Jump to content
Most_Wanted

Грозотия на колела

Recommended Posts

Колеги ето статията за новия сивик: http://news.automedia.bg/read/10162.htmlДано това странно нещо да няма нищо общо със следващата генерация на Сивик. Ако пък се окаже, че има това ще е много тъжно :cool: То сигурно аз където не мога да рисувам, ще измисля по-добър дизайн от тая колиба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това неможе да е истина.. Ще се разплача ;) Наистина грозна картинка. Макар че не бива да се доверяваме на подобни статии на 100 процента. Ще поживеем и ще видим дали не е шега това ;)П.П: комши, май ще си караме петичките още мноооооого време :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на някакъв фейслифт на това:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата просто е маскирана... Такива снимки има на всякакви предстоящи модели, умишлено прикрити/загрозени. Не виждам каква е идеята на темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не виждате ли, че колата е просто с тежка маскировка заради папараците.Иначе контурите не изглеждат много по-различни от сегашната генерация. Най-вероятно ще е някакъв фейслифт.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мен по ми прилича на това:

 

Публикувано изображение

 

Вчера гледах същата тема в интернет но имаше и 8-ма генерация, имаше леки промени, явно е фейслифт. Опитвам се да я намеря но я няма.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ми прилича на катастрофирала кола! хихиихи

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора на темата можеше поне да прочете статията.

Маскировката на автомобила е много тежка,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на Тойота Приус, а тя е далеч от красотата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора на темата можеше поне да прочете статията.

Маскировката на автомобила е много тежка,

Автора е прочел темата, видял е че пише за тежката маркировка, видял е панелите на колата и все пак смята, че отдолу не се крие нищо хубаво - дано да греша :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, какво обсъждате не мога да разбера.Колата на снимката е найстина много сериозно маскирана, а по малкото което се вижда отдолу прилича на нищо друго освен на актуалния в момента модел на Сивик. Успокойте се и почнете да се вайкате като видите снимка на реалния налседник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък даже си мисля, че ще излезе нещо красиво :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами да това си е фейслифт на 8 ген.

Публикувано изображение

Мисля че ще направят нещо още по-добро.

 

П.С Само не разбрах какво ще рече-"Премиера при новата Honda Civic ще има и изцяло нова трансмисия с два съединителя"

Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще рече сигурно двоен съединител.... и рязане на глави ако опреш до ремонт на това чудо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хиии,тва ако го удариш няма китосване после :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя прилича малко на ударена...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове, вие не знаете ли, че доста производители използват за тестовия автомобил на следващото поколение коруба от актуалния модел и в него набутват техниката на новия, за да не бъдат изобличени! Този метод се практикува още от 50-те години на 20-ти век и доколкото виждам тук става въпрос за абсолютно същото нещо! :plane:

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да това си е фейслифт на 8 ген.

Публикувано изображение

Мисля че ще направят нещо още по-добро.

 

П.С Само не разбрах какво ще рече-"Премиера при новата Honda Civic ще има и изцяло нова трансмисия с два съединителя"

точно този модел е на снимката по горе самоче с обработка на фотошопа, някой си е направил гавра с модела.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега пък фотошоп... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не мога да повярвам какви теми се започват и колко глупости се изписват в този форум :D Извинявам се за крайността си,но........абе вие тъпи ли сте???????????Това е КАМУФЛАЖ или муле на база сегашния модел ;)Написано е.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Написано е.

Не се ядосвай. В този форум много малко хора четат, доказано е нееднократно. И моята реакция е била такава доста пъти, но без резултат. Тук повечето са писатели. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

нали затова е форум да се пише в него, па дали ще са глупости или мъдрости...... за едни е умно за други е тъпо, няма угодия на потребителя. и недейте вярвайте на всичко което се пише, медийте доста преувеличават.......... :D;)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се палите всички... половината непрочели и недогледали, а другите все едно не са свикнали че тук е така. :lol:

 

Спекулации колкото искате. Някои твърдят, че новия сивик ще следва линията на CRZ и ще е нещо подобно (каква е истината ще раберете през септември на изложението в Женева или пък догодина):

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за тази не може да се каже, че е грозотия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може би нещо таковаhttp://autoten.com/wp-content/uploads/2009...rendering-1.jpghttp://autoten.com/wp-content/uploads/2009...rendering-2.jpg

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спекулации колкото искате.

Имаш моите лични поздравления. Искам да ти стисна ръката и да те черпя бира ако се срещнем. От толкова време не бях срещал във форум или подобно някой да напише дума в множествено число без да я обърка, слагайки "ИЙ" вместо "ИИ" накрая, както всъшност се полага.Иначе примери много:много трамваЙдвама полицаЙнаЙстинаспекулациЙПреди време на една седмична си говорих за това с хората и казаха, че не били забелязали. Да така е като четеш набързо по принцип не се забелязва, но, моля ви, обърнете внимание следващия път и ще видите колко стряскащо масова е тази натрапчива замяна на "ИИ" с "ИЙ" на края за думи в мн. ч. И не говоря само за тоя форум. Това И-кратко се е разпространило из целия Интернет като ракови метастази. Тази грешка стана толкова типична, че даже свикнах с нея и вече очаквам да я видя, та в случаи, когато я няма ми прави впечатление и си викам: "Тука нещо липсва" :) Та така те забелязах и тебе. Ако беше сбъркано нямаше да го видя. ;-)Даже отскоро забелязвам още по-голяма глупост - реципрочната замяна на Й с И, например:нямам покоИкоИто иска да вярвамаИка ми каза...Тъжна история.П.С.: Не, не съм даскал по български език и литература. Редактирано от RevPower
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си повдигна малко темата. Ето на каква статия попаднах: http://www.automedia.bg/news/article_11543.html Това което виждам е доста обещаващо и дано следващото поколение на Сивик има нещо общо с това от картинката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от картинката изглежда обешаващо, дано прилича не него.

Редактирано от Nikky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да излезе,чакам го с нетърпение за да сменя 8цата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това?http://autoten.com/2010/10/08/honda-civic-get-facelift-in-paris-motorshow/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тази е доста прикрита, едва ли ще изглежда така, при настоящия модел най-готината част са триъгълните ауспуси, надявам се и при тази да ги внедрят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната врата като че ли е от Москвич 408 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я скритата "грoзна" 9-та серия Civic...определено ще наследи чертите на предшествениците си.

> Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааммм наистина е мноо грозно ,това ако ни чака в бъдеще време,незнам!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааммм наистина е мноо грозно ,това ако ни чака в бъдеще време,незнам!!! :)

Какво да незнаш бре колега .Или така прочитама пред последното мнение и пишеме :D .Земи прегледай поне първа страница на темата:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааммм наистина е мноо грозно ,това ако ни чака в бъдеще време,незнамПубликувано изображение !!!

 

Ти следиш ли развитието на темата или пишеш за да трупаш "компетентни" мнения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето горе долу, как ще изглежда машината...

 

(извадка от списание)

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С изключение на дневните светлини ми се струва с по-консервативен вид от текущата 8ца хеч. На пролет ще видим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...