Jump to content
Ombre

ЧРД на Boss`hogg

Recommended Posts

Стамба,да си жив и здрав братле,и да си все така отдаден на марката и да ни радваш с присъщата Ти коректност и приятелско отношение.Харесвам това ,че си отдаден на идеята,Харесвам ,че си фен на марката,Харесвам ,че живота ти е свързан с Хонда.А за това,че никога не спираш да се бориш.За това ,че бегачката не е спряла да ни радва.За това,че като се видим сме горди,че сме постигнали толкова много Заедно.Пожелавам Ти да имаш сили да продължиш и да растеш.Прегръщам те силно ПРИЯТЕЛЮ :) :) ;):drunk::zen: :zen: :(:) :)

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на един истински фен, готин и позитивен човек! Да си жив и здрав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав BOSS, твоите желания са моите пожелания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрд Boss, пожелавам ти много здраве, късмет успех в живота и все така да продължаваш да си разширяваш автопарка с представители на любимата марка. Честито отново!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Приятелю, честит рожден ден. Да си ни жив и здрав. Все така да си отдаден на марката. И все така лъчезарен и усмихнат. Много здраве, късмет, любов и успехи. Още един път жив и здрав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. Фен и Маниак!Живи и здрави да сте с мацка и Живко Тайпера покрай вас.Пожелавам ти да вървиш все напред и нагоре.Наздраве.И понеже си с умната,няма да ти пожелавам русата. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. брат, на първо място ти желая здраве и щастие, другото само ще си дойде, на второ място ти желая много и се нови Хонди които да те радват. Дано скоро сбъднеш една от твоите мечти, както сбъдна предната такава :( Желая ти всичко най-най-най-хубаво и бъди все така добър и приятелски настроен към всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене,честит Рожден ден.Нека ти се случват само хубави неща занапред,бъди жив и здрав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Стамене,Бъди все така здрав и щастлив... успехите неминуемо ще продължат да те следват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен. Да си жив и здрав, пожелавам ти все по бързи, красиви и здрави хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колега" :( Жив и здрав бъди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден братко! Още веднъж бъди жив и здрав и бъди все такъв добър брат. Благодаря ти за всичко, което си правил и правиш за мен... ПРОДЪЛЖАВАЙ ВСЕ ТАКА ДА РЕАЛИЗИРАШ МЕЧТИТЕ СИ :)!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги , страхотен подарък е да видиш такава тема с честитка за твоя рожден ден . Чувството е страхотно , правите деня ми в пъти по щаслив. За колегите от Варна а и извън Варна , който има възможност нека заповяда на Моргата да почерпя :D Още веднъж ви Благодаря , немога да опиша как се чувствам когато виждам как толкови свястни и добри хора ми пожелават хубави неща. БЛАГОДАРЯ . Довечера ще пия и по едно за вас и ваше здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошоо , мноо лошо .... до ся беше младеШ , вече с тия 30 лазарника си чичка !! :) Сори френде , ма оттук нататък ти почват най хубавите години изтъкани от мъдрост и благоденствие !! Жив и здрав , да си ги живееш с хъса и кефа на един зрял мъж , който знае кво иска от живота ! МоШна прегръдка за ЧРД ! :D

 

ЧРД и на останалите колеги и специално на vesivanova , която за "99 years old" си години изглежда напрао изумително !! :D

 

 

:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден ЛЮБОВ, да си ми жив и здрав, много щастлив и да продължаваш да постигаш мечтите си! Обичам те:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стамба! И усмивката да не слиза от лицето ти по никакъв повод!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат,вече ти пожелах по телефона,но нека не се оттърваш от здраве,късмет,любов,пари.....Вече сбъдна най-голямата си мечта и то едва на 30г. :) Пожелавам ти да сбъдваш все така мечтите си и да не се предаваш никога,а да се бориш упорито за тях!Нека усмивката да не слиза от лицето ти и да си останеш верен приятел:DЕдин от най-истинските фенове,които познавам и мой приятел!ЧРД братле:D:) п.с. И скоро да изплюеш камъчето :) п.с.За другият юбилей какво ще си пожелаеш? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен, жив и здрав колега, много успехи и много тунинг :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много успехи, много радост, много здраве и всички мечти да ти се сбъднат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега всичко най хубаво  ти пожелавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Много, много щастие, здраве и любов! И....още веднъж благодаря:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На такъв фен и приятел не се пропуска да се честити. Ч.Р.Д Стамба и само хубави неща да те спохождат в живота, все така истински фен на марката, все така всеотдаен и верен приятел :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д. с пожелания за много усмивки, леки запивки, здраве, щастие, пари в изобилие и любов до безсилие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав, Стамба! Сигурен съм, че следващата ти мечта вече е НСХ, пожелавам ти до следващия рожден ден да стане реалност! Наздраве брат:lol::D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден,бацка,жив и здрав да си,весело изкарване на празника :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да си наборе,другото знам,че можеш сам да си го постигнеш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Всесело посрещане на празника :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен за този толкова коректен и истински фен на марката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав Братко, всичко хубаво ти желая, много здраве, щастие късмет, дълголетие и продължавай да вярваш в силата на мечтите.За Хонди няма да ти пожелавам нищо, защото подозирам, че скоро ще искочиш с НСХ :D:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден братле, колегите преди мен вече ти пожелаха всичко което може да се каже на един рожденник. Аз ти пожелавам само да си жив и здрав и все така отдаден на марката а пък всичко друго ще си дойде на мястото. Удари една чашка и заради мен тая вечер.Всичко най-хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитоооо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито хонда мания :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, желая ти колкото са звездите толкова и да са хубавите моменти в живота ти и зад волана

Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД:D Жив и здрав да си, другото ще си го купиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен! Жив и здрав, още много сбъднати мечти, весело изкарване иии НАЗДРАВЕ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...