Jump to content
sunny

3 години кошмар...

Recommended Posts

:bg: Лошо, лошо, няма правосъдие в България, аз също съм потърпевш по такова дело, и вече 5-та година чакам. Дано всичко се развие добре и момичето се оправи. За г-н Ставийски няма да коментирам :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звездата на това копеле залезе :P

Още е жив боклука, не е залязал!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да има справедливост!http://news.ibox.bg/news/id_1420510619 :)Вие знаете, че лечението на Мануела е и ще бъде продължително и много скъпо. Толкова скъпо, че едно семейство като нашето не може да си го позволи, заявява още Диана.Защо дебила не помага поне финансово?

Редактирано от sunny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Например, татето, ако беше толкова загрижен за дъщеря си, нямаше да проиграва събраните пари.. Но това никой, освен мен не коментира.Дела като това със Стависки (пише се СТАВИСКИ) - в България с лопата да ги ринеш. Интересно обаче, че точно случилото се с М.С. е най-интересно..Типично по български..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С лопата да ги ринеш да,но такива като ставински дали са често срещано явление(като популярност)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова пиша - делото е интересно, защото личността е популярна. Т.е. не някой редови гражданин, а лице, което е известно. Иначе казусът от юридическа гледна точка е банален до краен предел. Сложи на местото на МС мен и гледай. Нищо никъде няма да пишат, защото аз съм никой. Ще има ли осакатено завинаги дете? Ще има. А загинал младеж? Също. Ще има ли обезщетения със стотици хиляди левове? НЯМА:) Разликата само е в главното действащо лищо. И понеже то е известно, съответно и делото е с широка гласност. Във фотографията преосветената снимка се нарича преекспонирана. Е, тук имам нещо подобно. Твърде много светлина за нещо обичайно.

Редактирано от Otto Kluge
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост си много прав!Но според мен присъдата на ставински е толкова лека точно заради името му.Докато обиковенния УБИЕЦ би имал по-голям шанс да лежи.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма умисъл в действията му, а само утежняващи вината обстоятелства. Никой нормален човек няма да очаква доживотна присъда. Еле път 10 или 15 години ефективно. Не ме разбирайте неправилно. Никого не защитавам. Просто се чудя как се връзвате на всичката тая журналистическа бълвоч.. И за това едномилионно лечение :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...