ауди хахахах

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите jamo :lol: Жоро, такива мероприятия пропускат ли се бре? Нали трябва да подкрепим японския отбор?! :) Снимки очаквайте съвсем скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на митсубишито за драга.... ще пооправя клиповете и ще кача снимал съм основно Михо и черното митсубиши, което така ме изненада в началото сякаш изобщо не вървеше докато не ги грабна.... Скоро клипчетата ше кача

 

"Оранжевото Ауди направо ги скапа на драга, а на "Широкото", някой знае ли к'во му се случи ?"

Широкото си го получи ама много качествено от черното митсу...

 

 

П.С. чухте ли стененето на онова ауди хахахах

защо не се обади като идва ве келеш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кюфтета и картофките бяха хубави.

Незнам ама кебапчетата SUX

 

евала на митсубишито за драга.... ще пооправя клиповете и ще кача снимал съм основно Михо и черното митсубиши, което така ме изненада в началото сякаш изобщо не вървеше докато не ги грабна.... Скоро клипчетата ше кача

 

"Оранжевото Ауди направо ги скапа на драга, а на "Широкото", някой знае ли к'во му се случи ?"

Широкото си го получи ама много качествено от черното митсу...

 

 

П.С. чухте ли стененето на онова ауди хахахах

Ти що си мълчиш бе, умряхме си в тоя тесен прелюд (другия път с нисана ама тръгваме 2 часа по-рано ;D)

 

По темата:

Ебаси хомо пародията, нямам думи, довечера трябва да има колене на бмв-та - Недко разбра ли ме :lol:

Сега съм повдигал въпроса - защо Драго не бе включен в отбора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, очаквам снимков материал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа...понабиха ни, много слаби два автомобила в тайма, евала на Емо за времената който постигна с ненапълно подготвена кола..май смъкна 57 и нещо..в дрифта зле, отсрами ни пича с тъмния нисан--а на драга тва широко е страшно.Интересно ми е някой ако знае цифри за него..чини ми си ,че е барем 700 коня и гони 11 секунди или се бъркам, но и тоя драг си бе ,200 метра...и колежката с цветенцата по купето.. :lol: абе по готините мадами бяха от японския отбор.. :)

Редактирано от акад.Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕВАЛА ЕМО, СЬС ТЕЗИ ВРЕМЕНА ЗАМАЛКО НО НЯМЯ НИЩО, ДРУГИЯ ПЬТ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понатупаха ни, но и нямаше много сериозни опененти от наша страна.... в смисъл "японската".Относно дрифта пича с черно-синия Нисан нещо, след като се завъртя според мен малко се разконцентрира, и почна да прави "фал" след "фал" много се завърташе, а пък Нисанчето душичката, много малко газ искаше...

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЕ СПОРЕД МЕН СЛАБА ИЗЯВА ОТ НАША СТРАНА,А ИМА МНОГО ДОБРИ АВТОМОБИЛИ ПОНЕ ЗА ДРАГ.НО ОТ СТРАХ ЛИ-КРИЗА ЛИ ТЕЗИ АВТОМОБИЛИ ГИ НЯМАШЕ ДНЕС. ;)

Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо само в тайм атака отбора ни е пълен? Защо след като Драго прояви интерес да участва в драг-а, списъка е непълен, но той не е в отбора? Доколкото виждам организацията от Японска страна липсва, за мое огромно съжаление ;)

Малко разяснение по темата, позволявам си да цитирам капитана на "японския" отбор

..... за съжаление не познавам Драго , а и нямам възможност да следя всички форуми :pardon: ..... конкретно за тайм атак бях събрал доста сериозен отбор (и 5-имата с времена под 58сек.) , но трима от тях отпаднаха буквално в последния момент - единия заради контузия , другия заради личен проблем и третия заради счупено вчера турбо ..... .... напрактика и в другите дисциплини ситуацията беше подобна ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това положение оправдавам капитана на Японците.... всичко се случва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Емо.. сивика върви прекрасно и той го кара мъжката ;) добри времена ! Общо взето Сивичето и Евото помогнаха срама да не е голям. Много добре подготвени автомобили в немския отбор и добри състезатели в дрифта евала ! ;) Драга ауди-то е добро както и VW Scirocco .. въпреки че Аудито е със Щатски поръчков мотор и Фауве-то е със мотор от Нисан Скайлайн което за мен си е Японска кола ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Емо.. сивика върви прекрасно и той го кара мъжката ;) добри времена ! Общо взето Сивичето и Евото помогнаха срама да не е голям. Много добре подготвени автомобили в немския отбор и добри състезатели в дрифта евала ! ;) Драга ауди-то е добро както и VW Scirocco .. въпреки че Аудито е със Щатски поръчков мотор и Фауве-то е със мотор от Нисан Скайлайн което за мен си е Японска кола ;););)

;)ами тогава каква германска сила кви 5 лева-нисан скаилан !каде отиваш ти може би ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Широкотата са 2 , това там беше с 1,8 турбо мотор на аудиСкайлайна на пистата пък не беше нищо особено - GTS-T , нищо общо с флагмана GTR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то си беше ясно от самото начало ама ок друг път и ние ще ги пляскаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормален резултат. В България , какво друго искате да видите !?!?!?! Е30-ки за по 2000лв. или взети от мама и тате и ги изкъртват от години наред , как няма да Дрифтат момчетата ? Или хора , които са си купили Nissan 200sx. преди 2месеца , и още ги гледат, като глолям камък :ermm:! Малко време им трябва и те ще показват много повече. Да не говорим , че и правенето , като средства и разбиране на двете марки ТУК е много различно и пак в полза на Германците :(! За Драг , какво да си говорим ... същата работа ... В БГ , освен 1.8Т от друго не разбират великите "ТУНЕРИ" :)! Едно добре подготвено ЕВО или Импреза , стават извращения с тия коли :) А не с безобрано разрязани немски КАСКИ :ermm: За тайм атака , СТРАШНО МНОГО СЕ РАДВАМ НА ЕМО :cool: ( ХОНДА СИ Е ПИСТОВА КОЛА И ТОЧКА ПО ВЪПРОСА :P ) Радко с Евото , доказва за поредн път , че тая кола с малко средсвта и промени и ДОБРО КАРАНЕ , е СИЛА ГОЛЯМА на пистата ! Помислете трезво , че нашата реалност е такава ТУК , а не резултата от това мероприятие ! Просто , няма така подготвени коли и хора с интереси към Японските коли в нашата страна :(!:)!:)!!!!!!!!!!!!! В USA , примерно.... какъв ли ще е крайния резултат :devil::whistle::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко клипчета и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси,може ли да имаш толкова снимки и да те няма на нито една от тях? :D Само някакви железа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавое било жалко само, че не сме дали добър отпор на немските машини :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, може, защо да не може :D нали заради железата сме отишли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси,може ли да имаш толкова снимки и да те няма на нито една от тях? :unsure: Само някакви железа :crazy:

Да беше дошъл да я видиш на живо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този батъл трябва да ни мотивира да се представим по-добре другия път. То е ясно, че изоставаме по численост от немската група, но се развиваме бавно бавно :unsure:

Роси,може ли да имаш толкова снимки и да те няма на нито една от тях? :blink: Само някакви железа :blink:

Ей плейбой, къде подценяваш железата а? :crazy: В България хубавите "железа" са по-рядко срещани от хубаните жени все пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е, биха ни много ама кво да се прави... По-добре потготвен отбор бяха и спечелиха, за което ПОЗДРАВЛЕНИЯ.на пистата имаше много дискусии с 1.6 или 1.8 съм карал.... е истината е 1.8, който реално разработвах на пистата щото го сглобих ден по-рано.Има бая неща да изчиствам по концепцията на окачването и мотора, но като цяло съм доволен. Б18-ката се кара доста по-приятно заради повечето момент от по-ниски обороти.победили, паднали... по-важното е каране да има :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: Честита Б18-ка ! Така като гледам ще поизчакаме малко и след време с Б20 може да те видим или пък с К :rolleyes::crazy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е, биха ни много ама кво да се прави... По-добре потготвен отбор бяха и спечелиха, за което ПОЗДРАВЛЕНИЯ.на пистата имаше много дискусии с 1.6 или 1.8 съм карал.... е истината е 1.8, който реално разработвах на пистата щото го сглобих ден по-рано.Има бая неща да изчиствам по концепцията на окачването и мотора, но като цяло съм доволен. Б18-ката се кара доста по-приятно заради повечето момент от по-ниски обороти.победили, паднали... по-важното е каране да има :)

Така е. Все пак поздравления! Добре, че бяхте ти и Търновското чудо че да се отсрамим. Да не забравям и маздата от драга, която също заслужава похвала :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо само в тайм атака отбора ни е пълен? Защо след като Драго прояви интерес да участва в драг-а, списъка е непълен, но той не е в отбора? Доколкото виждам организацията от Японска страна липсва, за мое огромно съжаление :rolleyes:

Малко разяснение по темата, позволявам си да цитирам капитана на "японския" отбор

..... за съжаление не познавам Драго , а и нямам възможност да следя всички форуми :pardon: ..... конкретно за тайм атак бях събрал доста сериозен отбор (и 5-имата с времена под 58сек.) , но трима от тях отпаднаха буквално в последния момент - единия заради контузия , другия заради личен проблем и третия заради счупено вчера турбо ..... .... напрактика и в другите дисциплини ситуацията беше подобна ....

И да бях там едва ли щеше да има разлика :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе чесно казано и аз много се ядосах че не взеха Драго в отбора, но после като се замислих че отсечката беше 200м и май по добре би се справила една кола дето е 4х4 макар и по слаба ...поне така мисля де....

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях в България по него време,но и да бях на 200м е безмислено да участвам.Познавам си долу горе колата и знам къде е силна.Срещу 11 сек. коли е ясно какво се случва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и така дългоочаквания от мен клип на Катана: http://www.vbox7.com/play:d81a57d0На Емо Сивика просто сцепва - евала :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не сме най-бързи на пистата, но важното, е че във форумите сме най-бързи :)

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...